Крион- Епохата СЕГА

  • 67 896
  • 640
# 120
 Hug Звучи страхотно това да живеем без страх. Аз все още не зная какво е, но искам да вървя натам и да стигна.
  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug за всички ви!
Виж целия пост
# 121
облачето хей , не е нужно да се "бориш" със страховете си, а да ги приветстваш и да им се радваш.
Крион съветва когато се събудим сутрин да си кажем - "Приветствам те, депресия!", "Приветствам те, тревожност!".
Депресията/тревожността са естествени процеси, съпътстващи протичащото в нас обновление. То е все едно да правим ремонт в къщата си, докато живеем в нея - всички знаем колко кофти е това  Wink

Да споделя личен опит  Wink
Вчера за първи път успешно пробвах да използвам на практика "намерението на субстанцията"  Grinning
Имах силно главоболие, което често ми се случва  Confused  Този път обаче реших да не пия лекарство, а само го извадих от блистера и го подържах в ръка като си повтарях "Нека намерението, с което е създадено това лекарство да премине в моя организъм", което се и случи Grinning

Всичко това е от седмата книга на Крион - "Писма от дома", която е наистина невероятна!
Може би е най-силната от поредицата, която съм чела до сега   bouquet
Виж целия пост
# 122
mijjjka , аз не се боря. Просто искам страховете ми да преминат в любов. Ако е възможно.
Момичета, вчера прочетох петата книга от поредицата... Очуди ме това за зеленото чудовище.. Доколкото разбрах, то е нещо различно от любовта, и не може да бъде превърнато в любов.. Нещо ми е объркано. Защото нали зад всичко във Вселената стои любовта, споразуменията ни също са сключени, за да се осъществи любовта. Това зелено нещо откъде е дошло, то не е ли част от Божия замисъл?
Съжалявам, ако задавам неправилни въпроси, но вие всички сте чели повече от мен.   bouquet
Виж целия пост
# 123
облачето хей,  "зеленото чудовище" за което се говори в книгата е така да се каже тази част от нас, която ние не искаме да приемем, тя носи нашите страхове, злоба, гняв, тя е от "старата енергия". Победата над това чудовище е победа над самите себе си, над дуалността образно казано с "меча на истината" или по-скоро осветлявайки тази тъмна част от нас ние можем да я интегрираме и превърнем в любов. Тогава "битката" приключва.
Поне аз така разбрах за себе си тази метафора.

мише, поздравления за резултата.И на мен "Писма от дома" много ми хареса.
Виж целия пост
# 124
mijjjka, браво за експеримента Hug Hug Hug

А за страха напълно съм съгласна с mijjjka и mamm1129 Peace

облачето хей, явно още не си разбрала, че ти си Ангел, не си усетила собственото си достойнство...Повтаряй се пред огледалото на глас"Аз съм това, което съм" и мисли за ангелското в теб...Страхът е част от нашата дуалност, винаги ще шава, но колкото по-светли ставаме, толкова повече  разбираме, че страхът е илюзия...Не трябва да му позволяваме, той да ни води през живота и той да взема решенията вместо нас.. Това става с осъзнаване на личната ти сила, а не с борба и подтискане Peace
Виж целия пост
# 125
 Hug благодаря на всички. radosti_, ще го направя.
Виж целия пост
# 126
"Нещо ми е объркано. Защото нали зад всичко във Вселената стои любовта, споразуменията ни също са сключени, за да се осъществи любовта. Това зелено нещо откъде е дошло, то не е ли част от Божия замисъл?"

То е част от дуалността, от споразумението ни, че докато сме на Земята, ще сме хора и ще имаме вроден страх от промяна, ще се съмняваме, че има нещо повече от видимито...Да, част е от Божията замисъл- когато го "победим"  покачваме вибрациите-нашите и на планетата  Peace
Виж целия пост
# 127
"...разликата межди предопределение и предразположение. Научава какво означава да пристигне на тази планетата със склоността да прави нещо, след това да следва тази склонност  отчасти поради чувството, че не може да го промени. Ето това е споразумение"


Вчера много мислих над този цитат от Крион...Какво мислете? Това означава ли, че трябва да поемем риск и да променим нещата, които възприемаме като "ами, такъв ми е късмета", "нищо не може да се направи" и т.н. , изобщо да разчупим своите ограничения ...
Виж целия пост
# 128
Може би като осъзнаем недостатъците си и това, което ни пречи, и някак ще ги приемем,разберем и неусетно ще се променим. Те вече няма да са ни нужни.
Виж целия пост
# 129
Здравейте Simple Smile
пристигам тука от съседната тема "Подсъзнанието.." - мярнах няколко човека да хвалят книгите за Крион и реших да пробвам с първа книга;
последните няколко години не бях чела нещо по-вдъхновяващо! Повечето неща ги знаех, но е поднесено по много зареждащ начин.
От известно време съм в депресия, а последните дни вече беше станало нетърпимо, но като се зачетох, все едно намерих изгубеното си аз  Grinning
Изкушавам се да поискам импланта преди да изчета всички книги, но не съм сигурна..  Thinking
Пише ли в някоя от книгите точно какво да каже човек и как да го каже, или всеки сам за себе си решава?
много се радвам, че ви открих Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 130
Малката Черна Шапчица Hug, добре дошла:) И на мен по същия начин ми въздейства Крион.."все едно намерих изгубеното си аз" Hug Hug Hug

В първа книга точно трябва да пише...Но всъщност не думите имат значение,а намерението, което влагаме в тях,,,Общо взето "Искам да получа импланта, да се освободя от кармичните си задължения..."

Имплантът няма да избяга, прочети всички книги, да имаш повече информация и да разбереш, че наистина в импланта и освобождаването няма нищо страшно...Защото съм сигурна, че ще го поискаш, щом така ти въздейства Heart Eyes   
Виж целия пост
# 131
radosti_, благодаря за приветствието Hug
установих, че имам голяма нужда да говоря с някого по темата. За 3-4 дена откакто писах тука предния път, прочетох първата книга и току  що довърших седма книга. След първата, започнах втората, но някак не ми даваше точно това, което исках да прочета.. тука бяхте писали, да се започне от 7ма и аз я зачетох.
Заявих желание за неутрален имплант, нямайки търпение нещо да стане - и аз не знам какво си очаквах да стане, де.. Crazy
последните две години съм в депресия и търсене на житейски път, като нямам никаква идея за каквото и да било, очаквайки нещо да ми подскаже, но досега - нищо ("прекалено много избори" доста точно определение на начина, по който го чувствам) Точно преди да започна първата книга бях на абсолютното дъно на депресията и ми е чудно дали може да има поголяма депресия?
Иронията е, че влязох в темата за ритуал за намиране на любим и ритуал за пари, хаха Grinning
Притеснявам се, че не знам къде съм точно сега - имам ли нови водачи, нямам ли, ако имам как да контактувам с тях? опитвам се да медитирам, но заспивам Confused Освен това страдам от припряността си - искам да стане каквото трябва да стане по-бързо
Това, което ми изкара акъла, не мога да не го споделя: В края на 7 книга пише, да застанем пред огледалото и да си кажем 3 пъти "Аз съм това, което съм." Влязох в банята и застанах пред огледалото. На първото казване нищо не се случи, но на второто Shocked имах чувството че виждам как призрак се излъчва от мен и ме гледа отсреща, осъзнавайки, че призракът всъщност съм аз! На третото повторение, усещането се засили, и на всичкото отгоре ме втресе и чак вътрешностите ми се преобърнаха. Избягах от банята.. #Crazy (много рядко ползвам този емотикон, но сега докато пиша, още не мога да се успокоя от преживяното..)
има и още нещо - аз, заклетата пушачка, с 10 години стаж с цигарите, не мога да пуша - повдига ми се от тях цял ден..
извинете, че стана толкова дълго, но нямам с кой друг да споделя  Confused
Виж целия пост
# 132
Малката Черна Шапчица , за цигарите  е нормално това и аз съм така. Случва се защото ти се повдига вибрацията. Аз така обичах месо и го отказах от раз, после млечните продукти, после кафето и с цигарите още съм ту на приливи ту на отливи Simple Smile
Скъпа шапчици, не се страхувай от себе си Heart Eyes и като начало сложи друг цвят на шапчицата си Hug и споделяй всичко, което мислиш и чувстваш. Състоянието ти е състояние на пробуждане.
Виж целия пост
# 133
Момичета, аз също казах три пъти пред огледало Аз съм, което съм. На мен ми писнаха ушите и някакво напрежение ми обхвана главата и челото.
Крион някъде говори ли за Христос?
Виж целия пост
# 134
Момичета, аз също казах три пъти пред огледало Аз съм, което съм. На мен ми писнаха ушите и някакво напрежение ми обхвана главата и челото. н
Крион някъде говори ли за Христос?

Да, говори на няколко места за Христос...Мисля, че в 7, 8 и 9 книга...

Малката Черна Шапчица, относно водачите, винаги можеш да контактуваш с тях, стига да поискаш....Просто се вслушвай в себе си...  Крион казва, че трябва просто да питаме "Дух, какво искаш да знам" и да чакаме знаци, синхрония в реалния живот...Също казва, да оставаме няколко минути в тишина всеки ден, без да медитираме...Просто в тишина, да се отпуснем и да си предтсвим как водачите ни, ни прегръщат, да усетим любовта им...

Само като споделяте резултати и усещания във връзка с Крион, настръхвам и се ентусиаизирам още повече Hug Благодаря ви Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия