Звездни компромати - 56 част

  • 102 347
  • 1 133
# 75
Ужас, само на една снимка изглежда сравнително добре, седнала на шейната.
Виж целия пост
# 76

Цитат: "Запитан дали вече е свикнал с приказливата Виолета, гаджето й кротко отвърна: "Свикнах, не ми прави впечатление."    Joy

Или с други думи: "говорИ си, не ми пречиш"  Laughing
Виж целия пост
# 77
Здравейте момичета,докато ровех се натъкнах на вас и на интересния ви разговор.Искам да ви попитам нещо чували ли сте за новата компания на Китаеца,разбрах че откриването и щяло да бъде февруари.
Виж целия пост
# 78
Благодаря ти!  Hug
Потресох се естествено!
Виж целия пост
# 79
http://storage1.album.bg/846/pred_btv_s_liqna-vot_na_doverie_0e30f_1292350.jpg лияна
Виж целия пост
# 80
Кортни Лав пак и пак тези снимки сама си ги е постнала в Туитър
Фърги с интересна блуза
Пенелопе Круз със София Лорен
Хайди Клум със Сийл и бебето
Виж целия пост
# 81
http://vip-bg.info/content/view/3270/1/
Виж целия пост
# 82
Добре де,защо това ми излиза?Исках да копирам един линк Thinking
Виж целия пост
# 83
Защото е от някой жълт сайт, който модераторите са отбелязали като спам.
Виж целия пост
# 84
Ааааа,да.От там е.Прочетох една статия за Благой и Лияна днес какво шоу за правили на една бензиностанция и исках да ви я копирам Simple Smile
Виж целия пост
# 85
Ааааа,да.От там е.Прочетох една статия за Благой и Лияна днес какво шоу за правили на една бензиностанция и исках да ви я копирам Simple Smile

Ето я от "Блясък"  http://www.bliasak.bg/news/p3_4773_0.html
Виж целия пост
# 86
Ааааа,да.От там е.Прочетох една статия за Благой и Лияна днес какво шоу за правили на една бензиностанция и исках да ви я копирам Simple Smile

Ето я от "Блясък"  http://www.bliasak.bg/news/p3_4773_0.html

Тоз пич ми е облякъл палтенцето, което имах преди 7-8 години  Mr. Green
Виж целия пост
# 87
хаха и аз имах такова
Виж целия пост
# 88
Ааааа,да.От там е.Прочетох една статия за Благой и Лияна днес какво шоу за правили на една бензиностанция и исках да ви я копирам Simple Smile

Ето я от "Блясък"  http://www.bliasak.bg/news/p3_4773_0.html
Благодаря,същата е  bouquet
Виж целия пост
# 89
Княгиня Калина с "оригиналния" си нос.
Тук изглежда доста добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия