
Като я сложа при нас на спалнята започва пък едно катерене по нас и един рев докато не я пусна да търчи.В това студено време няма къде да си изразхожда енергията а с тез минусови температури корени ще пуснем вкъщи..........пробвах да я изведа навън вчера ми то и студено плаче-страх я от снега студен и е.Айде прибрахме се пак вкъщи.Няма край тази студена зима и сибирски студ......Лятото е супер-децата могат да играят на воля.Баща и пък не дава нощем като се събуди да влиза при него-будел се от нея и не можел да заспи. 
. Оба4е аз много се притеснявах, ако има сериозен проблем дали ще могат да се справят, къде и как биха ни закарали. 



Но за един ден се оправи с онези хомеопатичните за които ти писах.Много бърз ефект имат,само 2 пъти ги дадох и това беше.


Препоръчани теми