Мечтания дай и аз да я видя тази снимка

Гледаш ли филма....Ако си го изгледала,давай да коментираме

И тя от къде си пристига
Майка и не е ли Роза от Изгубените години


И тя от къде си пристига
Майка и не е ли Роза от Изгубените години




Свърши много зле
Баща и защо се отнася така лошо с майка и
Golqma lepka e i e mnogo nahalen,v sledva6tite epizodi 6te vidite
Golqma lepka e i e mnogo nahalen,v sledva6tite epizodi 6te vidite

А този политик защо се отнася зле с жнаси
Golqma lepka e i e mnogo nahalen,v sledva6tite epizodi 6te vidite

А този политик защо се отнася зле с жнаси 



Не се притеснявай аз я копнах от турски сайт а в там още си седи Сигурно в Фейса е по строго 


Препоръчани теми