"Бал с маски" (MaSKeLi BaLo) по Star TV с участието на Burak Hakkı

  • 23 500
  • 437
# 15
Браво, Плами, чудесно си се справила.  Hug Подкрепата я имаш, а кой с каквото може ще помага.  Wink

Виж целия пост
# 16
Честита тема,Плами!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 17
Браво, Плами, чудесно си се справила.  Hug Подкрепата я имаш, а кой с каквото може ще помага.  Wink



А това да се чува Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Сид
Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 18
Пламчеее честита ви темичка,въпреки че не ви пускам да си ходите от нашата Hug Hug Hug Hug
желая ви успех и любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 19
Плами, екстра си е.
Просто при някои монитори става това разместване . И от 4 снимки (ако са големи), последната пада на долния ред. Така и надписчето под нея... вече не е под нея. Затова винаги имай предвид, че снимките трябва да са малки и да не заемат много място отляво надясно (тоест хоризонтално), защото винаги има риск последната да падне на долния ред. А тя не пада с надписа си. Аз нали знам как се измъчих със снимките от темата за Листопад и Аннем. Ега ти и играчката беше, все проверявам и все нещо разместено. Изисква нерви и време, но... си е приятно после като си го погледнеш.
Дано да потръгне темата. А сериала ще пробвам в Youtube да го гледам.
Засега гледам Капалъчаршъ и Ашк ве джеза
Виж целия пост
# 20
Оффтопик
А защо нямаме в такъв случай и теми за "Adanali" и "Ask ve ceza"? newsm45
"Ask ve ceza" е страшно интересен.
Виж целия пост
# 21
за Adanalı не знам. Аз гледах една серия и ... просто ме натоварва такъв род филми, не знам . Aşk ve ceza с Мурат Йълдъръм... само една серия мина. Ще ходатайствам Байрактарова да пусне тема
Виж целия пост
# 22
Момичета ще пусна Peace Дизи ме помоли няма проблем само да свърши днешния епизод HugЩе се радвам ако има повече които да го гледаме Hug
Виж целия пост
# 23
Пламчеее честита ви темичка,въпреки че не ви пускам да си ходите от нашата Hug Hug Hug Hug
желая ви успех и любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А мерси Hug Hug Hug Hug Hug,няма да бегаме от село Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Сега вече официално да попитам,някой гледа ли филма или съм само аз
Rolling Eyes newsm78

Ако има някой друг заблудил се покрай Бурак Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,да свирка Whistling
Виж целия пост
# 24
Плами обещавам и аз да почна да го гледам вече сериозно че тези които почнаха сега сериали Незабравими и там подобни са си чисто латино Wink
Разбрах че Бурак тук играе репортер и е влюбен в Бурджу която пак се казва Зейнеп Laughing
Щом и Папи хареса темата значи вече може да си спокойна Peace
Хайде Кенанки чакаме ви при нас Hug
Виж целия пост
# 25
Плами обещавам и аз да почна да го гледам вече сериозно че тези които почнаха сега сериали Незабравими и там подобни са си чисто латино Wink
Разбрах че Бурак тук играе репортер и е влюбен в Бурджу която пак се казва Зейнеп Laughing
Щом и Папи хареса темата значи вече може да си спокойна Peace
Хайде Кенанки чакаме ви при нас Hug

Ами хайде наваксай,сложила съм линкове за сериите и да си коментираме,да не съм сама Peace Hug Hug Hug Hug
Ако има други да се присъединяват
   Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 26
Цитат
а за какво иде реч в Маскения бал
Галя сега ми казаха и на мен Разказва се за едно момиче което е много привързано към баща си който е политик и върши незакони дела а тя не знае
Тя се влюбва в репортера който иска да разкрие далаверите на баща и
Плами почвам да гледам  :hug Wink  :Ако съм объркала разказа може да ме поправяш Hug
Виж целия пост
# 27
Prisuedinqvam se kum temata s udovolstvie.Seriala go gledam i imam dosta informaciq.Ako iskate nqkakuv prevod,su6to moga da pomogna. Wink Hug
Виж целия пост
# 28
Цитат
а за какво иде реч в Маскения бал
Галя сега ми казаха и на мен Разказва се за едно момиче което е много привързано към баща си който е политик и върши незакони дела а тя не знае
Тя се влюбва в репортера който иска да разкрие далаверите на баща и
Плами почвам да гледам  :hug Wink  :Ако съм объркала разказа може да ме поправяш Hug

Да това е основната бръмка Hug Hug Hug Hug Hug
Нали и аз ти разказвах WinkКой друг ти разказва,да се включи и той Hug Hug Hug Hug
sweetlolipoop давай инфото насам
Praynig Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 29
sweetlolipoop  Hug Hug HugДобре дошла в отбора  Hugмного се радваме да помагаш  Hugхубаво е че се увеличаваме
Аз да попитам някой дали е гледал този филм с Бурджу
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия