Всички мартенки сме тука - няма скука и отлъка! (30)

  • 26 796
  • 746
# 405
Тинк, благодаря ти, мило.
Ох, аз сега ровя и чета за пустия белтък и много се притеснявам да не е нещо сериозно.По принцип съм с ниско кръвно, дори и последно пак си беше 100/60, но пък от няколко месеца вече имам отоци на глезените.На предните изследвания нямах белтък, но си имах отоците и се чудя сега откъде се е пръкнал този белтък.Дано не е нещо сериозно Praynig
Виж целия пост
# 406
Ами аз белтък имам от 3 месеца. Питах доки и тя ми каза, че не било притеснително и да съм пиела много вода... Да ти кажа, понеже се чувствам добре и бебка се развива добре и не се притеснявам. Отоци си имам от около месец... Било нормално според доки. Де да знам. Вярвам и на жената.
Виж целия пост
# 407
Евче,  радвам се че държиш фронта  Hug  Hug  Hug

На всички мами целувки и прегръдки  Hug  Hug  Hug

Ще ви пиша утре следобед като се прибера  Hug
Виж целия пост
# 408
Tинк, от тук я поръчах  Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Олееее, защо го даде този линк??? Сега у дома ще ме изгонят. Cry
Виж целия пост
# 410
Добро утро. Аз най накрая спах и сега съм доволна, мога да пусна малко метлата, която бях яхнала тези дни. Дано не ми мине котка път и да успея да отида малко да пазарувам за бебка, че след цяла седмица лежане и безсъние вече нервите яко ме тресат. Имате страхотни покупки. Дано успея и аз да се похваля с такива.
hiki_miki, не е зле да свалиш халката, защото може изведнъж да ти се подуе пръста и да се наложи да я режат. Мисля, че се беше случило на някоя от нашите мами. Аз моите пръстени не ги нося от 3 месеца, защото започнаха да ме притесняват.
Tink , честито за слинга. Дай да го видим. Май исках и още нещо да ти пиша, но ... бременен мозък.
Виж целия пост
# 411
Krischeto е браво ,ти си готова с документацията. Peace Но аз имам едно въпросче относно направленията. newsm78 Кое от тях е за 30 дена  newsm78


Здравейте   bouquet

mama Iv, Направлението за раждане важи 30 дена. Днес ми издадоха 45 дневен болничен и попитах кога ще получа направлението.
На мен ми казаха, че ми го пускат без дата, т.е. да няма срок че така ще е по-лесно за мен.. Едното е направление на бременна до родилно заведение, а другото направление за хоспитализация, ти на кое му казваш направление за раждане?Аз така или иначе във вторник трябва да си взема картона, ако има и трето направление да си знам.


Krischeto,вероятно става въпрос за направление за хоспитализация, защото то важи в 30 дневен срок. Аз ще раждам в болницата, където ми водят платени ЖК и попитах кой трябва да ми издаде направление за раждане по ЗК (което явное едно и също с направление за хоспитализация по ЗК), оказа се, че гинекологът ще ми го издаде. А и като гледам списъците с документите за постъпване в болниците за раждане искат: лична карта, обменна карта, всички изследвания и направление за раждане.
http://moebebe.com/?id=5


Поздрави и хубав ден на всички мами  Hug



Виж целия пост
# 412
Добро утро!
За болницата трябват-лична карта,
Обменна карта--Направление на бременна до родилно отделение,което се издава от гинеколога 45 преди термин,и в него са ти всички изследвания.
Направление за хоспитализация-т.нар. розово направление,което е  бланка МЗ-НЗОК №7-,не по-рано от 30 дни преди термин.
Акт за граждански брак
Виж целия пост
# 413
 Shocked
http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_1
Виж целия пост
# 414
Здравейте мамита.
Аз съм многоооо щастлива,взехме си количката,креватчето и всички други джунджурийки за беба.
Специално за Bobita_25 всички шишета на Авент и помпата даже стават в стерилизатора и нагревателя за шишета от комплекта на Бертони.
Ще пусна снмки малко по-късно като сглобим креватчето ,че да наснимам всичко
Ами това е от мен,много ми е кеф и забравих какво щях да пиша newsm44

П.П.:Свеки ни изпрати изненадващо от Италия LSD телевизор 32 инча и на мъжо му се разтопиха чак мартинките Laughing
Мамчета днес влязох в 8-ми месец,ми то не остане бе Mr. Green
Виж целия пост
# 415
dobro utro.
dari, ti mai ne spinka6,  a si kuponiasva6 dobre, i taka triabva. radvam ti se. Hug
veni, eiiii kakva svekava zlatna  bouquet 4estito.
ahoney, dobre si si pospinkala. to i az, no mnogo stavam do 00. o6te malko ostana Wink
cecilinka, az bolkite si gi imam ot vreme ono. radvam se, 4e niama6 seriozni problemi.ti si geroi.az eva hodia ve4e.
cveti, i ti se poiavi, vravo Hug
tink Hug
svetli4ka,ilein Hug
kama4e Hug
marissa,kak e sesrti4kata ti?
kade e karmen?
tin4eto, kak operaciata na maja ti?
mama-iv kak e dnes pri teb?
mamma po-dobre li si?
enia,marineks,karamel,feniks Hug Hug Hug
koi dug????ako sam propusnala sorry
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 416
челси. Hug Hug .Стискаме палци да сте още  малко 3в1.И всичко да е наред с малките сладурковци.Всички вече всичко ни боли,ох-седнеш,ох-станеш.Но ще стискаме още малко.Бъди позитивно настроена,мисли само за хубави неща. Peace
Виж целия пост
# 417
Евче Hug Hug Hug Hugрадвам се че писа мило
Наистина свеки е златна,ти знаеш колко много си се хваля от нея и колко много я обичам и уважавам,да ми е жива и здрава
Гледам спазваш условието което ти поставих -сега да изкарате с бебчовците до 20-ти,после ще им вдигнем летвата до 30-ти и така до термин.Няма да се давате я
Дари надявам се да си изкарала страхотно,ще чакаме отчет
Виж целия пост
# 418
veni, dai boje, zlatna ti usta. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 419
do posle,mili mam4eta, 4e 6te si po4ivam malko. samo 4akam da me svaliat ot monitora. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия