Юлски бебета - тема 136

  • 31 563
  • 738
# 240
И на Яна Отипакс винаги са помагали още от първото капене, като и изписват антибиотик за ушите - първо пробвам с тия капки. При НБМ вече доста се проточи, как не сте пуснали досега секрет, ушето може и да не боли от бактериална инфекция, но да си разберете причината  newsm78

има едно растение - котешки нокът - прилича на това, което по-горе някой пусна на снимка и на алоето, като му стиснеш листенцето - изтича бял сок като на смокините. Това се капе директно в ухото. Мама гледаше едно време на терасата, сега свекървата гледа на лозето.

Лайка също може да помага - запарка, абе затоплена лайка в тензухена торбичка и се слага на ухото, да затопли.

Ние почти не купуваме несезонни зеленчуци, сега сме на туршии,кисело зеле, прясно зеле, моркови, червено цвекло. Домати много рядко - да си слагаме сутрин върху препечена филийка със сирене..или пък краставици за същото.
Ели се кефи на маслини и ако видя, че няма спиране ги крия. За да не ги споменаваме с името им, понеже разбира, ги наричаме "хлебарките".  Laughing
Виж целия пост
# 241
Ми да, Емо е това  Laughing. Ще пусна утре още снимки. Той не е много променен, просто на аватара е подстриган. Е, по-голям изглежда вече, но още си има бузи.
Съжалявам, че рядко пиша, но толкова ми позволява диването. Laughing Дано да мога да се вясвам по-често и да ви чета по-подробно, че за момента само отгоре-отгоре успявам.
За зелената салата - моят стомах е много здрав, но като се появят първите зелени салати и като се намаам с тях такииива болкииии! Sick А после нямам проблем. Не знам защо така. На Емо още не съм давала такава салата.
Виж целия пост
# 242
Angel81, много ти е сладка Симона!
ПОрастналият Емчо също Heart Eyes

Зелена салата не давам и ние не ядем сега, зимата сме на туршии Mr. Green Миналата година как повръщах от една зелена салата, вече съм решила да ям само в сезона.
Виж целия пост
# 243
Шада, отключили са старата ни тема за храненето, само че е преместена вече в готварския.
Виж целия пост
# 244
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , РОСЕНЦЕ,
Желая ти много здраве, и сбътнати мечти тази година Hug
Виж целия пост
# 245
Линк:
Виж целия пост
# 246
Роси, Честит Рожден ден  bouquet
Желая ти да бъдеш много щастлива и обичана! Много се радвам за изследванията на Сами, бях сигурна, че ще се справи само с хомеопатия!  Дано и с пръстчето скоро всичко бъде наред Praynig
Виж целия пост
# 247
Роси, честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов в семейството!   bouquet

Симпатюхче, от суровите плодове яна яде само киви с охота и череши и горзде, докато имаше. Ябълки много рядко и цяла ябълка не може да изяде. Банани много рядко, а да изяде половин банан наведнъж абсурд. От зеленчуците сурови никакви не яде.

Ха, днеска точно свекърва ми ни гощаваше с репички и зелена салата от нейната градина (парник има). Дадохме на яна да опита, но никак не й се понрави салатата. От репичките изяде няколко.

Дуци, много хубавио снимки си направила на анна, алекс, ивето и белиндин бобо. много са сладки дечицата Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Angel81, много ти е сладка Симона!
ПОрастналият Емчо също Heart Eyes

Зелена салата не давам и ние не ядем сега, зимата сме на туршии Mr. Green Миналата година как повръщах от една зелена салата, вече съм решила да ям само в сезона.

Благодаря Heart Eyes
Зелена салата и аз все още не съм дала,сега сме на кисели краставички. Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Дуци, много хубави снимки ! Дечицата са много сладички всичките   Heart Eyes

Ангел81, да повече снимки да я видим Симонка Simple Smile
Редактирам : сега видях аватара ти. Много е сладка  Heart Eyes Ти от къде си.

Емчо на Нип е голям сладур станал също Heart Eyes
Виж целия пост
# 250
Качих още три Mr. Green :

Виж целия пост
# 251
*angel81*, и аз те питах от къде си.

Хора, къде да подстрижа Яна..?
Виж целия пост
# 252
Какво ще й стрижеш? Повечето фризьори не се наемат такива малки бебета да подстригват, майка ти или свеки не могат ли да помогнат?
Виж целия пост
# 253
Мии.. и аз мисля, че няма кво.. отзад малко може би.. мъж ми ме натиска и бабите.. да се оформела.. ако се оформи и ще стане момченце  Crazy
Виж целия пост
# 254
Благодаря ви много на всички Hug
Дени днес спа почти цял ден и явно пребори инфекцията (пу, пу), първа вечер от доста време няма температура, играе си, изглежда весел и дори хапна малко (че иначе само мляко пиеше).
Лекарката ми обясни, че съм сбъркала спирайки антибиотика на 5-тия ден, трябвало 10 да се дава. Затова инфекцията се е върнала.  Естествено сега няма как да го подновим, евентуално можело нов да ни дадат.

От вчера му давам капки Есберитокс за подсилване на имунитета, клеева тинктура и слагам изписаните капкив ушите, за които се чудех, понеже са за очи, а на нас ни ги изписаха за ушите.

Дано преборихме тия уши че две седмици ни мъчиха Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия