Крион- Епохата СЕГА

  • 67 908
  • 640
# 210
здравейте, момичета Simple Smile
в малко труден период съм и чакам края на седмицата за да се върна към книжките Confused
сега много сънувам, размишлявам за разни неща, намествам се, така да се каже  Grinning
какво става при вас  Hug
Виж целия пост
# 211
.
Но понякога се чувствам все едно сънувам, все едно някаква голяма преграда от мои субективности ме отделя от действителността.

Това е нормално, това прави дуалността, т.е "човешката част" от нас....Кара ни да се съмняваме...Просто в такива "несигурни" моменти си припомняй, как си се чувставала, когато си усещала Любовта, че си част от семейството...Чувството е било реално, нали? Не се подавай на илюзията, че трябва ВИНАГИ да я усещаш и че щом ти се изплъзва, значи си си въобразила.... В такива моменти мисли за СЕГА....усещай просто сегашния момент....

Бялата Шапчица, може да се каже, че и аз съм в такъв момент Peace
Виж целия пост
# 212
Здравейте момичета,

аз направих опит през изминалото лято да прочета Крион, но не успях, получавах силно главоболие и виене на свят.
Преди два дни съвсем естествено и без каквото и да било усилие прочетох на един дъх "Пътуване до дома". въздействието и беше невероятно.
Една нощ се събудих от схващане на крака, не знам дали сте го изпитвали, но е много болезнено, много пъти ми се с случвало.
По дадения пример в книгата си казах "Боли НИ, моля помогнете." И това беше, болката изчезна!
Останах изумена и много щастлива!

Това е засега, ще споделям още!
Виж целия пост
# 213
И при мен стана нещо такова,след като прочетох книгата през деня ме болеше корема ама много страна болка беше и вечерта реших да пробвам и аз така както беше писано в книгата и се оправих.Така,че много съм благодарна на всички дами от тази тема и от другата за подсъзнанието,защото аз вече се лекувам без лекарства.Даже и цикълът ми е много по безболезнен в сравнение с преди.Желая ви много любов и лека вечер.
Виж целия пост
# 214
katia_mi6i, wild flower, и аз го пробвах и при мен работи Simple Smile което е по-важното за цикъла - преди беше някакъв идваше и си отиваше когато си иска и си караше по колкото време си иска, но сега от раз се нормализира и нямам нито ужасните болки от преди, нито ми кара по десет дена.. Simple Smile
глава ме заболяваше на няколко пъти, но като си кажа "боли ни глава; давам разрешение за лечение" и веднагически ми минава  Flutter

edit: пропуснах да кажа нещо важно (струва ми се) и интересно - сънищата си напоследък не ги помня (мисля, че така е по-добре, защото 1-2 отначалото си спомнях и бяха много смущаващи и странни), но ми остава като някакъв намек за какво е ставало въпрос, като полъх.. всяка нощ сънувам някой мой близък от приятелите и мисля, че по някакъв начин изчиствам кармичните връзки  Thinking
сега се сетих, защото току що се сетих за една приятелка от детството, на която много завиждах дълго време, все си мислех, че живее перфектния живот, пък после живота ни раздели и доскоро ми беше даже неприятна заради житейските си избори напоследък; сега се хващам, че не мисля нищо за нея, съвсем съвсем нищо  Simple Smile
Виж целия пост
# 215
Бялата шапчица  Party Браво, супер. И на другите ви се радвам. Аз съм позабравила малко Крион, та с удоволствие чета някои обяснения и техники  Grinning
Виж целия пост
# 216
ЧервеноВинце :hug:, изчерпила си си лимита на кутията и не мога да ти  отговоря...Но всичко е наред, често чета другата темичка...и аз благодарение на вас, научих за Крион Peace Ще се радвам, да пишеш тук, щом и ти си Крионка Hug  Нужно е да се вдъхновяваме взаимно  bouquet


wild flower  "дадения пример в книгата си казах "Боли НИ, моля помогнете." И това беше, болката изчезна!
Останах изумена и много щастлива!"
  bouquet  Аз съм алергична към аспирин и аналгин, а и не пия лекарства...Ако ме боли главата чакам да ми мине...Преди време ме заболя главата и реших да опитам това с хапчето в ръката и намерението- Подейства   bouquet
Виж целия пост
# 217
Създаване на балансирана собствена стойност ( със съкращения, преразказано)
1.   Творете – Рисувайте, пишете  и т.н…няма значение дали можете „Творчеството прави с вас нещо, което никой не е в състояние да направи…упражнява онези части от вас, които трябва да бъдат пробудени”
2.   Помагайте на другите- според Крион трябва да помагаме на деца/ старци, които са пред смъртта…Да посещаваме болници или старчески домове….
3.   Да правим физически упражнения и да медитираме…в тази последователност
4.   Лични словесни утвърждения …Да внимаваме какво говорим, знаете защо;) Да говорим за радостта…
5.   Предизвикайте най-тъмната част от себе си…Когато осъзнаем своята власт, частите, които не харесваме в себе си …сами изчезват и се разсейват…
6.   Заявете вътрешния си ангел
7.   Сливане …Да видим признаците на другия пол в себе си и да не ги отричаме…Крион
казва, че сигурно вече сме забелязали това сливане „жените става по силни, а мъжете по-чувствителни”


Крион, кн.10
Виж целия пост
# 218
radosti, би ли разяснила малко списъка, за тези които още не са прочели всички книги като мен  Embarassed

Например 2 ме притеснява  Rolling Eyes, попивам енергиите като гъба  Rolling Eyes

А в 5 какво точно се има предвид под "предизвикване" на тъмната половина newsm78 ?

За 4 също би ми било интересно ако има малко повече обяснения в тази тема...

 Hug
Виж целия пост
# 219
fastuche ,за попиването на енергия....доскоро и аз бях така,в много  големи дози ме изпиваха...
когато се запознах с Енергийната медицина на Дона Идън ми просветна   Grinning
Виж целия пост
# 220
Ще опитам:

2. "Призовавам да отидете да работите доброволно там, където умират хора...четете им, дръжте ги за ръка, разказвайте им истории....Това е всеобща заблуда, че филантропите не можели да помагат на другите, понеже били твърди чувствителни...можете да плачете там, но непременно ще усетите духовен подем, защото Божественото във вас ще се срещне с Божественото в тях...нищо не може да се сравни с това чувство...Вие ставате част от един Божествен процес! Ако искате да се докоснете до семейството, трябва да отиде именно там...помощта за умиращите, създава и стимулира една част от вас, която ще ви удиви...Така тъмната част в нас, ще намалее."

5. Уговорете си среща с най-тъмната част от вас с час и място...чакайте и ще видите, че те няма да се покажат...Осъзнайте своята власт и тъмните части (неща, които не харесвата в себе си) ще започнат да напускат кораба....

4. "Внимавайте какво казвате...думите са Божествени енергийни конструкции....Възможно е пред негативни обстоятелства да кажете " Е, браво! Знаех си, че ще се случи така". Вашата клетъчна структура ще каже: "Чухте ли, какво каза шефът! Хареса му! ...Хайде пак да го направим"....клетките ви чуват и правят всичко възможно  тези обстоятелства да се случат отново...Вместо да се настройвате негативно, създайте си утвърдителни фрази...Кажете името си ясно и силно, като наблегнете на СЪМ...АЗ СЪМ (ИМЕТО )
Вие сте свикнали да вдигате много шум, само като имате някакъв проблем!...Време е да говорите за радостта"
Виж целия пост
# 221
мда, мисля че сега разбирам какво се има предвид .. благодаря   Hug

Най-общо казано страданието ни извисява т.е. когато страдаме сме най-близо до Бог. Колкото повече страда една душа, толкова по-нагоре се придвижва в духовен план.

Като казах че попивам имах предвид, че чрез докосването до съдбите на другите, някак си поемам страданието им в себе си. И потъвам в кладенец на отчаяние.
Около мен има достатъчно за попиване.
А идеята е да дариш радост, нали така?
Дано разбирате.  

 

Виж целия пост
# 222
фъстъче, аз мисля като теб и чудесно те разбирам в частта за "дръжте ги за ръка и им разказвайте истории" - ъъъ, не мога да го направя. На този етап не мога. Колкото и да е силен човек, в един момент поема. На друго мнение съм, ама много дълго за писане. И за страданието също... Не мисля, че когато страдаме, сме най-близко до Бог, ама това друга тема, не за Крион Wink
Виж целия пост
# 223
Може би се има предвид, когато преодоляваме страданието, или когато то кара да се развиваме, сме близко до Бог.   bouquet
Виж целия пост
# 224
да питам, Крионки, които сте минали през периода на депресия, само депресия ли беше или плюс други негативни емоции?
много ми е криво едно такова, а освен всичко злобея наляво-надясно, зъбя се на всички..  Sad
ако знам, че е това, поне да се успокоя, че ще отмине като едно "необходимо зло" (малко неточно определение, но друго не ми идва наум);
опитвам се да чета позитивни неща, но нещо нищо не ми помага..  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия