Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е темата на форума?
Какви са основните преживявания и теми, споделени в публикациите?
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени потребителите във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е темата на форума?
-
Какви са основните преживявания и теми, споделени в публикациите?
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени потребителите във форума?
-
Какви са някои от често срещаните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са мненията за кърменето и проблемите с млечницата във форума?


Тя вчера вечерта за първи път направи 6-часова пауза и аз много и се радвах, но тази вечер нямаше такава
Иначе си е изградила нещо като режим със спане по 3 часа и се буди горе-долу в едни и същи часове всеки ден. Има колики само през нощта, поръчала съм на мъжа ми тази вечер да вземе Саб Симплекс и съм си поръчала един Инфакол от Англия, но той не знам кога ще успее да стигне до мен. Та ще ги борим коликите. Те не са толкова страшни де, но все пак ми е мъчно да я гледам как се гърчи. И исках да ви питам за капките (и двата вида) - може ли да се капят директно в устата или трябва да са разтворени в нещо (вода, кърма)?

Май май с няколко други мами ще закриваме темата 

Мисля, че е от хормоните които не са се наместили, освен депресията