ПЛЕВЕН - 127

  • 24 348
  • 740
# 585
Добър ден!

Номадка честит ти племенник   bouquet! Да е жив и здрав Александър и голям късмет да има в живота!

Косе надявам се да спечелиш  Hug.

Ние пазим къщата с Траяна. Голям студ е навън, а и тя се продриска в петък вечер 1 път и лекинко повиши температурата си. На другия ден дрисна пак, но със споменатото от Ерота хомеопатично спряхме дрисъка. Сега се оплаква от болки в коремчето, но иначе се е залепила да гледа Мики Маус Simple Smile. И утре вероятно ще я оставя в къщи, въпреки, че много й се ходи на градина.

Аз пък само един акаунт си направих във Фотобокса. Ако ми остане време ще си направя днес още един.

Имам и някаква пратка пристигнала във пощата, но хич не ми се ходи в този студ .
Виж целия пост
# 586
Браво на Косето!  Party
известието ми от пощата е за снимките  Peace
Виж целия пост
# 587
Добър ден и от нас.
И ние скоро няма да се покажем навън.Въпреки,че терасата ми е остъклена,яденето е замръзнало навън ooooh! #CrazyА Хрисито горката полудява вкъщи.Интересното е,че сутринта е било само -11,а аз едвам изтраях да проветря ooooh!
Не е важно да съм първа,важното е да не съм след #5 Praynig
Люсил,гишето на пощата на Сторгозия работи от 7:30 до 9:30 и аз не виждам как ще си взема колетите newsm78
Аз отдавна съм се доверила на Ерота Peace,ама тя не ще са ни запише за пациенти.Не работела със ЗК Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 588
Не е важно да съм първа,важното е да не съм след #5 Praynig
Важно е, как да не е ,  в очакване сме на момента,когато ще заведеш любимия  там  Wink
Виж целия пост
# 589
Аааа, за първите пет ще има послание, така ли? Аз съм разбрала, че и на 5-те ще сложат валентинката на победителя. Thinking
Виж целия пост
# 590
Благодаря ви за пожеланията. Ще ги предам на майката и таткото, и най-вече на самия бебок като го нагушкам. Heart Eyes
Как минава времето Кирил вече е батко. Grinning
Ще спечели Косето, де ще ходите, продължавайте в същия дух да "помпате" гласове. Борбата с Боби и Гюляй е безмилостна, но държим фронта. Laughing Laughing Laughing Принципно както са обявени правилата първите няколко печелят, така че подаръци ще има за всички от сърце, но друго си е да водиш колонката. Grinning Laughing
Ако ви кажа до каква лелинска мутация съм стигнала тези дни - гледам с часове сайтове за плетки и бримки. Нещо дето знам, че докато го почна ще го изоставя ама ми е интересно. Даже се записах в плетаческата тема да я следя - е нямат спирачки тия жени, просто са на светлинни години по плямпане от нас тука. Супер оборотни. Laughing Grinning Laughing
Виж целия пост
# 591
Не е важно да съм първа,важното е да не съм след #5 Praynig
Важно е, как да не е ,  в очакване сме на момента,когато ще заведеш любимия  там  Wink
За подсилване на ефекта е добре и Наталия Симеонова да те придружава  Laughing

А, -11, по БТВ за Плевен пишеше -17.

И аз чакам някой добър човек да дойде до нас за час-два да погледа Калин, защото нямам и стотинка в картата, с която се разплащам в Редут и Фотобокс, а три поръчки за снимки са заели нисък старт и чакат сигнала.

Виж целия пост
# 592
Ау, много е студено навън. Едва заведох мъника на градина. А снегът как странно скърца...
Косе, браво за първото място. Дано се задържиш там  Praynig
Някой може ли да ми прати покана за Фотобокса?

Редактирам се - вече имам покана. Благодаря!
Виж целия пост
# 593
Добро утро и от мен. ))))

Косе, гласуваме и стискаме палци да си първа. ))))
Гишето в пощата още ли работи до 9.30ч само, че тъмкмо се канех да минавам покрай пощата днес? Жената няма ли да се връща вече на работа, така е от преди празниците още...(((

Виж целия пост
# 594
Това с Наталия Симеонова съм го мислила,ама като го знам какъв е срамежлив верятно няма да дойде. Laughing Mr. Green
Ония дни го врънках да се запишем я в Биг Брадър,я в размяна на Съпруги,не ще и да чуе човека hahaha
Дикси,ела ми го доведи Калинко,хриси и без това само вика "Сиси кака" Joy
Мира,в петък ходих и не можах да направя нищо,примолих се нажената от гишето за писма да провери,добре че беше тя да ме успокои че нямам колети Peace
Виж целия пост
# 595
Сутринта в Плевен беше -17 градуса, а тук на работа е -25   Shocked    cold
Виж целия пост
# 596
Интересното е,че сутринта е било само -11,а аз едвам изтраях да проветря ooooh!

На терасата ни в 8ч. термометъра показваше - 16 градуса.
Виж целия пост
# 597
Тина абсурдното е, че въпреки изгрялото слънце става все по-студено. В момента отчитат -18 за Плевен. Shocked Ще го разберем с челен сблъсък след малко, като изляза да купя хляб. Sad
Някой има ли впечатления от сайта за надомна работа дето го рекламират по Гала - http://onlinejobs-bg.com/
Музе в това отношение с телевизионните изяви повечето мъже се срамуват от приятелите си.  Бойко бе навит за Наталия, само ако аз го поканя и той не отиде, но ни дадат фотоапарат. Laughing Grinning Laughing Виж за Биг Брадър въобще не съм сигурна, че съм толкова голямо перде, макар че в живота си съм правила доста големи глъмотии. Само като се замислих какво чудо съм като ми дойде цикъла и малко преди него... Laughing Grinning
Виж целия пост
# 598
Дойдоха ми 4 от пратките със снимките - страхотни ,нямам изрязани глави  и са матирани-  много ми харесаха .Не мога да им се нарадвам.
Виж целия пост
# 599
Номадка,есествено подбудите ми са финансови Laughing Mr. GreenИ честно казано съм по-навита на "Размяната",ама съм достатъчно луда,че да ме дават и по телевизията Blush Mr. Green
Щерката докато изляза от тоалетната,решила да преподреди прането от радиатора,та сега пак ще пера ooooh!
Тони,де тоя късмет и аз да си получа снимките Peace
Ще взема да се засрамя дапусна една прахосмукачка,че през 3поста аз пиша Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия