Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 15
Ние я имаме същата, само че е без колелца, за мен няма никакво значение има ли, няма ли!
Много са качествени, защото моя беладжия още скача в нея и го издържа, а е 13 кг.
Доста полезна покупка, ползвахме я за през деня в хола и на почивка!
Виж целия пост
# 16
Еййййййй,много ни е сладурска темичката!  newsm10
Виж целия пост
# 17
Aх, че хубава темичка. Пуме  Hug

Бобич, от сега стискам палци.

Джасра, добре завърнала се от болницата  Hug
Виж целия пост
# 18
боби, стискам палци за понеделник. Сигурна съм, че всичко ще е наред.

Ще видите,че сините щъркелчета накрая ще са много повече от розовите. Mr. Green

Няма, няма. Те дамите са по-срамежливи просто  Mr. Green

Честито на всички видели пола  Hug. Ние ще чакаме до 19.02 (но то, ей го де е).

Слинг една приятелка е обещала да ми ушие, само чака да се види какво е дребното, че да му сложела подходящ десен  Grinning
Виж целия пост
# 19
Цоп и аз тук.
Много момчета, хайде вадете момите, че много посиня темата.
Юлченце , дрехи за бременни има точно под клиника Торакс на Четвъртък пазара. Имаше преди и в подлеза на Тримонциум, не знам има ли го още.
Джасра , браво за кифлите. Чудесно изглеждат.
Хайде лека вечер на всички.
Виж целия пост
# 20
Цоп и аз тук.
Много момчета, хайде вадете момите, че много посиня темата.
Юлченце , дрехи за бременни има точно под клиника Торакс на Четвъртък пазара. Имаше преди и в подлеза на Тримонциум, не знам има ли го още.

Има и на Христо Г. Данов(от Джумаята към енергото) там са тези от фолкаджийката Рени  Joy Иам добри неща  Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Ужасни сте - едно , че не мога да ви изчета, второ - за яденета говорите, кифли показвате, бива ли такава работа, нямате милост към нас гладните Mr. Green

Аз само се разписвам, че да не ви изтърва. Утре ще ви пиша на прясна глава.
Днес се отдадох на готвене, ама няма да ви дразня, че не знам къде ще търчите по нощите за продукти Wink

Спокойна нощ на всички.

П.С. Ей, за малко да забравя - честити щъркелчета на всички  Hug , доста синичка е за момента първата страничка, дано скоро и малко розови вързопчета се покажат.
Виж целия пост
# 22
Красота е новата темичка!!! Heart EyesПоздравления за Пума Hug

Хора стига показвахте такива вкусотии,че се опитвам всячески да не ям след 18 ч Outta JointАма толкова сложно ми изглежда Confused

Аз бях тази дето питах за слинга-хич не съм на ясно Embarassed

Изследванията са ми готови,но мога да си ги взема чак в Понеделник.Ще полудея до тогава CrazyТака ме е страх,че не е истина Tired
Виж целия пост
# 23
Пума,темата ни е страхотна!    bouquet

Запис и от мен baby_neutral

Ох,като гледам тия кифли и като се сетя за топла баничка ммммм..........

Лека вечер,момичета!
Виж целия пост
# 24
ехеее, човек го няма 2 часа и вие що писане сте изписали...., че и нова тема!
Пума - страхотна е темичката   bouquet най-хубавата даже!!! Благодаря за което!
Jasra направо ми взе ума в 22.20 ч. с тези кифли, сега трябва да се потя сутринта, че ми се доядоха  #Crazy
offioly малкото жабче Митко е голям сладур  Laughing !!!
Хайде за сега от мен лека и приятна вечер!!!
Виж целия пост
# 25
хей, момичета, аз днес цял ден бях навън и чак сега се домогнах до компа и какво да видя - вие сте изписали предишната тема и даже сте започнали новата

пума - страхотно си я направила темата
Виж целия пост
# 26
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464001.0 Имате ли желание да отидете?Аз да....само да си го съчетая с консултацията и съм там  Simple Smile
Виж целия пост
# 27
Мацки,кво му смятах сега кво му пресмятах newsm78 и констатирах,че след 1-2 седмици повечето влизаме вече в 5 месец !  #Crazy
Това време направо лети !
Виж целия пост
# 28
И аз да се включа, макар и малко късничко, но докато изчета всичко.... Благодарим за страхотното оформление на темата на Puma   bouquet
И аз сега искам кифлички, но май ще трябва да са купешки- нямам нужните материали да ги спретна утре. В началото ми се ядаха само теста- най-вече рогчета, милинки и други подобни. В крайна сметка съм качила около 1,5 кг. засега, което не звучи много, но се чувствам огромна. Какво ли ще е по-нататък  Confused?
Чета и събирам много полезна информация за бъдещите покупки- нямам никаква идея какво ще купуваме. Малко по-нататък ще трябва да интервюирам сестра ми за най-полезните им бебешки придобивки и да си направя списък. Но тези слингове са определено интересни- аз съм виждала само кенгуру за нещо подобно.
Нашата докторка също ни каза, че има една идея за момченце, но още не е сигурна. Така че момченцата май ще надделеят през юли  Mr. Green
Лека нощ на всички! И приятни сънища   Simple Smile
 
Виж целия пост
# 29
Добро утро! Хайде в тази мразовита сутрин кафето да е от мен!


Усмихнат ден ви желая!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия