.Татянка, дано да са ти излишни притесненията.
Ренка , да, количките имах предвид
.Защо така най-сериозните на сбирките не са сигурни
.
.
Добър ден! Да се представям ли или ме помните 


- Желая ви само най-доброто, коет оможе да ви се случи

, аз само имам спомен, че доки каза, че сме приключили с ваксините....ама този лекар ми каза днес, че е по-добре ако не сме сигурни има ли, няма ли, да му сложим отново
И аз сега съм в чуденка..ако спомена на докито Зоя за тази иде сигурно ще ме ковне с 2 пирона за стената, знам ли де... Не е ли опасно да се сложат 2 таква ваксини през 2 години /ако все пак аз шматката съм се объркала за първата и я имаме?/
Тук той е задължителен при приемане в ДГ. По въпроса за ваксините и слагането им съм казала по-нагоре при все, че тук има десетки случаи на заболели

В нашата ДГ не взимат деца, на които не са им поставени всички ваксини за определената възраст. 
Те също са с малко детенце и ЛЛ им е казал да не водят каката, докато не ваксинират малкия за морбили. И нашият каза, че това е нормално поведение, да ги излекувам и да поставим на Дидо морбилито, и тогава Тони да отиде на градина.
Лекарите не би трябвало въобще да вписват неверни данни, това е наказуемо. Препоръчани теми