Плами там играе и Шевкет 
по коя телевизия го дават
,не че ще го гледам де
,но наистина ще е много трудно
Стига да имаш време разбира се 
Мисля че под всеки епизод има Добави субситри
Щях да гледам 3 серия на не успях уре ще я изгледам и ви настигам 

но видях че в тяхната тема нещо са се обидили
но видях че в тяхната тема нещо са се обидили 
,аз да прокарам една шега и те веднага се засягат
но видях че в тяхната тема нещо са се обидили 
,аз да прокарам една шега и те веднага се засягат 
Че и мен все ме погват
Че и мен все ме погват

,това е второто ми любимо нещо след Мелодията и Бурак
Майката с нова прическа така е много хубава



Хайде идвай си вече че още стискам палци

Препоръчани теми