СЕПТЕМВРИ'09, тема 10

  • 18 101
  • 738
# 495
Добро утро, поспалани! 8 и половина и няма никой тук! Браво на бебоците- почнаха да се държат възпитано и да спят до късно...  Mr. Green

Добре дошли на новите мами- включих ги в списъка!  Hug

s0nic, чакам да пишеш, че си здрава, лейди!  Hug

Боб днес е на ваксина- ще му слагат втория Пентаксим. Та сега трябва да пооправя малко тук, да се обличаме и да изчезваме навън.
Мисля вече да му махам зимния кош на количката  и да минаваме на стандартния й  вариант, защото втори ден ме прави на луда по разходките. Явно му става скучно вътре, защото не вижда нищо и иска да го вдигам на ръце и да се кокори. Помня, че от 4ти месец вече започвах да повдигам постепенно количката.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 496
Добро утро!
Тази нощ отново нямахме нормален сън! Tired Не знам как издържа Валери, но аз вече съм супер изнервена. През деня се приспиваме по един час, за да поспи половин. Снощи заспа към 8.30ч. Яде в 11ч., 1ч. и в 4ч. нашия вече наспан Rolling Eyes. Занимавахме го малко и към 5ч. заспа. Да ама аз вече не мога да спа от болки в ставите (от както забременях все ме болят ставите), едва едва се опитвам да мръдна да се наместя, че да не го събудя - той се стряска дори и ако дишаш по-шумно. И 6.30ч. се събуди да ака.
Аз се изнервям вече супер много, защото за да спи през деня не правя нищо докато спи и през останалото време се опитвам да пооправя, че все едно съм в кочина иначе. А бате си е вкъщи - като тръгне на работа сигурно ще лудна.
И за капак - в събота ме ухапа една оса (поне бате каза, че те не жилят, а хапят) и не е спрял да ме сърби пръста и е подут и ме изнервя допълнително. И в крайна сметка само се драчим с Ивайло и не знам докъде ще стигнем така.
Направо не зная какво да правя! #Crazy #Crazy #Crazy
Извинявайте, че ви се оплаках! Не ми и олекна де!
Виж целия пост
# 497
Добро утро :)http://www.visualphotos.com/SAPhotos/90/1/1/0/1/LR/PAA018000017.Jpg благодаря за кафенцето                                                                                                                                                                                                                                                       Добре дошли септемвриски маминкиjavascript:void(0);                                                                                                                                                                                                                                bamba:и ние тази нощ бяхме на два часа  newsm78 нетипично е за нея newsm78
Виж целия пост
# 498
Добро утро,
Добре дошли на новите мами. Hug
Мойте още спят,но след малко ще ги събуждам,че  днес аз ще водя Алекс на ДГ.Не знам как ще го заведа като мми се вие свят,даже щях да падна в банята.Не знам какво ми става днес,но при по-рязко движение на главата,направо губя равновесие и залитам. TiredА на обяд трябва да заведа и Андреа на консултация. ooooh!
LaDiDa аз вече повдигам количката в полулегнало положение и Андреа си гледа на вън.Когато й се спи,я свалям в легнало положение. Peace
Виж целия пост
# 499
Добро утро!
Тази нощ отново нямахме нормален сън! Tired Не знам как издържа Валери, но аз вече съм супер изнервена. През деня се приспиваме по един час, за да поспи половин. Снощи заспа към 8.30ч. Яде в 11ч., 1ч. и в 4ч. нашия вече наспан Rolling Eyes. Занимавахме го малко и към 5ч. заспа. Да ама аз вече не мога да спа от болки в ставите (от както забременях все ме болят ставите), едва едва се опитвам да мръдна да се наместя, че да не го събудя - той се стряска дори и ако дишаш по-шумно. И 6.30ч. се събуди да ака.
 Аз си мислех че само мен така ме вартат ставите дори се мажа с някакьв лосион.но тои не помага нна крьста сам с космодиск  Embarassed .повредих се Sad
Виж целия пост
# 500
Добро утро мацки!
Добре дошли на новите мами!
Хъъммм и Ангел нощес се буди на 3 часа newsm78 - нямам никакво логично обяснение...но той си цокаше...към 4 се разгука...досега не е правил така.
Мен пък ме боли кръста...сигурно от килограмите или от упойката...и незнам...ще чакам да отслабна и ако продължава ще си купя космодиск Wink
Соник как си днеска?
Бамба, мерси за кафето..
Виж целия пост
# 501
Doбро утро:)
Здрасти на новите мами.
Соник,да оздравяваш Peace
Аз съм замислила да пускам Божидар на градина,че вече очаквам да ми звънят що не го водя, но само като си помился,че веднага ще се разболее и ще довлече някой бацил на Свил и се отказвам.Дилемата ми е голяма,май Февруари ще трябва да тръгне.
Виж целия пост
# 502
Atrakcia е ако педи ти дава бележки, не може ли да си остане още в къщи. Февруари дават пак грипна епидемия. Аз точно заради бацилите не пускам Кати на ясла/градина, че направо не ми се мисли как ще се оправям с две болни деца. Верно е, че е трудно с две в къщи...но за мен това е по-добрият вариант.
Виж целия пост
# 503
Проблемът не е в педиатъра, ми в градината си има правила-аз го спрях октомври, уж да махнем 3-та сливица, той влачи 2пъти по 2 седмици сополи, после обявиха грипна епидемия, после дойде Коледа...Бях пуснала молба,че няма да ходи 1 месец, а то кво стана-вече 3-4 месеца се очертават.Освен ще ходя да говоря с директорката пак.

Забравих да изразя възторга си от Свилката-вчера го оставихме на Свеки-ми изпил си цялата дажба от шише.Не е мъцнал, а при мен и баща си не ще ooooh!
Виж целия пост
# 504
Добрютро,момичета!Добре дошли на новите мами!Оля,как си днес?!Това,което ти се случва е моят личен кошмар-да съм болна и да нямам сили да се грижа за бебчо...Дано бързо да ти мине...И аз тия дни се чудя,дали да повдигна количката на Петко,но тъй като той предимно спи навън...мисля да изчакам.От известно време Пепи се буди към 12 за 6-то хранене...Яде си по 180мл.Това дали значи,че не му стига млякото?!Хубав ден на всички и дано времето се задържи хубаво за разходки!
Виж целия пост
# 505
И на мен ми се иска Алекс да си е в къщи,но тук при много отсъствия ,ще го излкючат от ДГ.Даже не знам ,като мислим да си ходим в БГ през април и ще отсъства 1 седмица,каква бележка да занеса. ThinkingТрябва да говорим с учителката,да видим какво ще каже.
Виж целия пост
# 506
В "На кафе" темата е антибиотици .
Племеникът ми ходи на ясла. Откакто е тръгнал септември 2009 е ходил 3 седмици, през останалото време е болен и то все сериозни неща. Сега педиатъра им е забранил да го пускат на ясла до м март и е обещал да им дава извинителни бележки за пред яслата, за да си запази мястото.
Виж целия пост
# 507
Привет момичета,

Добре дошли на новите мами- Дидона и полина.

На всички болнички- по- бързо оздравяване  Praynig

Мая, това будуване наистина е много изнервящо, но за съжаление почти нищо не може да се направи по въпроса, освен да се дават чайчета от типа " Сладък сън" или "Лека нощ"; може и хомеопатия да се използва( ако детето е хиперактивно и почти не спи).

Емир и аз гледам темата за антибиотиците. Понякога лекарите изписват антибиотици за щяло и нещяло.
Виж целия пост
# 508
Добро утро, мацки! Мерси за пожеланията, но за съжаление още съм така Sad Сутринта като мерих температурата беше 38.5 Rolling Eyes Сега пак ще пия парацетамол, пък да видим. Най-голямата ми чуденка е дали Т е от вирус или от запушване, защото едната гърда доста ме наболява. Малкият сука няколко пъти, обаче тц, още си е така. От сутринта пък въобще отказа да засуче Sad
Трябваше да водя дребния на дерматолог днес за обривите, ама май ще му се размине.
Виж целия пост
# 509
s0nic хъъммм може и от запушването да е...пробвай го докато спи да му пробуташ цицата. Гърдата зачервена ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия