-ки на прекрасните кукли.
-ки и здраве на всички.
съболезнования мила...А иначе щом мъжо се порвя-действай.Много гадно мило ,че така те притиска кризата,дано бързо си намериш нова и много по-добре платена работа!А иначе айде душо,ще сме си слабееща дружина
Мерси за кафето-такова го обимач,но за Пламенка е гадно.Чувала съм че може ако не ви е почистван скоро климатика от това да е пристъпа..ама пък с елхата 




Сега, обаче, багажи и пране...




Моите снимки са много шумни, но свърши вече- догодина ще пробвам пак 



.
Имах чувството, че всеки момент ще излети от ръцете на баща си 

Първи по-сериозен опит да направя от цветно чернобяло 

Стела го е пила и за кожна алергия и за кашлица-помага,даже си мисля,че за обрива повече помогна,успокоява сърбеж и алергия,детето спинка спокойно,без да се чеше.Нашата доза беше 1ден-сутрин и вечер по една доза,после само вечер по 1.Успех.
съболезнования мила
Да почива в мир баба ти.
ама вземи си пребери бонбоните,че ометох всички сурвакарски торбички
,само зарята ми се струва шумна,но то такъв и е характера на нея. 









Кафето е супер ободряващо,мерси 

,все така да продължаваш 

. 
Препоръчани теми