Отборът набъбва със скорост голяма! Ира Марина вече гушка се с мама:) АПРИЛКИ

  • 41 030
  • 739
# 705
Сисе ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Да си жива и здрава и винаги такава жизнена и усмихната! Пожелавам ти много успехи във всяко начинание и постигане на всичките ти цели! Целувки и наздраве!


Виж целия пост
# 706
 
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 707
Здравейте, не сме се разписвали скоро.

Сисе, честит рожден ден, бъди много много щастлива, успешна и креативна!   bouquet  bouquet  bouquet

При нас какво ново, мисля за рожденния ден другата седмица, май ще го празнуваме по домашно му, още не знам.
Скоро пак ще правим изследвания за алергията, та се чудех някоя от пловдивските мами знае ли нещо за д-р ... Емилова май беше  Crazy на центъра някъде.

Целувки от Аси и мен.
Виж целия пост
# 708
Честит рожден ден, *Сиска*!!!
Много, много усмивки, здраве, щастие и късмет!  Hug
Виж целия пост
# 709
Честит рожден ден, Сиска!!!   Да си жива и здрава и много щастлива !!
Виж целия пост
# 710
Сисе, честит рожден ден![/size]  Да си жива и здрава!

Hrisi-pisi чудесна новина, леко бременеене и едно прекрасно бебче на финала. Аз пиех по 1 кафе на ден.

Виж целия пост
# 711
Сиска, честит рожден ден и от мен!!! Много здраве и щастие!!! Hug
Виж целия пост
# 712
Сиска, Честит Рожден ден и от мен  Hug Бъди здрава и каквото си наумиш, това да ти се случва   bouquet

Несинеси, при теб всичко наред ли е вече?

Момичета, преди 2 години горе-долу по това време се отпуши бебевалежа Simple Smile Помните ли, а? Все едно беше вчера ....

Честит Рожден Ден на всички малчовци, дето вече изпълниха както казват бабите 2-те годинки! Да са много здрави, много весели и щастливи!
Виж целия пост
# 713
Сисе, Честит Ти Рожден Ден!!!

Момичетата са ти пожелали всичко, което си заслужава да имаш в тоя живот, аз само ще допълня: онези хора, пътували на Титаник са били здрави, красиви, богати и щастливи, но не са имали късмет - затова ти желая много, много късмет, за да осъществиш всичко, за което мечтаеш!

Хриси, новината си я бива! Laughing Лека и спокойна бременност и здраво бебче на финала ти пожелавам!
За носенето - няма как д аго избегнеш за съжаление. Аз Ема я разнасях до последно, а тя не е от леките. Нямаше начин - все пак тя беше едва на годинка като забременях и си беше бебенце Wink Пък колкото напредваше времето, ми ставаше все по-мъчно, че вече няма да е единствена и не спирах да си я гушкам. Ако всичко върви нормално, мисля, че няма да имаш проблем.
Кафе пиех всеки ден - по 1-2.
Иначе, за ежедневието може много да се разказва, ама да не те плашим отсега Laughing Намери време да почетеш как да се подготви първото дете за появата на второто - това ще ти е нужно и за времето докато очаквате новия член и за месеците след раждането.

Ванче, помним, помним -  как не  - по туй време преди две години редях багажа в чантата и се чудех какво ли ще е като почне да ходи и говори човечето, пък ей на - тая вечер ни строи всички в кръг да друсаме хоро на песента " Писнала гайда шарена" - в нейно изпълнение естествено Laughing
Виж целия пост
# 714
Аз закривам деня - аз откривам новия!

Почерпете се за 2рия Рожден Ден на Ема-Мария!



Сега отиваме в яслата да почерпим с торта, после ще пуснем снимки от купона Laughing
Виж целия пост
# 715
Честит рожден ден на Ема!Да расте здрава и щастлива!
Хриси,честита бременност, да си спокойна  и всичко ще мине добре! 
Виж целия пост
# 716
Честит 2-ри рожден ден на Ема-Мария ! Да е жива и здрава и все така чаровна на мама послушанка !  Grinning
Ласи, честит празник !  Grinning
Виж целия пост
# 717
Ласи,честит празник!!!Да е жива и здрава Ема-Мария,много радост да носи в семейството ви!!!  bouquet
Виж целия пост
# 718
Честит рожден ден на Ема-Мария !!!  Ласи, да ти е жива и здрава щерката !!!
Виж целия пост
# 719
Да ни е честита рожденничката, да е жива и здрава, много щастлива, красива, игрива и понякога пакостлива  Mr. Green Heart Eyes  bouquet

Ох и на мен ми е едно такова приповдигнато тези дни, като си спомням емоциите от преди 2 години, толкова ми е мило... Една много близка приятелка е с термин 31 март, та сещате се как се радвам и тръпна да ми звънне че раждането започва Simple Smile

Тези дни, понеже ми е болничкък и ми се гушка само, та като ме гушне и ми каже "да те обичам мамо" и така се размекваааам, че.. ставам лесна на манипулации от негова страна, а той е доста добър, повярвайте ми Simple Smile

Как реагират децата, когато им откажете нещо? Аси започва да реве, ама точно като магаре, с цяло гърло и не знае да спре  Mr. Green

Знам, че го обсъждахте скоро, но измислихте ли подаръци на децата вече? Аз нямам идея, той си има всичко и само трупаме игачки, а той си ирае с 2-3... Crazy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия