Роди се Велин юнака и направи НОЕМВРИйката Алекс кака!!!

  • 22 922
  • 738
# 705
Добро утро!

Момичета, намерих много интересна статия за зъбките:
http://www.phytolek.com/casedetails.php?caseID=13
Бубе, в нея пише че е възможно да се зачерви бузката от страната на никнещия зъб.

Майче, как понесе Мирелка планината? И ние сме решили да ходиме на Пампорово на 28февруари и се чудя дали да взимам и Али newsm78

За АМ- Али пие само през деня АМ когато ме няма, към три преди да заспи около 60гр., но особен интерес не проявява, повече върви и капе с шишето из къщата hahaha или отива и се гледа на огледалото как "бебето" пие мляко hahaha
Виж целия пост
# 706
 bye
Вчера бякме при док, Габи вече е 8900гр (+550) и 79см (+5) #Crazy Доста се изненадах, но явно бърза да порасне, за да стига по- високите рафтове  Mr. Green
Сложиха й ваксинката и ни зарадваха, че и нас няма да ни огрее пентаксима да е от здравната каса  Crossing Arms
Виж целия пост
# 707
http://www.phytolek.com/casedetails.php?caseID=13
Бубе, в нея пише че е възможно да се зачерви бузката от страната на никнещия зъб.

Вита, много, много благодаря!  Hug Наистина ме успокои. Аз че се втелявам, втелявам се, но ако имаше някаква друга причина бузката и така да гори, би ми се искало да знам, за да вземем мерки навреме.
Виж целия пост
# 708
Вита ето как ни понася планината Joy http://noemvri2008.snimka.bg/baby/rojden-den-na-mirela-na-mama-m … 6.445418.17120667

Имаше една мама с 8месечно бебче така че не се тревожи взимай Алето и баткото и на шейните #Milti
Виж целия пост
# 709
И аз качих малко снимки, но не са съвсем нови. Първата част са още от Коледа, а следващите - отпреди 2 седмици, като си беше вкъщи. Сега е много пораснала, но не сме я снимали  Laughing
Това са
Виж целия пост
# 710
 hahaha За да дам Марчето на ясла трябва да си отрежа крака и него да счупя на Ники главата, че да събеем над 10 точки като сечейство с инвалид и с условияна домашно насилие. А ако вземем, че се и разведем яслата ни е в кърпа вързана  hahaha
Виж целия пост
# 711
Здравейте сладурани!

Да си призная от работа и турски сериали не ми остава време да пиша.
 BlushДокато ги нямаше децата не можете да си представите какъв мързел ме беше налегнал. Ама нищо- нищичко не ми се вършеше.викам си после ще си наваксам. сега докато ми се е паднало да се възползвам Blush
Та така до неделя, когато прибрах баткото. Такова разглезване за 3 седмици при баба е паднало.та сега ми идва smile3511 Толкова е непослушен и само се караме. Снощи ми вика- " не може така вие да правите каквото си искате, а аз трябва да слушам вас и госпожите"не знаех да го нашамаря ли или да се смея. Ама така ще е докато влезе пак в ритъм.
На село Дани е същия, баба му го глези.Добре че свекъра ги вкарва в ред. като го прибера и при него ще има адаптация.
За яслите- живот и здраве май месец е записан в квартала. Антоан ходи там скоро и направиха и ремонт.Дано само на него да му хареса.
Шопи- много мила картинка са кака и братче.

Много са сладки всички дечица с шейните.което ме кара да се замисля че моя не съм го снимала.
vita -вашия батко не е ли първолак!? Че нещо май съм изпуснала.
Виж целия пост
# 712
hahaha За да дам Марчето на ясла трябва да си отрежа крака и него да счупя на Ники главата, че да събеем над 10 точки като сечейство с инвалид и с условияна домашно насилие. А ако вземем, че се и разведем яслата ни е в кърпа вързана  hahaha
Защо така бе Den4o.!? Нас ни приеха без никакъв проблем за яслата. С Антоан също не съм имала премеждия, с чакане и висене за записване.
Виж целия пост
# 713
Майче, Любчо нали е роден на първи януари и затова всички остават с това впечатление, че трябва да е ученик. Живот и здраве на есен със набора си ще е първолак, други от набора му може и седем години да нямат(ако са родени след септември), а той ще е почти на осем Joy.
Виж целия пост
# 714
http://www.phytolek.com/casedetails.php?caseID=13
Бубе, в нея пише че е възможно да се зачерви бузката от страната на никнещия зъб.

Вита, много, много благодаря!  Hug Наистина ме успокои. Аз че се втелявам, втелявам се, но ако имаше някаква друга причина бузката и така да гори, би ми се искало да знам, за да вземем мерки навреме.

Бубе, Ида е със страше зъборастеж в момента и всяка вечер бузите й са червени и парещи. Честно казано все си го обяснявах със студеното време, но миналата седмица бяхме малко под домашен арест, че имаше една страшна кашлица детенце, която също се оказа, че е от зъбите, та тогава пак й се зачервяваха бузите и без да е излизала. Така че като се замисля ми звучи много правдободобно зачервяването и затоплянето да е от зъбките.
Виж целия пост
# 715
Shhht.secret, много е красива дъщеря ти! Flutter
Виж целия пост
# 716
бяхме на консултация и сме вече 10,020кг и 80 см с 7 зъбчета и тръгнали да излизат 4 кътничета............  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 717
Илка, това го кажи на свеки  Mr. Green. Като е решила, че е от студа.... Ние не сме извеждали Яна от 100 години. Тя студ ми говори. та днес и маза бузата с крем Здраве  Joy Сега пак искаше, ама я спрях наавреме.
Виж целия пост
# 718
Светле  Hug  ама ти да не се обиди  newsm78 исках  да кажа, че е едно да даваш вода на малко, гладно бебе, което със сигурност не е излапало 200-300 грама манджа на вечеря, а поема по 100мл млекце през няколко часа, и съвсем друго е едно голямо детенце над годинка, което може и да се събуди и приспи с водичка... Пък и оная бабиерница мноого ме ядоса, ама както и да е..
Денчо, хаха, и ние сме така - ако само единият родител е на трудов договор нямаш никакъв шанс.. аз съм се отказала от ясла, онзи денсе опитах да го регистрирам Момо в сайта на детските градини, но като тръгнах да си избирам ДГ и ме изхвърли отвсякъде  newsm78 ами много им здраве, ще си гледам детето вкъщи колкото е нужно. Хубавото е, че поне предучилищната се провежда в училищата, там поне има достатъчно места  hahaha
Виж целия пост
# 719
Shhht.secret, много е красива дъщеря ти! Flutter
Мерсиии  Embarassed Flutter Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия