ИЙИТ ОЗШЕНЕР: МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦАТА НИ, YİĞİT ÖZŞENER: СЕГА И В "EZEL"- 54

  • 30 499
  • 737
# 240
емка искам за втори епизод(и други работи искам...ама) Mr. Green Mr. Green

вики пескай да гледаме
айде мило да те препитаме,за да видим какъв пост и служба да ти дадем в село Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 241
Ето ви малко музика...докато си работите
http://www.youtube.com/watch?v=xHABow7bjeY&feature=PlayList& … ;playnext_from=PL
Виж целия пост
# 242
вики браво бе,много добре  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
абе как па само таланти се въртят в тая тема
с конкурс да ни бяха събирали,нямаше да постигнат тоя успех Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
вики утре ще те питам за някои работи на лични
че нещо не му схващам всички възможности на тоя гугъл документ

емка тъкмо вчера си мислех да свалям музиката,дет се вика малко да ми пее телефона по езелски Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 243
ами може аз да се занимавам със гугъл докумените,защото пък на субтитрите не му разбирам  Joy
е чак талант не съм станала още..  bouquet
Виж целия пост
# 244
Моя телефон отдавна дрънка по Езелски... Joy JoyДаже качих на майка ми и на сестра ми.
За резюмето на 2-ра серия-не съм писала.Нещо се преплитат 1-ва и 2-ра серия като резюмета Вики-[smilie=smile3501.gif] smile3501.
А ти откъде разбра за ЕЗЕЛ?
Виж целия пост
# 245
Казвам ви лека нощ Hug
Виж целия пост
# 246
Ами май като гледах Мелиодията и влизах в темата и от Вас рабрах за нещото Езел Joy и гледах малко по ShowTV,след това го оставих и като не рабирам турски и сега какво ме е грабнала една вълна..направо незнам от къде дойде.. Joy А знаете ли,че вече няма да се излъчва по ShowTV,а по ATV...
и да знаете,че понякое време може вече да не Ви отговярам   babyuu  Joy
Виж целия пост
# 247
лека нощ и от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

http://docs.google.com/present/view?id=ddp8bh8q_28gd9whkf5

а това ми е новия проект за корица
Виж целия пост
# 248
Тук е като работилницата на Дядо Коледа... Лакунче, гениално ти е творението. Покрай тази тема ще усвоим не 100, а 1000 умения... Чакай да те похваля, както трябва:

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

Слайд шоуто е велико. Доста се ровя по чужди теми, но такова сериозно, направо професионално творение не съм срещала. И подобно не съм срещала.
Ти си номер 1.

Сега да кажа благата вест - Епизод 1 е готов!!!
Няма да го пиша с червени букви, защото остава да мине през Емили, има на 2 места липсващи пасажи от по половин минута... Не че не става ясно какво говорят, но все пак... Да стане както трябва!

Емили, новите субтитри вече са в кутията. Твоята редактирана част плюс всичко останало до края. На края има текст без таймкод и таймкод без текст, защото липсват големи части. Ти само напиши думичките, пък аз ще ги наглася. (въпреки, че се справяш чудесно, видяяяяях!!!)

 Hug Hug Hug

Лека нощ, че как ще стана утре, не е ясно!
 Hug
Виж целия пост
# 249

Сега да кажа благата вест - Епизод 1 е готов!!!

Лека нощ, че как ще стана утре, не е ясно!


 Да ни е честита благата вест!     Хубави сънища, Бланка!!!

Лакунке,                                   
            за новия ти проект

И от мен малко лентички за подписи

http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic198891_19.gif
http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic207984_30.gif
http://s4.directupload.net/images/091218/ai67mi6w.png
http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic218659_2.gif
http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic207197_33.gif
http://i306.photobucket.com/albums/nn271/zynpyst/catsailemzas4.jpg
http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic59135_55.gif
http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic54031_18.gif
http://www.dizifilm.com/forum/signaturepics/sigpic41387_23.gif
http://beautifullife.7bb.ru/uploads/0002/92/c0/78026-5.jpg
http://beautifullife.7bb.ru/uploads/0002/92/c0/78026-2.png             








Виж целия пост
# 250
 Добро утро!  Hug Hug Hug  bowuu   chef
 Добре дошла, Виктория!

 
Виж целия пост
# 251
добро утро!  bowuu Hug късметчето много хубава закуска.
Виж целия пост
# 252
vivivi2 благодарение на теб вече имам подпис,   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 253
здравейте бухтички Mr. Green Laughing Laughing Laughing Laughing

благодарско за похвалите Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

така,аз реших да не номерирам резюметата по епизоди,а да ги фляскам по смислова поредност(това се налага,поради простата причина,че нямаме за всички епизоди,а и много от тези които имаме се преливато от един в друг)
тук обаче имам питане към вас
първо как да озаглавя презентацията
и второ да отделям ли отделните резюмета или да го карам общо,като народна песен
тоест да пиша на първа страница-Езел в резюме и да слагам после преразказите Laughing

отивам да готвя Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 254
Лакунче, отделяй ги с номерация, дори да е обща - примерно "епизод 4 и 5", иначе няма да е лесно за четене. Хората ще четат за съответния епизод, който гледат, няма да го карат като роман...

Да питам и аз нещо. Тази сутрин ми се отвори парашута и свалих - тоест, завършвам свалянето на друго копие на 2 епизод, тъй като Емили каза, че даденото от мен на първа страница има пропуски и повторения, тоест не става.
Та въпросът ми е - кой ще има възможност и желание да изгледа 2 епизод за проблеми и нередности... Добре е това да се направи предварително, защото като сложим субтитрите - край! Каквото - такова...
Съжалявам, но днес съм на работа и не мога да го направя. А ми се иска утре да започна субтитрите на 2 епизод.

Хубав ден на всички...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия