Великобритания-тема 29

  • 59 824
  • 745
# 285
И аз много се зарадвах на новината за полетите  до летище Пловдив. Heart EyesНо Алиса е права 4е написаното в статията не е от наи-надежните ThinkingНо стискам палци да стане в близко време Peace, нали и аз сам Пловдив4анка. Laughing
Виж целия пост
# 286
Жито бях си купила от Morrisons преди година, две. Но ми направи впе4атление 4е е малко тамно на цвят си спомням. Провери и там ,ако имаш време Peace
Виж целия пост
# 287
Малко ме е срам да си призная, но най-после гледах ''Аватар'' имам предвид на кино.
За житото нищо не мога да кажа.

*Как се лекува безсъние?
С пиенье ? С вино? С ракия?....Хлъц
Виж целия пост
# 288

Благодарско за инфото. И за загрижеността. Ще се поогледам.
Ако не, март ще си ходя до БГ, хората си вземат луканки, аз жито  Crazy
Ох, не ми трябва за слабеене. Ама да не ви досаждам с драмите си за храната и алергиите ми..

Wizz-а такива цени са насвяткали до септември, все едно нормална компания...
Направо не разбирам на какво отгоре, особено с тия 15 килограма багаж  Crossing Arms
Но за март офертата беше добра, даже и с доплащането за екстра дрешаци..

Оох, LOKO, аз ще те отсрамя-още не съм го гледала.
Онзи ден се рзправяме нещо в офиса и аз заявявам-ааа, не си падам по такива блуу мууви-та..
И в същия момент се усещам, че тук така викат на порно филмите  Crazy




Виж целия пост
# 289
Не говори, дееее, изписва на екранче, в лири на час ги смята  Mr. Green
https://www.britishgas.co.uk/products-and-services/energy-savers … icity-Monitor.htm

сега ще го погледна..и в нас ще почва щракане на крушките. Преди 5 години предвидливо направих capped prices , но сега приключи. Пак ми предлагат capped prices , този път за 2 г ,ама още не съм правила изчисленията.
Виж целия пост
# 290
Не съм чела назад, само последните постове, но искам и аз да се възмутя от цените на Уизеър през Август.
279 в едната посока!!!!  Shocked

Моят шеф ми предложи да си взема през Август един месец неплатен отпуск и аз прегърнах идеята като своя. Цял месец на море - йесссссссс, що не. Мога и без пари да изкарам  Laughing

Алиса, любов и вино, вино и любов!

Аз си получих проблемите със стълбите, които си пожелах.  Wink Сега се оказа, че ще е много трудно с пътека или боядисване, и трябва да сложим килим. Cry Ще препоръчате ли нещо за килима? Казаха ми, че в малките квартални магазичета (обикновено индийски) било по-изгодно и бързо... Някакви идеи и препоръки?

За козметик - мога да препоръчам Деси Петкова. 281 Финчли Роуд, Хампстед - 0207 435 8334
Виж целия пост
# 291
Искам да попитам нещо: Thinkingмои близьк ме попита как стои вьпроса с врьщането на такси.Тои живя в Ук. от 2004 до 2006 година. И сега му казали 4е може да си вьрне таксите ,които е плащал за тези години. Някои има ли представа как може да стане това и дали има нещо вярно в това изказване вообще Rolling EyesБлагодаря ви Hug
Виж целия пост
# 292
И аз да се присъединя към възмутените от авио компаниите. Уиз и Ийзиджет направо са полудели за лятото, ужас. Бг еър цената растеше с по около 50 паунда всеки ден като ги проверявах. Но накрая си взехме и съм доволна, имаме, нямаме пари за море- ще ходим, щото имаме билети  Mr. Green
За житото- идея си нямам.
За козметика- добра информация, бих отишла при българка, ама ми е далеч Confused
Поздрави Heart Eyes
Виж целия пост
# 293

Цитат
С пиенье ? С вино? С ракия?....

Алиса, любов и вино, вино и любов!

Хубави съвети. Но аз най-редовно се събуждам в 3 през нощта и клепам до сутринта, а по това време тези рецептите са трудно приложими.

DNP, какво имаш предвид под връщане на такси? Надплатени данъци ли? Просто защото се е върнал в Бг или за нещо по-съществено? Някои хора погрешно мислят, че tax return- задължението да си попълниш годишната данъчна декларация- значи връщане на данъци....
Виж целия пост
# 294
Искам да попитам нещо: Thinkingмои близьк ме попита как стои вьпроса с врьщането на такси.Тои живя в Ук. от 2004 до 2006 година. И сега му казали 4е може да си вьрне таксите ,които е плащал за тези години. Някои има ли представа как може да стане това и дали има нещо вярно в това изказване вообще Rolling EyesБлагодаря ви Hug

Дълбоко се съмнявам да има нещо за връщане. Ако е бил селф-емплоид , трябва да си е попълнил такс-ретърн и ако е имало за връщане са му го върнали. Същото е и ако е бил емплоид. Обикновено работодателя( ако има такъв към 31/03 на всяка година) приключва годината и всякакви надплатени такси са автоматично adjusted..все пак ако иска, твоя познат може да ми пише на лична и да погледна какво е положението.
Виж целия пост
# 295
Oтнася се за зета на мьжа ми. Тои живя при нас и работи с мьжо 2 години. Вси4ките му документи си бяха в ред. Беше селф-емпл. и редовно си плащаше данаците а такс ретьрните ги оправяше с4етоводител. После като е надплатил, вси4ко му врьщаха. Алиса и Аве, вси4ко което пишете е така. И аз го знам и тои го знае. Но  някоиси му казал 4е щом няма да се врьща пове4е тук може да си иска таксите ,които е платил през тези 2 год. И тои ми звани да ме пита Thinking Но аз сам не сам убедена в това твьрдение  Rolling Eyes и му казах да зване на БГ. с4етоводител и да попита.Както и да е, Благодаря ви Peace
Виж целия пост
# 296
Аз също следя почти ежедневно цени на самолетни билети към БГ за края на учебната година. Направо се чудя дали изобщо да пращам децата в БГ, което е ужасно като мисъл, защото голямата например съм сигурна, че след още 2-3 години сама ще откаже да се прибира и това е последното време, когато да се потопи в напълно българска атмосфера, роднини, език и т.н. Но цените  за отиване и връщане са ужасни просто. Дори само с един придружител да са натам и обратно ми излиза около £1000. А до Бургас, което ми е най-удобното летище - към 2000. За тези пари такава хубава почивка можем да си спретнем някъде или да ги изпратя на лагер или още сума ти неща могат да се измислят. Имайте предвид, че съм проверила не само удобните полети, но и всички чартъри, възможни прикачвания и т.н. Имам чувството, че само за БГ е така. Юни месец ще ходим до Испания и полета отиване и връщане за 4-ма ни с багажи и такси, ни струва £340. И като знам още колко време ще изгубя, за да продължа да проверявам и следя цените на билетите....  Sick
Виж целия пост
# 297
Съвсем извън темата за самолетни билети, но ако обичате Фламенко и не знате в момента тече Flamenco Festival London 2010.

http://www.sadlerswells.com/show/Flamenco-Festival-2010

Театъра е много близо до Angel tube station а и представленията са с добра програма/ има и следобедни/.

Цените на билетите са напълно допустими, единствено ако имате детенце под 5 год не може да присъства в аудиториума.

Дано се видим там.
Хубава вечер.
Виж целия пост
# 298
Здравейте, момичета! Влизам като "гост", за което се извинявам, но не пиша често във форума. Моля, ако можете да ми помогнете. Нуждая се от следната информация: Необходимо ли е за дете, което пристига от Б-я и трябва да продължи училище в ЮК, да има издадено от съответната общината в Б-я "Удостоверение за раждане", което важи за чужбина, за да бъде записано в ЮК училище?
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 299
здравейте мами..ужасно мрачен ден днес, не е като вчера, тук беше страхотно и топличко и слънчево...красота...е как да се работи в този ден Confused ...днес ще се ходи да се вземе леглото за беба...със сигурност се досещате каква бъркотия ще настане...местене и пренареждане #Crazy но много не остана, малко по малко ....сега правя списък какво още ни е нужно...термометър, чаршафи...ох....
Хубав ден и повече усмивки  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия