Звездни компромати - 56 част

  • 102 346
  • 1 133
# 885
хахаха, такава драма не е имало в темата от  Алисия вс. Златка.  Joy

Има подобна драма в темата "Дързост и Красота" - там са защитниците на Брук - срещу тези на Тейлър.
Виж целия пост
# 886
Дженифър Лопес похапва
Тук не знам какво точно прави  Laughing
Снимките са от снимачната площадка на фотосесия за италианския Vogue.
Виж целия пост
# 887
хм, интересно какво, обаче  newsm78
Виж целия пост
# 888
Каквото и да е хич не е в малко количество.
Виж целия пост
# 889
Хайди Клум коя е истинската и коя е восъчната  Grinning
Ан Хатауей седмица на модата в Париж
Дакота Фанинг
Кейти Пери
Кристиано Роналдо
секс-символът Орландо Блуум  Grinning не знам кой го е нарочил за такъв
Том Круз
Джулия Робъртс
Памела Андерсън
Дженифър Хъдсън на Бахамите
Миранда Кер
Гуен Стефани и семейство много са ми симпатични тези хора  Heart Eyes
Парис Хилтън


Виж целия пост
# 890
Ан Хатауей си е преправила носа най-сетне! Разликата е очевидна.
Орландо Блум - секс символ?! Sick
На Пам обущата ми взеха акъла! Crazy

Шон Комс(Пи Диди) подари на сина си Майбах за 16-тия му рожден ден.
Мики Рурк
Донатела Версаче... тъжна гледка Tired
Виж целия пост
# 891

Ммм, мога да поспоря Flutter Щом виси неотменно на десктопа ми...
Виж целия пост
# 892
tonkabonka, и ти май не следиш снимките в темата.

Джесика Алба
Виж целия пост
# 893
tonkabonka, и ти май не следиш снимките в темата.
Принципно ги следя, но покрай тези развихрили се страсти на последните 10-ина страници, наистина може да съм попропуснала някоя  Peace Защо имам чувството, че иде реч за Памела Андерсън  newsm78 Мисля, че снимката не беше точно тази... Както и да е, извинявам се.
Колкото да Джесика Алба - отваря се нещо различно.
Виж целия пост
# 894
така дали ще стане?
Виж целия пост
# 895
Ан Хатауей си е преправила носа най-сетне! Разликата е очевидна.
[/quote]

Честно казано, ми се вижда същия  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 896

Ммм, мога да поспоря Flutter Щом виси неотменно на десктопа ми...

Орландо е сладур  Heart Eyes

Слава Богу имаме различен вкус, някои дори мислят Том Круз са секссимвол  hahaha
Виж целия пост
# 897

Ммм, мога да поспоря Flutter Щом виси неотменно на десктопа ми...

Орландо е сладур  Heart Eyes

Слава Богу имаме различен вкус, някои дори мислят Том Круз са секссимвол  hahaha

А някои дори Брат Пит? Wink
Виж целия пост
# 898
Не споменавай имато на Брад Пит, че войната ще започне с нова сила  Laughing
Виж целия пост
# 899
 Joy Joy

Ъъъ, да казвам ли, че не харесвам Брад Пит?  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия