Кога избиха зъбките?

  • 11 326
  • 221
# 150
На нашата дъщеря й избиха наведнъж две зъбчета-предни ордолу в 8 месец.Те са започнали от по-рано,ама не съм видяла,защото тя не даваше.
Виж целия пост
# 151
Въпроса ми е : При вас кога се появи първото зъбче?[/color]

Долните две в края на трети месец  Simple Smile
Виж целия пост
# 152
При всяко дете е различно, не мисля, че има нещо тревожно.
Виж целия пост
# 153
Почти на 7 месеца.
Наскоро имаше случай за бебе, родено със зъбче  Grinning
Виж целия пост
# 154
На 11 месеца без 1 седмица Peace
Виж целия пост
# 155
Честито зъбче тогава. На моята дъщеричка първото излезна на 10 месеца.
Виж целия пост
# 156
На сина ми-на 6 месеца,на дъщеря ми-на 8.
Виж целия пост
# 157

Първото поникна в 5-ти месец. И аз знам, че има деца, които се раждат със зъбчета.
Повече бих се притеснила, ако кърмя, защото може и да БОЛИ! Grinning
Виж целия пост
# 158
На 6м пробиха долните две Wink
Виж целия пост
# 159
На 5 месеца и 25 дена проби първото,а на следващия ден проби второто,засега други зъбки няма.
Виж целия пост
# 160
Първото проби на 5 месеца и 21 дни. Второто още го чакаме Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Първите две избиха в края на 5 месец, в момента има 16 пораснали зъба  Mr. Green
Виж целия пост
# 162
На 1 г. и 1 месец. Индивидуално е!
Честито зъбче Hug
Виж целия пост
# 163
Първото зъбче на дъщеричката ми проби на 5 месеца и 10 дни
Виж целия пост
# 164
На 8м и 15 дни избиха долните две зъбчета заедно  Simple Smile всеки е индивидуалност Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия