Шоколадов сладкиш с майонеза

  • 278 810
  • 1 547
# 795
Пина,много ти е готин сладкиша.Идвам ти на гости Joy
И аз си падам по сладкиши с крем.

Пина,да те попитам шоколадовата глазура  с  какво я направи?/шоколад,ковертюр/ и по колко сложи  в зависимост от тавата ти.

Виж целия пост
# 796
Глазурата, и трите пъти (до сега 3 пъти съм го правила) е с млечен шоколад Clever от Била. Той е по- евтин от другите марки - 1лв за 100гр е, но е много хубав.
Правя го с 2 шоколада. Дебело става, но така е по рецептата.

Иначе, гости приемам  Laughing  любимия има да яде цяла седмица. Аз хапнах едно парче и се наситих. Утре ще ми се яде пак, ама няма да мога, че съм на диета...

Всеки път съм слагала снимки, но трите ми варианта така изглеждат, един до друг

Виж целия пост
# 797
кРАСОТА!  chef  chef  chef
Виж целия пост
# 798
Пина ,страхотно изглежда мммм
Здравейте,за пръв път влезох днес и сладкиша ме заинтригува.Затова и го направих,имах малък проблем с изваждането от тавичката,излезе на 3 парчета,ама го позакърпих надявам се това да не попречи на вкуса му.Още е топъл затова парче по късно.
Виж целия пост
# 799
Пина, ммм... и трите варианта изглеждат фантастично, сигурна съм, че не са и по - малко вкусни.
Виж целия пост
# 800
ditsan, как си го накиприла само! Нищо му няма, че е счупен, пак ще е вкусен. Heart Eyes Изчаквай го да се охлади добре и тогава вади от тавата. А, ако имаш разкопчаваща се форма е най-лесно.   bouquet
Виж целия пост
# 801
Да кажа само ,че този сладкиш ми вдигна рейтинга сред колегите на милото правя го като мърфини в тавичка, с различни кремове и те всеки път си мислят ,че хапват нещо различно  Grinning
Следващия ще е с този светлия крем.
Виж целия пост
# 802
Пина благодаря ти.
А би ли казала този белия крем какъв е?
Виж целия пост
# 803
Направих го и ни хареса, само си мисля че с крем няма да върви, защото е много мек, но с ядки и тъмен шоколад, евентуално вишни или нещо подобно ще е супер
Довечера пак ще правя, само че *2 доза Wink
Виж целия пост
# 804
Белия крем е на Лабрекс, тя го е давала тук, в темата, поне 2 пъти. Копирам нейните думи:

Крема за сладкиша: 1 пакетче крема сирене, 1 голяма кофичка заквасена сметана (използвам Мегле), 1 крем без варене Оле на Йоткер и 1 ч.ч. пудра захар (аз слагам 3/4 ч.ч.) - всичкото това се разбива с миксер до гладък крем.


Да, следващия път може да експериментирам с едни белени, печени бадеми под шоколадовата глазура  Crazy
Виж целия пост
# 805
Пина благодаря ти още веднъж.Много си мила.
Благодаря и на авторката.Страхотна рецепта.
Това е за вас.
Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 806
А някой правил ли го е с какао Нескуик? Че мойте мъже твърдят, че сладкиши с друго какао различно от нескуик им горчат...
Виж целия пост
# 807
Аз на сладкиши слагам готварско, не горчеше изобщо
С нескуик ще е сладко, но може би не толкова тъмен
Виж целия пост
# 808
Някъде в началото на темата се обсъжда тоя въпрос, даже имаше и мнения, че става и с нескуик.

Аз не бих го препоръчала, защото това не е какао, а млечна напитка и % какао в него е относително нисък. На следващо място - % пък на захар в нескуика е висок, което ще направи сладкишът много сладък. Има и известно количество сухо мляко и още господ знае какво още, за които съставки идея нямам как ще се отразят на крайния резултат. Но понеже вкусовете са много и различни, вероятно ще има хора, на които ще им допадне много сладък и не много шоколадов вариант. Освен да пробваш  Wink

С натурално какао не горчи - изпитано е.
Виж целия пост
# 809
Аз го правя с био какао Equo Solidale, защото у дома ползваме само него. По принцип какаото е натурално, горчиво, но в сладкиша изобщо не горчи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия