За дължината на полата и възрастта?

  • 35 384
  • 767
# 750
Не знам какво им е съзнанието, но си умират за бразилки и за мароканки. Като пеперуди пърхат около тях. Повечето ми приятелки са такива и нямат никакъв проблем в общуването с местни. Даже интересът към тях е доста силен Laughing. Най-добрият приятел на мъжа ми научи португалски за да си общува с новодошли бразилки. За популярността на африканците - доста хора, не само тук се чудят как новодошли, необразовани, бездомни, безработни африканци се уреждат на втория ден с местна жена, при това съвсем не грозна и стара. Не зная дали си идвала тук, но двойки афро - бял(а) са доста често срещани. Азиатец с бяла за 7 години видях веднъж. Азиатки с бял има, но не колкото в Скандинавските страни или даже Англия и, както на повечето места, азиатката е с поне 20 години по-млада, нищо че не и личи.

Хайди е наистина много сладка. Японката в средата е жив звяр, останалите биват.
Виж целия пост
# 751
Моите наблюдения за японците и тайландците са подобни.
Ужасни зъби и странно телосложение.
Мнението ми е констативно, само да отбележа.
Между другото и французойките не ги намирам красиви или женствени, независимо, че са елегантни.

Хайди Клум е на 36, заедно с кейт Мос, къде я класирахте в 40-те, имат още хляб до тогава.
И двете харесвам.
Виж целия пост
# 752
... Хайди Клум е на 36, заедно с кейт Мос, къде я класирахте в 40-те, имат още хляб до тогава.

"наближаваща 40те" написах!  Wink
Виж целия пост
# 753
Да, де, да, аз имам една приятелка, която кризата на 40-те я тресна на 35 и навсякъде се представяше за 40-годишна.
Сега, когато тресна 40-те съвсем наистина се успокои, обаче все още не е късно да започне да се представя за 50-годишна Simple Smile
Виж целия пост
# 754
Да, де, да, аз имам една приятелка, която кризата на 40-те я тресна на 35 и навсякъде се представяше за 40-годишна.
Сега, когато тресна 40-те съвсем наистина се успокои, обаче все още не е късно да започне да се представя за 50-годишна Simple Smile

За такова нещо не съм чувала досега Flutter
Виж целия пост
# 755
азиатките/и азиатците/ и аз не харесвам.
и не става въпрос за оплюване, а за естетически възприятия.

аз съм на 40/боже, сърцето ми се свива като го пиша само Sad/, и съм в стабилна криза.
обаче си нося подходящи за мен по дължина поли  Laughing



Виж целия пост
# 756
Да, де, да, аз имам една приятелка, която кризата на 40-те я тресна на 35 и навсякъде се представяше за 40-годишна.
Сега, когато тресна 40-те съвсем наистина се успокои, обаче все още не е късно да започне да се представя за 50-годишна Simple Smile

За такова нещо не съм чувала досега Flutter
За какво не си чувала? За кризата на 40-тте?
Виж целия пост
# 757
А ти как мислиш? Не съм виждала някоя да се докарва на по-стара отколкото е. Обикновено е обратното.
Виж целия пост
# 758
Е, за всяко нещо има първи път.
Аз, обикновено комуникирам с жени, които не крият годините си.
Виж целия пост
# 759
Аз за 2 се сещам, които се изкарват по- стари отколкото са. Това са си пак някакви комплекси, не знам.
Виж целия пост
# 760
По-скоро може би се надяват да им правят комплименти колко по-млади изглеждат Laughing
Виж целия пост
# 761
По-скоро, може и така да се каже.
Виж целия пост
# 762
Веднага в другата крайност и пак се започва с квалификациите. На мен лично ми е омръзнало от теорията, че жените си крият годините или че си ги намалят и затова предпочитам да съм насочена с усмивка към следващата кръгла годишнина, защото последното нещо, което има значение в живота на човек са годините. Лично мнение, разбира се и не разбирам, кое е толкова важно да казваш до месец годините си, това го правят децата. Колкото до комплиментите, една жена, никога не би трябвало да ги приема без да има някои съмнения.
Виж целия пост
# 763
хаха, хубава тема
ако питате моето свеки, тя е на 55, но това не и пречи да се развява по мнооого къси панталонки...
а няма перфектно тяло...
всичко си е до самочувствие
Виж целия пост
# 764
Тая тема още ли я нищим Joy
Днес си сложих къса пола за работа bowuu Нямам дела в съда, нямам срещи, пролетно и палаво ми е Mr. Green Видно от висенето ми във форума, от сутринта нямам и кой знае колко работа, ама шшшшшшшшшшт, да не чуе дяволът Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия