Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 405
buggy-->, въобще не се притеснявай, когато имаш време  Hug
Виж целия пост
# 406
Привет и от мене!
Аз си пия фолиевата киселина и нямам проблеми. newsm10 Смъкнах три килограма и засега не качвам.  ThinkingСамо дето ми се появи един досаден запек... SickИ от напъните една вечер така ме проряза корема ниско долу и бая се изплаших.  SickНо нищо сериозно слава Богу!  Crazy Simple SmileСега си почивам пия течности и раста на бюст, корем и задник. Mr. Green (Леле дали ще мога да минава през врата в 9 месец? Mr. Green) В началото ми беше мнго кофти дано всичко мине добре до края.

От сърце желая на всички лека бременост и много радост на финала! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 407
Здравейте.

bobi40  fingerscrossed   Flowers Four Leaf Clover

Доста теми сте разисквали. Аз газове нямам, коремът ми е като на преяла все още, не точно като на бременна. Честно казано малко се притеснявам да не родя пак някое мъничко бебче като първия път, ще ми се да е по-заформено, поне 3кг да има...
Като спрях кърменето, гърдите ми се свиха и сутиените ми се оказаха големи. Сега пак ги напълних, не ме болят вече гърдите, но зърната адски ме болят, не мога да ги пипна.  Confused
Все още нямам коластра, предния път ми текна в 6-ия месец за сефте. И линеа негра нямам, предния път се появи в 8-ми месец и беше мнооого слаба и изчезна бързо. Косми по корема не съм имала, надявам се да не се появяват. Останалите растат забавено, но аз си ходя вече 15 год. на кола маска и те доста немощни са станали горките.  Laughing
Фолиева киселина още пия. Болки в гърба, слава Богу, нямам.
 За секса - нямам желание, но мъжът ми има все така. Тук вече съм се убедила, че апетитът идва с яденето.  Laughing
Отчетох се. Засега лек ден от мен.
Виж целия пост
# 408
Аз искам да попитам дали има мами от София,които да са решили да раждат в Св.София?  newsm78
Виж целия пост
# 409
Аз искам да попитам дали има мами от София,които да са решили да раждат в Св.София?  newsm78

Аз, защо питаш? Да раждаме заедно ли? Laughing
Виж целия пост
# 410
Аз искам да попитам дали има мами от София,които да са решили да раждат в Св.София?  newsm78

Аз, защо питаш? Да раждаме заедно ли? Laughing
hahaha  hahaha
Питам, защото ми е любопитно какви са впечатленията на другите от тази болница и съответно от лекарите там.
Аз лично съм супер доволна от моя лекар - д-р.Анатоли Кръстев. newsm10
Виж целия пост
# 411
и аз ще раждам в Св.София въпреки,че съм от Пловдив.
Виж целия пост
# 412
Бобиfingerscrossed - и на ръцете, и на краченцата.  Peace
Виж целия пост
# 413
Вече мина, прибираме се, но има задръствания и бавно-славно. Няма нищо страшно, беба я изчакаха да се наиграе, че тъкмо се беше разбудила, и като се спря - боц и 20 мл изтетлиха, бистро светло - казаха екстра е като цвят. Разооложена е напряко на корема ми и ми показаха къде да пипаме за да я усетим.
За секса - пак ни Забраниха за една седмица. После - кама сутра за бременни Wink
Виж целия пост
# 414
Бобче,радвам се,че всичко е минало успешно.Много игрива тази снаха бе ! Нека играе и да е работлива,нали има една приказка,булка шъта къща трещи. Hug
И към юлките с момиченца да припомня: Моят син е първият в папката,който си я поиска ! Така че вече е обещана. Naughty Wink
Виж целия пост
# 415
Браво Боби. Ама ние си знаехме, че всичко ще мине ок нали Simple Smile
Виж целия пост
# 416
bobi40, кога ще са готови резултатите?
Виж целия пост
# 417
bobi40, Hug
Виж целия пост
# 418
bobi40, кога ще са готови резултатите?

след две седмици...мисля да не мисля за това сега, ще се отдам на ядене и четене! Една смешка - дават ни една кутия с две епруветки и една свещичка - да съм си я сложила преди процедурата...отивам в тоалетната, мия се, ръцете си дезинфектирам с едни кърпички и свалям опаковката- след миг замисляне - види се останал е малко мозък - крешя на мъжа ми да дойде и го пращам обратно до рецепцията да пита къде точно да си го пъхам това? Идва нашия и понеже вече имаше и друг в съседната кабина се провиква на български "дупе, дупе, как си?", аз се похилих похилих, пък излязох са се успокоя, после обратно, а докторите - единя дето боде и другата дето държи ехографа обикаляли да ме търсят, решили, че съм избягала Wink
Виж целия пост
# 419

след две седмици...мисля да не мисля за това сега, ще се отдам на ядене и четене! Една смешка - дават ни една кутия с две епруветки и една свещичка - да съм си я сложила преди процедурата...отивам в тоалетната, мия се, ръцете си дезинфектирам с едни кърпички и свалям опаковката- след миг замисляне - види се останал е малко мозък - крешя на мъжа ми да дойде и го пращам обратно до рецепцията да пита къде точно да си го пъхам това? Идва нашия и понеже вече имаше и друг в съседната кабина се провиква на български "дупе, дупе, как си?", аз се похилих похилих, пък излязох са се успокоя, после обратно, а докторите - единя дето боде и другата дето държи ехографа обикаляли да ме търсят, решили, че съм избягала Wink

hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy
Можем вече не бобчо, а дупе-дупе да ти казваме! Радвам се, че всичко е ок  Hugвярвам, че и резултатите ще са перфектни!  Hug
п.с.майтапче, да не се обидиш  Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия