Януари си е тука вече, време е за малкото човече - 31

  • 37 732
  • 737
# 330
Честито на новите мами гушкайте вече бебошорите  Heart Eyes


Обичанка много се радвам и за тебе, стискаме палци съвсем скоро и с Димана всичко да е ок и тя да си е в къщи  Praynig


Аз съм още 2в1 чакаме девойката кога ще реши да ни се покаже Crazy
Вчера бях на консултация всичко е наред и така, докторката каза че няма да дочака термина ама не се знае знае ли се  Mr. Green
хубав ден мамчета  bouquet
Виж целия пост
# 331
Бебето на vais30 се е родило 3,590кг,49см.
Ако съм объркала нещо тя като си дойде ще си ви пише.Добре са.
Виж целия пост
# 332
Честито на новите мамчета!
Загубих вече края   Embarassed
То май ние с късен термин само за туй вече влизаме-да честитим  Grinning
Аз си чакам датата за секциото,ослушвам се за признаци на подраняване ,но освен "менструалните " болки и болките в ставите от време на време -няма друго.Малкото е много активно,и се чудя дали му е комфортно вече.Бута се постоянно,и боли като ме сръчка с лакътче или коляно ,хълца на ден по 5 пъти и взех да се притеснявам.Но то не остана много до финала.Вижда му се края.

Обичанка радвам се за Ванко.Дано скоро вземете и Диманка.  Praynig
Виж целия пост
# 333
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМЧЕТА!ДА СА ИМ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ СЪКРОВИЩАТА!
Оbi4anka ,това че си взимаш Иван е страхотно!Дано съвсем скоро ти кажат и за Димана! Praynig Тя колко е наддала вече?Стискам палци нещата да се развият по най-добрия начин и в близките дни да си я вземеш и нея!
Виж целия пост
# 334
Честити момиченца на Violetblue и Elia_s! Да са ви здрави, умни, красиви!
Обичанка, много се радвам за вас с Иванчо. Още малко търпение и ще си гушнеш и момиченцето.
Wicky за чувалчетата за бебета до 2-3 месеца на мен ми обясниха докато търсех да си купя, че не се препоръчват, защото в тези месеци бебето се кърми по-начесто и само трябва да го вадиш и слагаш в чувалчето, не знам до колко има истина в това. Племенницата ми във Франция от раждането до 3-годишна спеше в чувалчета и сестра ми казва, че там го препоръчват, а одеалцата били опасни за бебета, защото без да искат могат да се завият през глава и да се задушат. Всеки случай аз не успях да открия по магазините толкова малко чувалче и сега сме с одеалца.
За температурата при бебето, аз преди да родя мислех да поддържаме най-много 22 градуса както съветват лекарите. Но като си дойдохме след осем дни в болницата, където беше много топло, открих, че на бебка й е студено като падне температурата под 24. Носленцето й замръзваше и почваше да трепери. Може би това е понеже се роди толкова по-рано и толкова малка. Полека-лека се климатизира, но под 21 градуса не е падало в стаята й, че аз самата след раждането станах доста зиморничава и на мен самата ми е студено. Но преди да се роди много се притеснявах да не я претопля или простудя, сега се ориентирам по самото дете кога му е студено. Иначе навън от както се роди още не сме излизали, само на консултацията и то с кола.
Виж целия пост
# 335
Обичанка чудесна новина, браво, стискам палци и Диманка скоро да си я вземете вкъщи и да се радвате и на двете слънчица  bouquet Hug  bouquet
Вайлет, Елиа, Вайс честити бебоци, да са ви живи и здрави, послушни и спокойни, а на вас- бързо възстановяване  bouquet  bouquet  bouquet
Относно завиването на бебчето, ние завиваме Вики с една пелена, но вкъщи е много топло, самия апартамент е изцяло южен, ново строителство с всички изолации и темподобни истории и просто е много топъл, страмим се да поддържаме 22 градуса, но нещо не се получава, винаги е по-топло. Затова и обличаме бебка по-лекичко, пък дано да не я претоплим Wink
За чувалчетата, спор няма много са удобни, но смятам да заложа на тях след втория месец Simple Smile
Нощес имахме пак бодуване между две кърмения, добре, че е таткото да забавлява Викито, защото когато ми се спи съм просто неадекватна Embarassed
Пете бебо е страхотен сладур, а харесахте ли нашите нови снимки, имам още нови, ще ги кача и тях  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 336
Обичанка, много се радвам за Иван, дано скоро има такива добри новини и за Димана Hug
За завивките - аз съм купила олекотено одеяло /беше си част от спалния комплект просто/, но имаме и едно испанско одеялце, едно порт-бебе, което май ще го използваме и вкъщи, а също и плътни памучни пелени, както и една плетена пелена ама тя май не е памучна ами от нещо по-скоро изкуствено newsm78
Аз по-скоро съм отчаяна, че не мога да си намеря слинг премакс - звънях и в Пигис, и в Пакостник и нямат налични, а и не знаят кога ще има внос Confused Голяма тъпотия, защото това нещо май ще се окаже много нужно.... Cry
Виж целия пост
# 337
Честито на violetblue и elia_s! Да са им живи и здрави хубавиците!

Обичанка, на теб скоро пожелавам и Димана да си вземете и да се успокоиш  Hug

Еола, виж в ибей, ако ползваш. Аз от там пазарувам, освен това може да купиш и използван, който е почти като нов за много по-малко пари. Има и други варианти на слингове, също добри.
Виж целия пост
# 338
Еола какъв е този слинг/ ако може снимка или описание/. Аз съм си харесала в Ибей слинг като люлка, а не плат с халки, но ще изчакам да се роди бебчо и тогава ще реша дали да го взимам, защото и с кунгуруто избързах, пък не съм го ползвала изобщо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 339
Посрещнете още две девойки в нашия отбор:

Яна, с мерки 3.700кг и 50см на pyari, която се е появила на бял свят днес в 10.30ч. Лили (pyari) казва, че са добре и че пожелава много успех на момичетата, които все още чакат своите съкровища Simple Smile

Зузито85 днес сутринта е родила своята дъщеричка Ребека - 3.680кг / 51см. Имаме много поздрави Simple Smile

Да са им живи и здрави малките дами, да растат хубави, засмени, игриви и щастливи! Да носят много радост на семействата си!



Obi4anka, страхотна новина!!! Дано скоро си прибереш и Диманка. Прегръщам те!

еола, и аз се бях насочила към тази марка слингове... Но явно ще потърся нещо друго. Е-бей не ползвам, ще поразтърся из магазините нещо подобно на Премакс-а... че хич не съм сръчна с разните му шалове, халки и вързанки..

Arven, ето го:

Виж целия пост
# 340
 Честито на Зузито и pyari!

Аз само минавам да кажа,че съм с контракции на половин час,но и да не бях утре сутрин щяха да ми включват система...
Виж целия пост
# 341
Ехааааааааа! Колко девойкии!

Виолетче - специално добре дошла на дамата със столче от Икея  Mr. Green
Честито на всички мамита и дано само радост да им предстои!

Малкото е много активно,и се чудя дали му е комфортно вече.Бута се постоянно,и боли като ме сръчка с лакътче или коляно ,хълца на ден по 5 пъти и взех да се притеснявам.Но то не остана много до финала.Вижда му се края.
Е точно така се чувстам и аз .... Добре че утре съм на преглед.  Rolling Eyes

Аз снощи си имах контркацийки около час някъде, доста на често, но не много болезнени... Беше ми леко лошо също така. И тъкмо да ставам да засичам - те разминаха!  Rolling Eyes

Обичанка - това се казва новина! Сигурна съм, че скоро и Диманка ще си е при вас.  Hug

just_an_ODDalisque - КЪСМЕЕЕЕТ!  Hug Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 342
Охоооо и днес е голям бебевалеж  Laughing

Добре дошли на бял свят на всички бебчета - да са здрави, кротки, да спинкат и папкат!

Обичанка, страхотна новина за Иван  Hug Дано съвсем скоро и малката принцеса си дойде в къщи.

just_an_ODDalisque, бързо, леко и колкото е възможно по-безболезнено да мине! Успех! Simple Smile

Мен снощи на няколко пъти ме свиха безболезнени контракции и днес набързо си събрах багажа в сака, но няма нищо за сега. Явно са подготвителни. А и младежа беше много шавлив, целия ми корем се местеше - на каката й беше много интересно как на мама коремчето подскача  Laughing
Виж целия пост
# 343
just_an_ODDalisque, успех! Нека всичко да мине леко!

Момичета, досега разглеждах албума ни! Страхотни красоти си имаме вътре Simple Smile

Шугър лейди, Бояна има невероятни устни! Като две ягодки са, пу-пу! Simple Smile
pedrova, Тео е голям сладур! Вие как сте? Напиши ни 2 реда, като имаш време.  Hug
stasina, Ана е същинска Спяща красавица! Винаги ли е толкова кротка?  Simple Smile
Ири, Елица е голяма хубавица! Имам си една любима снимка. Онази, на която ти я носиш, а тя те гледа толкова разбиращо и осъзнато. А-ха и да проговори!  Heart Eyes А ти си супер свежа на снимките! Simple Smile
Роси79, страхотни снимки от изписването! А Лора е толкова чаровна... Как върви при вас?
Свраки, твоята сладкишка се усмихва още от родилното! Браво! А как сладко си смуче палчето...  Heart Eyes
тединка87, Даная е същински розов бонбон.  Flutter Слушка ли?
н3ни, снимката със сешоара е култова! Мъчат ли ви коликите?
Ред-че, как е при вас? Виждам, че сте взели на Филип от онези възглавнички с подпори отстрани. Доволни ли сте? И слагаш ли го да спи в нея по принцип? А малкият е хубавец!  Flutter Тренирай за люта свекърва  Mr. Green
сиси1974, Стефани изглежда много любопитна още от мъничка! Има една снимка, на която е като малка снежинка  Grinning
Барби, как сте с Катрин? Много е сладинка!  Heart Eyes
Веселушко, изрита ли окончателно депресията? Сигурна съм, че с тоз малък юнак сте я победили! Simple Smile
смърфиетка, как върви при вас? Драсни два реда, когато можеш Simple Smile
танчелина, снимката, на която всички ви чакат е страхотна  Laughing Личи им нетърпението и притеснението. А баткото как придържа Вики за космонавта отдолу...  Heart Eyes Има ли ревност м/у другото? А Вики е голяма актриса - какви физиономии прави  Grinning

Да са ви живи и здрави дечицата, мили мами!
Нямам търпение да се преместим всички в "Родени" Simple Smile


Виж целия пост
# 344
Честити бебенца на violetblue, elia_s, vais30, pyari, Зузито85! Да са ви живи и здрави и да им се радвате много!    Hug

obi4anka - какви хубави новини!!! Много се радвам! Скоро и Димана ще я изпишат сигурно - не се притеснявай!

Тани` - точно щях да ти пиша, че и аз съм по същия начин и Tatitt ме е изпреварила Simple Smile

sisi1974 - ами нямаме олекотена завивка - само тънко одеалце иначе... така че ще пробвам със спалното чувалче пък ще видим как ще й е най-добре. То е отворено горе (не е с ръкавки) - немисля, че може да я запарва. Иначе е голямо, но пише, че е за бебета от 0 до 6 месеца. Като става голямо надолу - тъкмо да не й е тясно мисля). Взехме го от Пигисхаус, но мисля, че с таквиа размери от 0 до 6 месеца съм виждала на няколко места поне.

eola - точно такъв слинг си търся и аз!!! На курсовете по йога бяха донесли от едно магазинче, което е на Оборище и не запомних как се казва newsm78! Една жена ги шиела за тях, но май чух, че е спряла и тя да ги прави - незнам защо ?!? Изглеждаше чудесно този, който видях... Ако някоя мама научи къде има такива - непременно да каже! те са подходящи именно за зимния сезон. За лятото трябва да са от по-лека материя, за да не спарват децата!
Мяу - ще проверя и в e-bay Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия