Крион- Епохата СЕГА

  • 67 889
  • 640
# 90
Интересното е, че всички тези неща за които чета и в книгите и тук в темата някакси винаги са били вътре в мен - така съм ги чувствала и винаги съм се ръководела от чувствата си в действията си. В смисъл, че ако нещо, което трябва да направя не е в хармония с вътрешното ми чувство и имам съпротива съм гледала да го направя така, че да е в хармония с мен постъпката ми. Не винаги са ме разбирали - чувала съм дистанционно коментари от рода: Тая пък сега къде си вре гагата, когато съм разпитвала някого за проблем, за който е подметнал, но с цел ако мога да съм му полезна в решаването на проблема. Не ми е било приятно естествено, дори имаше период от време, в който се спирах да не правя така, но се чувствах гадно и някак си насила се спирах.
Сега вече отдавна не робувам на хорското мнение - правя нещата както ги чувствам, живея в хармония със себе си и смятам, че вървя в правилната посока и по моя си път. Сега се уча да оставям близките, за които ми пука да вървят по собствения си път, а не да ги насочвам по този, който аз смятам за правилен. Той може да е такъв за мен, но не и за тях.
Имам лек напредък и в тази сфера - и така ще напредваме, докато станем ангели - а може и да сме, но да не го знаем?  Wink
Виж целия пост
# 91
radosti_ , и аз нямам деца но  пък това ми е професията и съм ги учила тези неща. Много се радвам, че си се хвалиш и другите хвалиш. Това си е твое постижение и е хубаво да го споделяш. Бързо си учила, бързо си възприемала и имаш резултати. Много ще се радвам тук само хубави постижения да споделяме. Форума е пълен с болки и страдания ,остатъци от старата енергия. НЕКА ПОВЕДЕМ ХОРОТО с тази тема да преминат повече хора в новата енергия и се изчистят от негативните остатъци на старото. Крион е прекрасен, толкова силна вибрация на Любов, самото четене ме зарежда.

  Крион е любяща енергия. Харесва ми израза НЕКА ПОВЕДЕМ ХОРОТО! Какво ще кажете да го наречем Общество на Крион? А  как ви изглежда една покана на Лий Карол в България?
 
 
Виж целия пост
# 92


margaritakr,  разбирам че вие стоите зад този сайт http://www.kryonbg.eu, и съответните игри ....Моето мнение вече съм го дала:

Но и открих това: http://www.gaiabulgaria.com/index.php?see=Kryon%20games&nid=54, може би просто някой е решил да печели покрай Крион...
Виж целия пост
# 93
margaritakr,  бизнес - маркетинг ли правиш в темата  newsm78
Нищо лично, просто въпрос, асоциативно възникнал от единствените ти 2 публикации във форума Peace



radosti_  Hug писали сме заедно   Laughing
Виж целия пост
# 94

  Крион е любяща енергия. Харесва ми израза НЕКА ПОВЕДЕМ ХОРОТО! Какво ще кажете да го наречем Общество на Крион? А  как ви изглежда една покана на Лий Карол в България?
 
 
А относно  предложението за Общество на Крион просто е смешно и се вижда колко "искрено" казвате това: "Крион е любяща енергия."....Самият Крион казва, да не създаваме никакви структури и да се пазим от такива предложения...Работи се индивидуално и дори често несъзнателно!!!

Самият Крион казва, че дори не е нужно да присъстваме на " следваща му лекция и т.н (има предвид слушателите в залата му), защото Божествеността е в нас, духовните ни водачи са винаги с нас,  където и да сме....И важното е да се обърнем към себе си!

Така, че  hahaha


  Крион е любяща енергия. Харесва ми израза НЕКА ПОВЕДЕМ ХОРОТО! Какво ще кажете да го наречем Общество на Крион? А  как ви изглежда една покана на Лий Карол в България?
 
 
Виж целия пост
# 95
Интересното е, че всички тези неща за които чета и в книгите и тук в темата някакси винаги са били вътре в мен - така съм ги чувствала и винаги съм се ръководела от чувствата си в действията си. В смисъл, че ако нещо, което трябва да направя не е в хармония с вътрешното ми чувство и имам съпротива съм гледала да го направя така, че да е в хармония с мен постъпката ми. Не винаги са ме разбирали - чувала съм дистанционно коментари от рода: Тая пък сега къде си вре гагата, когато съм разпитвала някого за проблем, за който е подметнал, но с цел ако мога да съм му полезна в решаването на проблема. Не ми е било приятно естествено, дори имаше период от време, в който се спирах да не правя така, но се чувствах гадно и някак си насила се спирах.
Сега вече отдавна не робувам на хорското мнение - правя нещата както ги чувствам, живея в хармония със себе си и смятам, че вървя в правилната посока и по моя си път. Сега се уча да оставям близките, за които ми пука да вървят по собствения си път, а не да ги насочвам по този, който аз смятам за правилен. Той може да е такъв за мен, но не и за тях.
Имам лек напредък и в тази сфера - и така ще напредваме, докато станем ангели - а може и да сме, но да не го знаем?  Wink

И при мен така, просто припознавам неща в книгите, които съм усещала интуитивно...Даже сега осъзнавам, че някои неща съм знаела, но съм ги отхвърляла, тъй като съм си мислела, че са мои "предположения"...А това всъщност е била интуицията ми, душата ми...Разбрах, че вече трябва да й се доверям, а не постоянно да търся потвърждения "отвън" за истините , които усещам..Защото интуицията и вслушването в Божествеността/ ангелското у нас е ключът към Новата Енергия.....А за ангелите - Крион казва, че "ние сме ангели, които се правят на хора" Wink
Виж целия пост
# 96
Значи това не от Крион, но в книгата е публикувано  това интервю с Джен Тоубър, съавтор на книга за индигови деца

ИНДИГОВИ ДЕЦА

„Това, което искам да кажа на родителите с индиговите деца, мога да го изразя с две думи, Двете думи, във връзка с индиговите деца са : избор и споразумение. Ако не можете да си спомните нищо друго, ако не четете нашата книга, просто им дайте възможност да направят своя избор и се споразумявайте за всяко нещо. Разбира се нямам предвид децата да ви се качват на главата. Но ето го ръководството за родителите. Ако не забравяме, че те са тук, за да ни учат, това ще предаде нужния баланс на думите.
Искам да споделя с вашите читатели какво могат да направят родителите, за да направят нещата различни/ В допълнение към това да им дават право за избор и да се споразумяват с тях, можете да направите нещата много по-различни, като ги насочвате, вместо да им давате ясни и точни нареждания.  Отнасяйте се с тях и се дръжте с тях като с най-добър приятел , защото всъщност те са точно такива. Отнасяйте се към тях с уважение. Почетете присъствието им в семейството.Помогнете им да създадат собствени дисциплинарни решения. Като родител е се изумите от нещата, на които са способни. И им давайте възможност за избор по отношение на всичко. Никога не ги подценявайте, никога!....
Винаги им обяснявайте защо им давате едни или други нареждания. Никога не казвайте : „Защото аз казвам така” Напротив, кажете: „Защото това ще помогне днес. Днес съм много изморен. Нуждая се от малко помощ от твоя страна”, знаейки че честното отношение към тях е печелившия подход, защото те са интуитивни Знаят какво става, още докато си го мислете. ..
Направете  ги свои партньори  в процеса на тяхното отглеждане  и възпитание…Дайте им да и разберат, че винаги имат право на глас….И обяснявайте всичко на децата си, ако смятате, че нещо не са разбрали. Знайте, че на нивото на душата , те настина разбират всичко.
Избягвайте негативния критицизъм. Насърчавайте усилията им…Говорете с тях, а не на тях. „

А за избора някъде имаше дори такъв пример, че индиговото дете трябва да има избор още от малко – например  къде да седне на масата- да може да избере между два свободни стола….
Виж целия пост
# 97
. Как да разберете, че сте получили импланта? Огледайте се за отпаднала карма между вас и другите човешки същества, с които имате близки взаимоотношения. Вижте как те се отнасят към вас. Усещате ли проблемите с останалите членове на семейството ви? Усещате ли кармата във взаимоотношенията ви? Когато поискате неутрален иплант, тези кармични атрибути започват да се неутрализират. Когато се неутрализират, настъпва загуба и онези от другата страна на кармата ще я почувстват колкото и вие, макар да не съзнават какво се е случило. Това е ключът... и така ще разберете, че имплантът е налице.
Виж целия пост
# 98
Аз усетих върху себе си промяната след като помолих за неутралния имплант миналата година. Разреших някои кармични  връзки, простих. 
Виж целия пост
# 99
Аз усетих върху себе си промяната след като помолих за неутралния имплант миналата година. Разреших някои кармични  връзки, простих. 

А сама ли поиска да простиш или просто се случи/ прости без да се замисляш съзнателно?
Виж целия пост
# 100
"Неутралният имплант променя ТЕБ, което на свой ред се отразява върху хората около теб и те прави съ-творец с Духа за онези неща в живота, от които се нуждаеш. Онова, което се променя най-много, е СТРАХЪТ. Изведнъж страхът от нещата, които иначе биха те запратили в спиралите на неравновесието, изчезва и ти оставаш да се чудиш какво се е случило. '

Това също взех да го усещам newsm78
Виж целия пост
# 101
Аз усетих върху себе си промяната след като помолих за неутралния имплант миналата година. Разреших някои кармични  връзки, простих. 

А сама ли поиска да простиш или просто се случи/ прости без да се замисляш съзнателно?
не се бях замислила. След като усетих,че съм се променила и простила, си дадох сметка
Виж целия пост
# 102
Миналата година го поисках импланта, но нищо кой знае какво не се случи, явно защото преди това в продължение на години се случваха все кофти неща и си бях изплатила кармата превантивно. След импланта поискан съзнателно, обаче настъпиха коренни промени в мен и отношението ми към определени хора. Ще споделя нещо което осъзнах и направих и което нещо отприщи моя живот. Имам един човек на около 50 верен другар, беден човек. Този човек ми е като талисман, ходи с мен по срещи, носи , пренася разни неща, прави ми ремонти и в 1 часа посред нощ да му звънна е на линия. Той е много зле финансово и аз му давам пари за услугите , продукти и каквото имам в излишък. Той е много доволен от мен и ме обича искрено. Като разказва за мен пред общи познати му светвали очичките Wink Аз си мислех, че му давам нужното, защото и аз нямах кой знае какви възможности до повратния момент в който се осъзнах. Питах се доста време, защо са ми блокирани нещата като съм много отдадена на всичко което правя. Получих отговора една нощ. Събуждам се с една силна мисъл и чувство, че не съм се издължала на този човек. Чувството беше толкова силно, че не ме остави да правя дребни сметки от сорта, колко съм давала и ели било то достатъчно за отдадеността на този човек. Сутринта му се обадих и го помолих да отидем до Метро. Той е винаги на линия и се понесохме. По пътя му казах, че искам да му купя компютър /той няма/ а ми е споделял, че би искал. Исках да е нов но и аз нямах нужната сума. Отидохме в Метро и кандидатствах за кредит при положение, че нямах шансове големи. За 10 минути ме одобриха и взехме рс-то. Избрах му най-хубавото , защото така усещах нещата. Той се стъписа и не можа да се зарадва, защото такова нещо не се беше случвало в живота му. От този ден насетне всичките мои неуредици се наредиха с магическа пръчка. Нямах офис и ми подариха в центъра на София в луксозна сграда и още куп забатачени неща се оправиха. Стана дълго, но е благодарение на новата енергия в мен. Споделям го и защото е важно за работодателите.
            Единственото ТРУДНО нещо е, че човекът, който се ражда на планетата да трупа лесно богатство, има изключително тежка карма. Дали той ще успее да се обърне, да се вгледа в своята духовна страна и да постигне просветление? С други думи, раздвоението е почти непреодолимо. Това е. Всеки един от вас заслужава изобилие. Евангелието просто посочва трудността и предупреждава за неяПостигането на просветление и земно богатство изисква голямо рав­новесие и истинско пречистване на егото. Тези качес­тва рядко съществуват заедно. А когато се срещат, значи сте срещнали много стара душа. Блажен е онзи, който познава Бог и се радва на изобилие!+ОТ ПРИТЧАТА НА КРИОН ЗА БОГАТИЯ ДЖОН
Виж целия пост
# 103
 humanis Hug, много се радвам, че сподели Hug "Получих отговора една нощ. Събуждам се с една силна мисъл и чувство, че не съм се издължала на този човек'- точно както казва Крион да се доверяваме на интуицията си, а това наистина в случаи е трудно....както и в твоя е било ...чудесна история Hug
Виж целия пост
# 104
Това е първата тема от този сорт, която хващам отначало. Искам да ви "следя", макар, че още не съм прочела "крион". Просто нямам време а имам много интересни книги които чакат реда си.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия