Крион- Епохата СЕГА

  • 67 862
  • 640
# 585
организира семинар една мадама в София с Луй Карл в деня на София. Днес пуснах линк някъде, ще го намеря да го пусна и тук, ако някои иска да отиде. Аз не съм фен на семинарите, точно по тези лични въпроси свързани с енергия, но пък някои може да му хареса и да има нужда точно от това.
Виж целия пост
# 586
Za  импланта  Sunglasses това е поредната измишльотина  Whistling за мен де  Wink



Humanis, точно това и мен ме смущава. Доколкото съм чела от вас периодът понякога  т.е. при някои е труден - с едни имплант за който вие говорите, а ккво ли би станало с повече? newsm78 .Така, то се видя- ще се чете Крион. не са ми ясни нещата.

Е' поисках си имплант вече не помя кога бе (преди 2 години назад)  Whistling тогава бях под влиянието на прЯсно прочетените книги на Крион  Wink Никакви трудни периоди и гадни работи не съм имала  Hug
Та имам  ли имплант , нЕмам ли, от преди това ли съм имала и т.н. е въпрос на интепретация  Grinning

Слава Богу  вече не се влияя толкова от такива книги , те за чудесни стига да не станат "капан"  Wink




´Спреш ли веднъж да мислиш, способността да схващаш придобива някакъв архаичен вкус, като звукът от отдавна забравен език, или надзъртането във Викторианската camera obscura. Нас американците повече ни бива в простото разбиране. За да схващаш, налага се да разтвориш толкова широко мозъчните челюсти, че сухожилията да проскърцат. А разбирането — него можеш да си го купиш във всяка будка за евтини книжлета из Америка.´ (Гняв)



 Wink Та е хубаво да схващаме не да разбираме само  Whistling




darena
Hug ако не те "тегли" Крион не го чети просто  Hug само защото видиш ли едикои си са го прочели   bouquet




Виж целия пост
# 587
много, много интересно smile3529
Дарена, коя от трите книги съдържа този списък?
не мисля, че ще мога да купя и трите веднага, но бих искала да взема поне една още утре Thinking
Виж целия пост
# 588
Dess, спомням си, че при теб не е имало такъв тежък период, и друг път си го писала.
 Просто исках да разбера дали някой е чел книгите й.
А дали импланта е поредната измишльотина... не знам.
 Може и да е, а пък народа - юруш на маслините.  Mr. Green
лека  Hug

Мина, Всяка една от книгите съдържа подробно описание на имплантите, за какво са  и какво се придобива с тях.
Виж целия пост
# 589
Дарена, много ти благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 590
Само докато реших да си поръчам имплант и ми стана зле.

поръчах  импланта преди три дни. От тогава се чувствам като замаяна, спи ми се следобяд / спя веднъж в годината/, пие по една две коли.Исках да попитам дали нещата се усложняват.
  Grinning
Виж целия пост
# 591
Дарена, ако се чувстваш много зле, винаги можеш да помолиш небесните учители и други същества, които са около тебе (а в това няма съмнение, защото всеки човек поискал имплант, е един вид под надзора на извисени учители) да съкратят долколкото е възможно неприятните усещания и целия процес да мине по-леко Wink
При мен бече 1 месец и се чувствах като най-нещастния човек на земята, все едно мировата скръб ме беше заляла Grinning В един момент вече мислех, че не мога повече, и помолих за "съкращаване на мъките" и нещата се нормализираха  Simple Smile
успех
чувствай се удобно, да се обръщаш в темата, когато имаш нужда Simple Smile
Виж целия пост
# 592
Мина, благодаря!
Не съм чак толкова зле. Просто питам дали назлява с времето newsm78. А предварително помолих Кармичния съвет да мога да си гледам детето и да ходя на работа. Нарочно избрах лятото- ваканция. Мариана Илиева , ако някой е чел, има много импланти- те са пак продиктувани от Крион, но след като той завършва мисията си . Аз поръчах 4- за детето и за мен общо. Тя пише, че може да се поръча и имплант за невръстно дете или за болен човек, който е немощен и живеете с него. Молиш твоите водачи, да помолят водачите на твоето дете за съответния имплант.Както вече ви казах Мариана Илиева представя много импланти- всички са й дадени от Крион, и обхващат много болести, освен отношенията, абе въобще всичко, което е кармично. Четох и първа , втора и трета част на Крион.
А преди година и половина, бях много зле. Всяко такова състояние е изкупуване на карма- чистене и съответно смяна на имплантите. нали така? просто споделям. Имам нужда да поговоря..Благодаря .  bouquet
Виж целия пост
# 593
darena , нормални са тези промени, по принцип при мен всяко заявяване на желание за промяна, без да го наричам имплант преминава с разтърсване. Колкото повече се осъзнава човек, толкова по дълбок достъп има до хрониките и толкова повече бива изпитван. Ако решиш, че е нопоносимо , би могла да помолиш за сила да се справиш или пък нещо каквото ти си го измислиш.
Виж целия пост
# 594
Дарена  Hug
мисля, че не назлява, като ест. е индивидуално, по-скоро равномерно;
аз много се бях зарибила за тази авторка, за която ти говориш, но при мен неяата така се подреждат, че всеки път като се засиля да си я купя, се случва нещо и не я купувам, не я намирам или нещо подобно Rolling Eyes от това заключих, че моите водачи ме насочват в друга посока Thinking

Дарена, имай предвид, че след като получиш основния имплант (само за него мога да говоря), всичко свързано с карма просто спира да те касае; даже ще се чудиш отстрани на други хора, как така и защо не изоставят тази или онази ситуация, толкова е лесно.. Mr. Green
другото, което получаваш с импланта е свободата да правиш не каквото ти е писано, а каквото искаш; замен беше малко драма тая част, но в рамките на година и половина си изясних с какво искам да се занимавам Simple Smileизобщо, имаш свобода да се проявиш по невероятен начин Simple Smile
а можеш да избереш и нищо да не предприемаш Simple Smile нещата се променят и всичко зависи от това какво искаш ти Simple Smile
Виж целия пост
# 595
humanis, Hug!хубаво е някой да потвърди разсъжденията ти и усещанията ти. На колкото и места  да съм ги чела , друго е някой да ти каже- да , така е. Защото и той го е почувствал, преживял, усетил.

МинаHug! Кога се чувстват тези неща? След изтичане на 90 дневния период ли? най-вероятно / разсъждавам си на глас Thinking/Но просто питам ка е било при теб или при вас, ако и някой друг иска да сподели. "..имаш свободата да се проявиш по невероятен начин"- ми звучи много вдъхновяващо. Peace

Много ви благодаря, че споделяте с мен.  bouquet  Интересно нещо е кармата. Миналата година ходих на една терапия от която ми опада косата. С големи мъки спрях "листопада", добре, че има доста листа на "короната ми", та ми и останаха. Сега се посъвзех, долу горе закрепих положението, но... започна невероятно опадване на косми на кучето ми. По същият начин по който подът беше черен от моите коси, сега е черен от космите на кучето.По същият начин по който като прекарвах ръка през косата си и тя се напълваше , така и сега като погаля кученцето се напълва.  Thinking  Сигурна съм, че поемат от кармата на стопаните си . 

А що се отнася до книгите, които не си намерила или ... не си стигнала до тях. Виж аз не съм се замисляла- особено за книга- търсех крион втора част и не можах да я намеря- и я четох от нета.  Искам да кажа, че съм от хората, които гонят до дупка, което не е добре. Особено ако се касае нещо да се направи, намери, купи-" няма начин да няма начин". Слава Богу, че не с всичко съм така.
Навън едно птиченце ми изнася концерт докато ви пишех.

хубав ден и спорна седмица!  bouquet
Виж целия пост
# 596
...по принцип при мен всяко заявяване на желание за промяна, без да го наричам имплант ..
напоследък и аз стигам до съвсем същите разсъждения Peace

Дарена Simple Smile
не е задължително периодът да е от 90 дни, може да е месец, седмица - индивидуално е; тези 90 дни, мисля, са само ориентировъчна цифра Simple Smile
при мен мина като един депресиран месец, през който много ми се плачеше; после изведнъж ми олекна Simple Smile
хубавото на импланта е, че изведнъж сваляш кармата като мръсна блуза, и продължаваш начисто; е, ако продължиш по старо му, си натрупваш нова, но вече не е онова бъхтене, което е било преди Simple Smile
мен повече ме плашеше отговорността, че вече съм поела нещата в свои ръце, а не знаех какво да правя; точно както го описва Крион, по този начин си взимаш ускорено зрелостния изпит и поемаш нататък; предполагам, че не само аз, съм имала завишени очаквания за живота си след импланта - едва ли не феи около мен, падащи звезди и фойерверки Grinning - не, просто животът става по-лесен, но ще ти трябва малко време, за да усетиш разликата Wink

при мен, книгата на Мариана Илиева, която не намирам, си обяснявам така:
винаги, когато нещо не ми се удава по лесен начин, значи не ми трябва; правила съм си експерименти в миналото: щом не идва само и лесно при мен, значи не ми трябва. Някой път се инатя и го получавам с повече усилия; друг път махвам с ръка - в първите случаи, се оказва в последствие, че не ми трябва и си казвам "е, защо толкова упорствах?", а във вторите случаи се радвам, че не съмм настоявала Simple Smile
В момента се занимавам с книгите на Дорийн Върчу и имам хубав напредък Simple Smile когато се засилих към Мариана Илиева обаче - греда - нищо и никъде; включително се отнесох до голяма книжарница в столицата, където ми казаха, че я нямат в наличност; но пък съвсем лесно се сдобих с една друга мн хубава книга на Върчу: "Архангели и извисени учители" и съм много доволна, че се сдобих с нея Simple Smile
хубава седмица и на вас  Hug
Виж целия пост
# 597
Здравейте,
зачетох се в книгите на Крион.
Много благодаря на всички, които ми помогнаха с мненията си да извадя заглавията!
Сега съм на трета книга ( но изчетох пета)


И за моя невероятна изненада чета следното:
"Енергийните медитации в Новата Епоха ще се превърнат в активни сеанси, където основната цел е с общи усилия заедно с околните да насочите вашата любов към планетата. Ние очакваме с нетърпение по-осъзнатите от вас да установят протокола на тези сеанси. Някои от вас вече правят това, защото им идва отвътре! Ако спущате към тази категория, тогава сте призвани да видите промяната и да се включите в нея."

Ами че аз го правя по много успешен начин с група всеки вторник и самостоятелно поне още веднъж седмично. От няколко години при това. Имаме специална аудио-медитация, която активира точните енергийни центрове и направлява енергията перфектно.
Нарича се Медитация за мир на Мастер Чоа Кок Сюи ( и е с неговия глас)
Виж целия пост
# 598
.. Колкото повече се осъзнава човек, толкова по дълбок достъп има до хрониките и толкова повече бива изпитван. Ако решиш, че е нопоносимо , би могла да помолиш за сила да се справиш или пък нещо каквото ти си го измислиш.

Ей това болднато много ме впечатли!!! Често се чудя кое е изпитание и кое предупреждение, накои случки и емоции просто не мога да ги определя и съответно ме объркват...
Кое е тест и иска упоритост и кое е предупреждание, че не му е сага времето.... Ей такива неща; Слушам себе си, наблюдавам как се чувствам от едното и другото решение, действие, мисъл и така избирам - тама където се чувствам добре, натам тръгвам; но дали не бягам по допирателната така  Thinking
Виж целия пост
# 599
Здравейте,
днес имах странен ден!Чета ви за пръв път и много се впечатлих,но и обърках.Много информация,пък аз искам много неща и сякаш пред мен се отвори сладкарница с лакомства и не знам от къде да започна!!!
Тази нощ сънувах ,че ми падат всички долни зъби,докато ги миех и после втори сън,че се омъжвам.Не беше сватба с хора и музика,но се омъжвах и то не за съпруга ми.
Тълкуването и на двата съня е много лошо и докато ровех с надежда за по-позитивното им тълкуване попаднах на вас.Прочетох за неутралният имплант и го поисках на глас,без много да помисля.Сякаш имах нужда от промяна на деня ми изпълнен с тревоги.После се разрових повече и видях,че мога да загубя любими хора...!Уплаших се!
Тези които са го получили,моля ви,кажете случи ли се нещо такова?
Какво почуствахте и то отрази ли се на отношенията с близките,със съпругa ви?
Дали не направих огромна грешка?

 Писах това в темата за подсъзнанието,но реших да копирам и тук.Моля за отговор!И днес не се чувствам по-различно или по-раздразнена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия