Крион- Епохата СЕГА

  • 67 862
  • 640
# 525
 Hug Малко нова информация http://yurdal.ru/news/master_krajon_komentarii_po_povodu_situaci … te/2011-03-17-199
Любов и светлина!
Виж целия пост
# 526
Здравейте!Чета книгата на Мариана Илиева  - Тунел,светлина и още нещо ........... ,в която Крион се споменава доста често,поразрових се и ето ме при вас
Виж целия пост
# 527
http://www.spiralata.net/kn_bul/krion2010.zip
Виж целия пост
# 528
За групата.Идеята ми е да я започнем дистанционно (чрез интернет).Примерно се адваме на скайп или подобен вид комуникация и по определено време (примерно от 2 до 4 през делничните дни) медитираме на определена тема.Така ще разберемд дали си подхождаме и дали сме на правилен път.Можем по-натам да се видим и в някоя зала,за да продължим ако ни хареса,но идеята е да се сменя лидера на групата всеки път и да стоим далеч от всякакви модели на секти,защото това би било нелепо за мен...

май узрях за тая идея  Mr. Green
има ли все още навити за общи медитации за лечение на земята Simple Smile
Виж целия пост
# 529
За групата.Идеята ми е да я започнем дистанционно (чрез интернет).Примерно се адваме на скайп или подобен вид комуникация и по определено време (примерно от 2 до 4 през делничните дни) медитираме на определена тема.Така ще разберемд дали си подхождаме и дали сме на правилен път.Можем по-натам да се видим и в някоя зала,за да продължим ако ни хареса,но идеята е да се сменя лидера на групата всеки път и да стоим далеч от всякакви модели на секти,защото това би било нелепо за мен...

май узрях за тая идея  Mr. Green
има ли все още навити за общи медитации за лечение на земята Simple Smile
Разбира се.На каква тема?
Виж целия пост
# 530
Димитриана  Hug
идеята ми е следната:
предлагам да не се адваме в скайп, а да се съгласуваме тук, за да дадем възможност, който иска, да се включи, да го направи без да се съгласува непременно с нас в скайпа Wink
второ предложение: два пъти седмично (ще се съгласуваме за кои дни от седмицата и какви часове) да правим медитация-визуализация, като моята идея е едната медитация да бъде за някой актуален световен проблем, а другата - за някой проблем в българия Simple Smile
мисля, че ще бъде добре, предварително да се уточним каква точно ще бъде визуализацията Simple Smile

по-късно днес ще пиша още, защото се налага сега да изляза по непредвиден въпрос  Confused
Виж целия пост
# 531
Мина,моята идея е горе-долу същата.Разликата е че не съм сигурна,че мога да се ангажирам с конкретни дни,защото не винаги мога да планирам малките кога се ме оставят на мира.
За това можем да се уговаряме тук-предлагаме проблем и го решаваме.
Не мисля,че има нужда да "решаваме" световни проблеми.Самата светлина,която излъчваме тук в България ще подейства и на света като цяло.


Моето първо предложение е да поработим с озлоблението между хората?
Например аз си представям как всички в България са любезни,мили,състрадателни,учтиви,не се месят без покана,не злорадстват,не критикуват.Любов и хармония.Всички семейства се разбират,децата растат в любов независимо от социалните условия.Всички подкрепяме политиците си,законите си,съдилищата,полицията...просто сме щастливи хора в една красива страна.
Предложението ми е за сряда вечер към 22-23 часа?
Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 532
dimitriana Simple Smile

съгласна съм Simple Smile
значи
сряда, 18 май, 22-23 ч., българско време - медитация-визуализация
всеки, който иска може да се вкючи Simple Smile

аз ще го визуализирам така: визуализирам гигантски облак от любов, оцветен в розово-златисто, който се разполага над страната и от него се сипе дъжд от красиви капчици радост. Почувствам радостта на всичко, което попива тази любяща енергия. Виждам, как природа, растения, животни, хора са в чудесно здраве, пълни с енергия, стават по-добри и се отнасят с околните мило. Всички са щастливи. Децата растат в хармонични семейства, пълни с любов. Болните се излекуват, а пенсионерите имат изобилие и са доволни. Всички са доволни от политиците и властта.
Виж целия пост
# 533
Здравейте! Включвам се и аз при "почитателите" на Крион, прочела съм всичките книги и продължавам да дочитам от статии от сайта. В момента чета Крион 2010 - тази, която е дадена в линка по-горе. Харесва ми идеята за обща медитация, няколко пъти съм практикувала такава след предварителна уговорка и е много силно. Ще се включа с удоволствие Simple Smile
Виж целия пост
# 534
привет, Moaia  Hug
Виж целия пост
# 535
Харесва ми идеята с облака.Аз ще гледам да започна още в 22 ако всички деца са заспали,защото до 23 ще съм премедитирала. Joy
Виж целия пост
# 536
dimitriana  Hug
точно това се чудех - колко време да бъде като продължителност? 10 минути? повече? по-малко? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 537
Здравейте, включвам се и аз в медитацията. В 22ч. е добре. Поздрави и до скоро.
Виж целия пост
# 538
и аз се включвам  Peace от 22 часа
Виж целия пост
# 539
Аз правя визуализации така.
Първо визуализирам неща,които са близо до представите ми за добро,за да повдигна вибрацията си.Така ги развивам с цел да вибрирам още по-високо и така докато не ме облее чувството за любов и сила.Тогава призовавам богинята в мен и започвам да творя по темата.
Все едно си играя и си представям неща,които биха ми харесали.По някое време минавам през етапи на "чудесна идея" или "колко хубаво се получи","прекрасно хрумване" и т.н. (все едно подреждам масата за гости).Понякога спирам на този етап от визуализацията ми,но понякога достигам до етап,в който се чувствам сякаш съм свършила добра работа.Чувство на задоволеност.
Предлагам всеки от вас да спре,когато му е приятно или достигне някое от тези усещяния.

Понякога,обаче има теми,които се оказват трудни за визуализиране поради мои вътрешни убеждения.Товага ако не мога да помръдна от определена представа или вместо любов започнва да се нагнездва в мен нетърпение или дори гняв,използвам техниката ТЕС по време на самата визуализация.Така се оттърсвам емоционално от моделите,които не ми позволяват да творя.

Сега изпитвам голяма любов и благодарност към вас,че се съгласихте да слеем светлината си за нещо,което ще направи нашата страна най-прекрасното място на света за нас и децата ни. Heart Eyes
Благдаря ти,Мина!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия