Кога избиха зъбките?

  • 11 326
  • 221
# 30
На 4 месеца избиха два наведнъж.
На 7 месеца избиха 6 зъба за около две седмици,направо ме побърка тогава.
Виж целия пост
# 31
Първият зъб на сина ми излезе към 6-и  месец.
Сега на 20 месеца има общо 16 зъба.
По въпросът за зъбите бих се консултирала със зъболекар.
Виж целия пост
# 32
На 6м две зъбчета наведнъж Peace
Виж целия пост
# 33
На 6 месеца едно долно зъбче, сега е на 9м и има 5 зъбчета. Не мога да кажа, че съм усетила много кога му растат, понеже той нощем се буди от както се е родил!
Виж целия пост
# 34
При нас - на годинка, наведнъж, като гъбки. Peace
Виж целия пост
# 35
Дъщеря ми на година и четири месеца имаше само 4 зъбчета. Сега на година и десет месеца вече са 12. На дъщеричката на моя приятелка на година и четири месеца и изникна първото зъбче.
Виж целия пост
# 36
На 6 месеца, първите 2 през 1 седмица, а другите 2 след месеца и горе долу на 2 месеца следващите, сега чакаме 4 кътника, вече на 2,5 но така и не се показавт още...
Виж целия пост
# 37
Първите 2 зъба на сина ми ,се показаха на 8 месеца и половина.
Сега,на 1 год. все още сме си само с тях.
Виж целия пост
# 38
1зъбче на 11 месеца...и така бавно, бавноо
Виж целия пост
# 39
На 6 месеца първото зъбче. Сега на година има 7.
Скоро четох, че късното изникване на зъбите е признак на рахит, но пък не се споменаваше колко късно, се смята за притеснително  newsm78.
Виж целия пост
# 40
НА всяко дете различно избиват зъбките. Но човек без зъби няма, така че няма повод за притеснение. МОя син е на 8 мес. и има 2 зъбчета, като избиха на 6 месеца.
Чувала съм че колкото по късно, толкова по добре. Peace
Виж целия пост
# 41
Няма нужда от лекар, ще се покажат. Има деца на годинка без нито един зъб понякога  Simple Smile

Но човек без зъби няма, така че няма повод за притеснение.

Понякога обаче някои ги няма изобщо като зародиш в устата и никога не се показват  Peace
Виж целия пост
# 42
На 6 мес се появи първото зъб4е.В момента има 5 и още едно е тръгнало.
Виж целия пост
# 43
Няма нужда от лекар, ще се покажат. Има деца на годинка без нито един зъб понякога  Simple Smile

Но човек без зъби няма, така че няма повод за притеснение.

Понякога обаче някои ги няма изобщо като зародиш в устата и никога не се показват  Peace


Това май е по-често при постоянните.
При временните и да липсва не е толкова страшно.
Виж целия пост
# 44
denitsa171, и аз смятам, че нямаш повод за притеснение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия