Кога избиха зъбките?

  • 11 326
  • 221
# 105
На Алекс и се показаха първите зъбчета на 4м. и половина, а бебе Марти е на 6м. и още ням а зъбче
Виж целия пост
# 106
Първото зъбче изби на 6-тия месец. Сега има 17.
Виж целия пост
# 107
На 6 месец
Виж целия пост
# 108
На първият ми син му изби първото зъбче на 8 м.  Peace
Виж целия пост
# 109
Тъкмо навърши девет месеца и се сдоби със зъбче Peace
Виж целия пост
# 110
 На сина много рано на 4 месеца.
 На дъщерята след годинката.
Виж целия пост
# 111
Първото ни зъбче се показа на 7 месеца и половина. Все още сме само с него Mr. Green
Виж целия пост
# 112
На баткото - на 5м и пол.
На малката - на 7 почти
Виж целия пост
# 113
С първото се роди, но беше обвито с лигавица, от месец вече се е показало, а като го гледам как се лигави, май скоро ще има още.
Виж целия пост
# 114
Моятa е нa годинa и половинa /по4ти/ и е с 6 зъбa PeaceНикaкви изгледи зa нови скоро.Не спирaт дa ме питaт що aджебa нямa зъби детето ooooh!
Ми когaтто тогaвa.Колкото по-късно,толковa по-добре
Виж целия пост
# 115
Първото зъбче на Тони изби на 5 месеца. На 1 год. имаше 4 зъба.
Виж целия пост
# 116
1-во зъбче на около 7м.Сега е тръгнало и 2-ро  Hug
Виж целия пост
# 117
Първото на 6 месеца, сега ще излиза второ - на 7 месеца.
Виж целия пост
# 118
Ние вече преполовяваме 10-тия месец и още си нямаме зъбче  Rolling Eyes.Започвам да се питам нормално ли е  newsm78 ? Уж колкото по късно толкова по здрави, но виждаме зор с хапването .Дано се озъбим по скоро  Mr. Green
Виж целия пост
# 119
Първото зъбче изби на 1г,а последното на 3г и 4-5 м.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия