Supernatural - Sexy! Scary! Over? - 3

  • 26 988
  • 757
# 195
И аз се навих за Yellow Fever. С особено умиление се сещам за ужасните зверове в серията - този в шкафчето и този с розовата панделка. Joy Joy
Виж целия пост
# 196
Мерси за светкавичната реакция за младежа! Обаче момчето е участвало в 'Dark Angel' - може би оттам ми е познат, нз.... Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Привет!
Снощи не съм гледала нищо. Последните две вечери си лягам си като примерно дете в 21.00 ч., да наваксам за предните нощи, в които стоях до 02-03ч. да гледам сладурите.
Жълтата треска и на мен ми е любим епизод. Ще го гледам отново в най-скоро време (т.е. когато успея да се преборя за ред пред компа вкъщи). Особено звяра с розовата панделка беше мнооого страшен! Joy
А когато Дийн се разпищя като момиче така съм се смяла, не е истина просто!  Laughing И на сина го пуснах да види на какво толкова се смея. После искаше да гледа и той цялата серия, но засега успявам да го опазя (все пак има и страхотии, а той ми е суперчувствителен и лесно започва да съпреживява и сънува кошмари).
Виж целия пост
# 198
redsonja - то на този момент и 4 годишното ми лапе падна да се хили.... и да се подиграва на баткото дето така се уплашил от едно котараче Simple Smile))
Виж целия пост
# 199
Ангелче, моят е на 7. Снощи ми задава въпроса: "Кой беше онзи филм, дето супер якия батко спаси каката и огъна колата? И кога ще гледаме пак другия батко, дето стана на вълк?"
Познайте за какво иде реч  Joy
Та се замислих, че може да му пусна и някои по-леки серийки от Supernatural. Да има баланс, все пак  Simple Smile
Виж целия пост
# 200
хахахахахах гот Simple Smile

иначе...може би има серии които може да му пуснеш...но според мен са още малки дори за леки ужаси Simple Smile))
Виж целия пост
# 201
Да, така е, но от Жълтата треска може да му пусна избрани моменти. Предложете ми още някой друг такъв епизод  Wink

Снощи ми разказа синковеца, че с приятелчетата му са вампири, и не можели да излизат на слънце без очила (затова беше замъкнал едни стари слънчеви очила на баща си)...  ooooh!
Определено смятам да го подкова малко  и  за hunter  Crazy

Виж целия пост
# 202
 Bad Day At Black Rock може би???
Виж целия пост
# 203
Bad Day At Black Rock може би???
Обаче само избрани моменти, че онази сцена, например, в която крадецът се наниза на вилицата беше мега брутална. Sick
Виж целия пост
# 204
Вярно, много беше гадно това. Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 205
Мен ако ме питаш, пусни му клиповете с гафовете, само там няма нищо неподходящо Laughing
Иначе няма серия, в която да не е твърде кърваво за едно дете. Аз на мъжа ми пускам избрани, най-смешните, и той всеки път ме пита какви са тия ужасии, дето гледам Joy
Виж целия пост
# 206
Ангелче, моят е на 7. Снощи ми задава въпроса: "Кой беше онзи филм, дето супер якия батко спаси каката и огъна колата? И кога ще гледаме пак другия батко, дето стана на вълк?"
Joy Joy Joy Joy
Определено смятам да го подкова малко  и  за hunter  Crazy

Добре му почва образованието на малкия!  Wink
Виж целия пост
# 207
Ако трябва, ще взема спешни мерки Laughing
Какви мерки, бе, Фейче? Пак ли твой'то моджо ще им прилагаш? Twisted Evil

Не знам какви, не съм измислила още нищо Thinking Понапъни се малко, де, градинката ни е в опасност Cry  Лошото е, че в идната серия и Сами ще го има, но може пък да не забележат Joy

Fairy, Evil!Stitch, защо постъпвате така?
 

Знам, че Дийн е по-красив от мен...


...Но, защо аз да имам само три фенки???


Искам повече!


Реших! Вече и аз ще бъда хубав като Дийн!

Виж целия пост
# 208
Злата, припадам...  Laughing
Супер си!
Благодаря за поредния хубав Джаред!  bouquet Особено последната снимка - устничките ...
Ако продължавате така, може да наклоните към градинката балансираната ми иначе везна  Mr. Green
Виж целия пост
# 209
Фейче, спешно трябва да се прегрупираме, Злата направо ще ни срине с тая подривна пропаганда. ooooh! Виж к'во става:
Ако продължавате така, може да наклоните към градинката балансираната ми иначе везна  Mr. Green

Злата, много подло от твоя страна. Crossing Arms Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия