Гледайте я как минава, заминава, казва, че е отрязала част от къдрите и хоп - покрива се.
Между другото и аз съм с нова прическа

Реших да му го спестя на детето. Ники засега запазих всичката коса, която напълни половин найлонов плик.
Между другото, бебокът се казва Радослав. Павчо е малкият батко. 
как сте,какво стана,изясни ли се положението?
Често...може пак да се случи, за което предварително се извинявам. То и кучето ни не се казваше Сид в началото... Бати на 27.01 ще навърши 14 години.


Аз нямаше лесно да се разделя с тях 






каза баща й. Засега това ми е идеално, че е с колани, а при нас условията са много неравни и тези тръбните шейни ми изглеждат опасни. Там гръбчето не е на облегалка, а една тръба минава зад кръста или гърба 




Препоръчани теми