АВГУСТинчета 2006

  • 39 163
  • 750
# 285
Инкубационният период на заболяването е от 1 до 12 дни, средно 3-5 дни. Силно заразна е и не изгражда имунитет.
Виж целия пост
# 286
Здравейте , наистина е много студено при нас в Добрич, макар че се прокрадва някакво слънце. Сутринта като се придвижвах до работа умрях от студ. Ама наистина не им вярвам на тези от http://sinoptik.bg/, не ми се вярва да е само толкова, според мен е по - студено. Hug
Виж целия пост
# 287
Малииии голям студ  cold

Толкова хубаво ми става за бременните момичета...и честно казано от едно известно време  (преди обаче изживяването ни тоя месец) някакси ми се искаше и си мислех за второ детенце....но сега след всичко вече ме е страх, защото не знам дали ще имам сили да се боря с новите изпитания на живота...явно пак се касае за време, като мине може и да се възобнови желанието ми, знам ли божа работа.

Виж целия пост
# 288
Добро утро в този мразовит ден!!!

Благодаря, момичета за пожеланията!
Хубаво е, че ще има още бебенца, лека бременност на всички мами, които са в очакване!

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 289
Елфче, гледам само вътрешния термометър. Не съм излизала от 1 седмица навън.
Виж целия пост
# 290
Здравейте!
Много се радвам за всички нови бременни майчета. Пожелавам им лека бременост, прекрасни усещания и здрави бебенца!
Аз честно казано изпитвам страх от мисълта за второ. Маргарита е много дива и непокорна, с перманентно лъвско поведение и съм леко психясала в последно време. Не знам как да се справям понякога и губя контрол - следва шамар и наказание.
Понякога, приятели ме питат, как издържам на словестните порои. Тя не си затваря устата - дори не преглъща, в стремежа си да каже повече неща. От момента, в който си отвори очите, до момента, в който заспи, няма  почивка. А за непослушанието и белите не ми се говори. Опитвам се да бъда кротка и внимателна с нея, но докато не кресна няма ефект.
Ох, съжалявам, отплеснах се. Но вие ще ме разберете. Макар, че се надявам да не сте в подобна ситуация.
А и не можем да излизаме, защото още не се е оправила, тази настинка излезе много упорита, няма минаване.
Хайде, оставям ви и ще чакам Хорейшио.
Виж целия пост
# 291
Мале, какъв студ е само. Подготвям се за работа и се смръзвам само от мислълта да изляза навън. cold
Лек и усмихнат ден на всички! Hug Hug
Виж целия пост
# 292
Аз вече се отказах да се " подготвям" за излизане. Все си е толкова студено Crazy Вече съм на работното място.Днес ще се прибера в най-добрия случай в 21.30ч TiredЗаредила съм се с доволно количество кафе и цигари за старта на работния ден.Вчера ми беше първият истински пълне работен ден на новото място.Е- няма такъв абсурд. Духа ми във врата топло, а краката...може спокойно някой да ми ги ампутира без да усетя Sick Там съм следобеда, та- се опитвам да се насладя на настоящото си местоположение поне до обяд- помещение със стени  ooooh!
ДИдика, разписвай се по-често Simple SmileКолото до лъвскит номера- май всички сме на този хал Grinning( не че е успокоение де ).Ама- зависи докъде ще позволиш да надделее.Напоследък дори не говоря- с поглед се разбираме- гледам мнооого лошо. Следва ръмжене и ..захапка Joy Мъжът ми казва, къде на шега, къде наистина, че се плаши на моменти от неадекватното ми и " диво" поведение>НАдяваме се всички да е период при мен , вследствие на лудницата в работа. За второ дете -мисля да се въздържа на този етап дори от коментари Mr. Green
Сега отивам да си допия кафенцето. Оставям ви с пожелание за хубав ден  bouquet
Виж целия пост
# 293
Добро утро на всички!

Аз вече копам на тръстиката, като оставих Митко да води Кало на градина. Който пък от своя страна скочи в 7 часа, за да играе на новите си джаги. Пусти мерак  Mr. Green
Виж целия пост
# 294
При нас днес си живуркаме на -5. то направо е песен в сравнение с предните дни.
Успешен и по - топъл ден на всички ! newsm10
Виж целия пост
# 295
Добро утро и от мен Hug
Аз пък пия чай първо, кафето ще почака. С колежките ми изпиваме по 3-4 кани билков чай Peace
Дидика, аз пък не мога да си представя Маги, както я описваш Rolling Eyes Тя е супер сладка и толкова чаровна Flutter Само си нарочила детето за диво и непокорно Laughing Пък и се учудих как се заиграха и заприказваха с Деница на срещата в МОЛ-а, въпреки че се виждаха за първи път. Аз с щерката се оправям и се разбираме, но с баткото е трудно.
Виж целия пост
# 296
Ей, опасни сте!  Mr. Green
Мълча си щото е рано още, ама ме разкрихте. Simple Smile
Този път, живи и здрави, ще е септемврийче, на 6 септември ми е термина.
А за синия щъркел...Вики е категорична - иска сестричка.

Виж целия пост
# 297
Ембър, честито Hug Лека и безпроблемна бременност Hug Може и момиченце пак, няма да разочаровате Вики, я Wink
Виж целия пост
# 298
Ей, опасни сте!  Mr. Green
Мълча си щото е рано още, ама ме разкрихте. Simple Smile
Този път, живи и здрави, ще е септемврийче, на 6 септември ми е термина.
А за синия щъркел...Вики е категорична - иска сестричка.

Честито!

За щъркела - питайте таткото  Mr. Green
Виж целия пост
# 299
Ember, много се радвам и за теб миличка! Лека и безаварийна бременност до края!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия