Януари си е тука вече, време е за малкото човече - 31

  • 37 732
  • 737
# 270
Влизам да съобщя прекрасна новина за една сбъдната мечта.
На 12.01. в 18,12 часа се роди едно чакано момченце - Христо на мама Dodichka.
Младежът е с мерки 3580 гр. и 50 см. дълъг. И двамата са добре. Тя ще разкаже по - подробно като се включи. Да расте здрав с много късмет, да радва много мама и тати.
На Dodichka бързо възстановяване и в най - скоро време да се похвали с още едно слънчице   Heart Eyes bouquet




а на мама
Виж целия пост
# 271
Честито на всички нови бебоци и техните майчета- да сте живи и здрави, много радост и късмет желая  bouquet  bouquet  bouquet
Извинявам се, че не изроявам поименно, но се притеснявам да не пропусна някой Embarassed
Страхотни бебечта си имаме в албума, аз качих още снимки на Виктория Heart Eyes
Сънрайз страхотен албум сте направили на Вито, а той е голям бонбон Heart Eyes
Роси и аз съм в някаква такава депресия, все се притеснявам, все се измъчвам, че не обръщам внимание на Дани, караме му се, че забравя да мие ръчичките като влиза при Вики, а той е просто дете, абе дано този период да мине бързо Rolling Eyes
Иначе Виктория хапва на 3 часа, пауза за по-дълъг период не прави, почти след всяко хранене, да не кажа след всяко, сме с пълен пампи, днес бодърства около 4 часа, лежи си в кошчето и гледка, на мама кротушанката Heart Eyes
Успех на всички майчета, които утре ще се срещнат с своите бебоци Hug
Засега това е от нас, по- късно може да се включа пак Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 272
edna ot nas, не съм сигурна как да ти отговоря за нощниците, защото на мен ми казаха да се преоблека като ме приеха и си облякох моя, но другото момиче, с което бях в една стая първия ден, ражда с тяхна нощница, та явно дават, ама трябва да си поискаш сигурно. А моята нощница след това си беше напълно използваема; то по време на раждането през цялото време ти е вдигната над кръста, та няма как да я изцапаш.. Аз си бях приготвила 3 де, но ти си прецени.

Качих снимките на Ели в албумче и добавих нови, дано ви харесат  Wink Тя вчера вечерта за първи път направи 6-часова пауза и аз много и се радвах, но тази вечер нямаше такава Simple Smile Иначе си е изградила нещо като режим със спане по 3 часа и се буди горе-долу в едни и същи часове всеки ден. Има колики само през нощта, поръчала съм на мъжа ми тази вечер да вземе Саб Симплекс и съм си поръчала един Инфакол от Англия, но той не знам кога ще успее да стигне до мен. Та ще ги борим коликите. Те не са толкова страшни де, но все пак ми е мъчно да я гледам как се гърчи. И исках да ви питам за капките (и двата вида) - може ли да се капят директно в устата или трябва да са разтворени в нещо (вода, кърма)?

Отново ще кажа едно общо честито на всички за новите бебоци, да са ни живи и здрави. Аз успявам да ви изчета, но не ми остава много време за писане. Затова простете ми, че не е поименно. Радвам се за всяка една от вас  Hug
Виж целия пост
# 273
Привет и от мен, благодаря за инфото за снимките
Искам да попитам мамите от Пловдив къде мога да си направя записче на тоновете, че моята док. е в отпуск а мене ме гонят едни притеснения................. предполагам и други са така, може би защото нямам търпение
Виж целия пост
# 274
Ири, Инфакол има вече в БГ. Поне така четох в една тема. Имало в Ремедиум на Графа. Цената е около 6 лв. Дано да е истина тази информация. Ние още не сме стогнали до Инфакол. Дано и да не стигаме.  Praynig

Сега ще се храним и после, ако успея ще пиша подробно.

Честито на всички нови мамчета! Изгубих им бройката, че прочитам темата отгоре, отгоре...Да са им живи и здрави децата, умни, красиви, да ги слушат много и да ги радват още повече!  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 275
_Iri_вие на кърма или на АМ сте. Моят юнак е само на кърма и повече от два часа не спи.
Виж целия пост
# 276
SDK31, само на кърма сме, даже вода не иска да пие. Но още от болницата си спеше по 3 часа, много е кротичка  Heart Eyes Дано и твоят хубавец започне да хапва по-нарядко, така на мама и остава време да подремне..

Red tree, и аз четох, но бяха писали, че са от Холандия и не са същите като тези от Англия. Били по-некачествени, не знам колко е вярно...

http://january2010.snimka.bg/baby/elitza-na-iri.462790 - това е линк към албумчето на Ели.
Виж целия пост
# 277
MTV Благодаря за линковете  Heart Eyes Hug!
Ивалекс не съм сигурна защо ми пуснаха системата, но може би е свързано с това, че ми изтекоха водите, а аз нямах никакви контракции. След това пък ми увеличиха дозата защото контракциите с напъните намаляхо горе долу до 1 на 30-40 мин.

Tatitt раждах в 2 ра градска. Отделението е станало супер след ремонта.
Добре дошла tatoki!
Виж целия пост
# 278
Добре дошъл на Христо на мама Додичка  Hug Да е жив и здрав и много кротък бебок Laughing
Уф и мен почнах да ме проверяват дали съм родила  Tired
Пък имам време бе  Mr. Green Дуде и аз се глася да съм към края на месеца, ама да видим  Laughing
Виж целия пост
# 279
честит Христо на мама Dodichka!Да е жив,здрав и мн.да радва мама и тате
Да се похваля-днес за първи път си докоснах детенцето...и само колко мъничко е.През кувиоза изглеждаше мн.едър,а пък всъщност е една мишчица и не искаше да се събуди...
Мн.съм щастлива  Grinning
Виж целия пост
# 280
ЕЕ честити бебчета на всички нои мамита ! е мога да изброявам,че ви загубих бройката. Дас а живи издрави бебоците и много много да радват родителите си !

Охх колко бебчета има, а моетооще се инати така ми се иска вече да се показва. Тресат ме нерви яки вече броя и минутите. До като не трябваше имах контракции и се страхувах, а сега никакви признаци момичетааа ама даже и стягания нямам на корема вече  Sad Май май с няколко други мами ще закриваме темата  Laughing
Виж целия пост
# 281
ЕЕ честити бебчета на всички нои мамита ! е мога да изброявам,че ви загубих бройката. Дас а живи издрави бебоците и много много да радват родителите си !

И от мен, и от мен......

а моетооще се инати така ми се иска вече да се показва. Тресат ме нерви яки вече броя и минутите.

Милата ми тя...прегръщам те и се моля да дойде и твоя Ден по-скоро..... Heart Eyes


Специални поздрави за Любето, Додичка и Виолка.........За Петето също...... Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 282
Iri,  Hug Много ти благодаря за бързия отговор - щом си е използваема после, ще си ползвам моя, и без това съм приготвила вече една в малкия багаж, с който ще вляза в болницата Simple Smile Иначе общо 2 съм си купила, но може да си взема и една пижама допълнително, макар че то за 3 дена надали чак пък толкова ще ми трябват Simple Smile Ели е супер сладурана  Party
Аз да ви кажа, че моят младеж се е настанил вече плътно долу, имам около 2см разкритие, както казах тапата или поне голяма част от нея падна... обаче не засякоха днес абсолютно никакви контракции, така че може и тези дни да родя, но мога така и дълго време още да си изкарам... продължавам да съм в неизвестност  Laughing
Виж целия пост
# 283
MTV, Tatitt - значи било нормално това със силното хълцане! (аз понеже преди не я бях усещала даже да хълца и напоследък ми се струва много силно - затова се замислих;))

Честит син на Dodichka! да е жив и здрав и да е голям послушко!!!
Сега се чух със sunrise7 - толкова свежо звучеше!!! Радваше се на бебчо! Беше много доволна от екипа във Вита! Но каза, че тя ще ви разкаже и ще пише като се прибере! Каза да предам на всички мноооого поздрави и на всички родили мамчета и бебоците им!  Hug
Олемале беше в болницата и sunrise7 каза, че може и да е родила вече, та чакаме новини!!!
Също каза, че Раче ще я изписват и нея вече!

Моята палава бебка я усещам как вече не я свърта много-много в корема, но сме си задали задачка да почака още малко Simple Smile
Виж целия пост
# 284
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА GRAPEFRUIT И DODICHKA    bouquet ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА ДА РАСТАТ БУДНИ, УСМИХНАТИ, БОРБЕНИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА   bouquet НА МАМИТЕ БЪРЗО ВЪСТАНОВЯВАНЕ И СКОРО ДА НИ ПИШАТ В ТЕМИЧКАТА  Hug
Стискам палци за olemale дано да имаме скоро новини от нея и всичко да е минало леко и безпроблемно  Simple Smile
За Инфакола- да вече има в България аз давам на Андрей Инфакол и Саб Симплекс, но съм по- доволна от Инфакола. Наистина на производител пише Холандия, но му действат по- добре от другите капки.
Моят мишок през повечето дни будува сутринта до към 13:00 ч.- 14:00 ч. и след това има два вариатна- едните дни спи до към 17:00 ч., 17:30 ч., а други като го боли коремчето мрънка много, присвива се и изобщо не спи.  Вечер го мъчи най- много коремчето- като се върне татко му от работа и се започва с мрънкане и рев, кратки паузи и така откарва до към 23 ч. Всеки ден е различно  Crazy
Копнежче  Heart Eyes Heart Eyes Как сте днес  Simple Smile
Аз също си поревавам отвреме на време все още, но е по- добре от първите 10 дни когато ревях всеки ден по много  Blush Мисля, че е от хормоните които не са се наместили, освен депресията  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия