СЕПТЕМВРИЙСКА мама чака с нетърпение,сърчице да чуе с умиление!

  • 19 757
  • 699
# 645
"Септемврийско мъничко човече- сантиметър стана вече" -Tommelise

Зимата минава вече,расте си Септемрвийското човече! - Simbioza благодарности за подаръка Hug

аз съм мъничко човече, Септемврийско буболечке -Tommelise

Септември е далече, но аз вече те обичам мъничко човече! - Jani4ka


още пазя тайната голяма -  Септемврийска ще съм мама   -Tommelise аз също много го харесвам, може би защото е и още тайна Mr. Green обаче повечето вече са казали Rolling Eyes

давайте още да добавим и да въвеждам гласуването Peace Даниелка да се включи и ще направи една анкета Peace

С каквото мога,ще помогна! Hug
Виж целия пост
# 646
Jani4ka, нашите май са към 2 см и нещо.  Simple Smile Ето тук една табличка за приблизителния размер на бебетата по седмици:

http://www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart
Виж целия пост
# 647
да Peace вие сте големи Hug но само да вметна, че този линк някои от темите го имат в началната си страница Mr. Green Mr. Green Mr. Green спирам по темата Crazy мисля че е неуместно да се обвинява някой че си е присвоил чуждо откритие, при положение че ние вървим по една пътечка...... Peace
Виж целия пост
# 648
Този линк ми излезе пръв в Гугъл за fetal size, пак ли краднахме нещо  Crazy
Виж целия пост
# 649
Този линк ми излезе пръв в Гугъл за fetal size, пак ли краднахме нещо  Crazy

без да искаш но това го има на заглавната страница на октомврийки `09 в разелчето- размери на бебето и определяне на пола Rolling Eyes и със сигурност го има и на др. място

предлагам да спрем по темата, защото вече излиза като заяждане с бяла лястовица- а не искам да излиза че това правя.
Както написах по- горе- всички минаваме по една и съща пътека, интересуваме се от едни и същи неща, вълнуват ни едни и същи въпроси- така че е съвсем нормално да попадаме на едни и същи статии и темп подобни Hug
Виж целия пост
# 650
Този линк ми излезе пръв в Гугъл за fetal size, пак ли краднахме нещо  Crazy

 Joy  Joy  Joy

А за размера аз имам една книга в която пише, че в 9 седмица е 22-30мм, а в 10 седмица 31-40мм. От там почерпих информацията.
Виж целия пост
# 651
Jani4ka  Joy нИ сЪ оправдаваЙ  hahaha
Виж целия пост
# 652
 Всички заглавия са страхотни но тези са ми фаворити:
Септемврийчето ще се покаже вече,че е мъничко човече!
Зимата минава вече,расте си Септемврийското човече!
аз съм мъничко човече, Септемврийско буболече
Септември е далече, но аз вече те обичам мъничко човече!

Виж целия пост
# 653
 Joy

Лелеее, аз наистина много се развеселих! Crazy    bouquet
Виж целия пост
# 654
Хммм...всъщност заглавието на Tommelise "Аз съм мъничко човече, Септемврийско буболече" не искате ли да си го запазим за най-накрая? Когато буболечетата започнат да се "излюпват" вече. Wink
Виж целия пост
# 655
Аз пък направих сефтето с главоболие.  smile3537 Обаче доста силно ме зацепи главата, търпях, търпях, накрая изпих един разтворим парацетамол.
Виж целия пост
# 656
Danna_2010 добре си направила Peace усещането за болка може да ти нанесе повече вреди, отколкото един парацетамол, а и знаеш че той е позволен Peace
Виж целия пост
# 657
Олелее, аз какво изживях с мигрената ми просто не е истина. Два дена на тъмно съм стояла и съм стенала от болка. Но си казах - хапче йок!  Joy То да ти кажа на мен на мигрената само аулин ми помага. Даже понякога два ми трябват. Ужасно силна е.

Дано ти е разминало вече главоболието!  Hug
Виж целия пост
# 658
Здравейте маминки!
Безкрайно щастлива съм ,вече съм дипломирана! Взех си изпита с отличен и незнам къде се намирам. Joy
Виж целия пост
# 659
еееее стархотна новина  newsm44 newsm44 newsm44 браво да ти е честито Peace е сега една почерпка, по бременски- както вика една приятелка, за жалост- гола вода  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия