Тупка ЮЛСКО сърчице на момиченце или момче

  • 25 625
  • 746
# 465
Здравейте дами,
На мен тази сутрин ми е много криво. Дъщеричката ми много се мотаеше, като се подготвяхме да тръгваме за градина и мен това много ме изнерви. Оттам и се скарах по-сериозно няколко пъти, но този път не се въздържах и сега ми е супер криво. Сигурно цял ден ще си мисля за това и ще ме тормози.  Много съм загубена.
Аз си направих капучино и сега се опитвам да се разсейвам ровейки се в интернет.
Пожелавам на всички ви хубав и ведър ден! Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Добро утро, момичета! Да продължа и аз на сексуална тема. При нас в 5г.с. имах прокървяване и лекаря каза" Никакъв секс", но като спря кървенето иминаха 1-2 седмици, въпрекиплахата съпротива на мъжа ми му скочих  Embarassed После пак няколко пъти и накрая той се примири, но видимо си беше притеснен. Ама можеш ли да откажеш на разгонена бременна жена нещо?  Crazy Като влязох в 4 месец и спряхме и хапчетата, не съм питала за секса, но то се подразбира, че вече може, още повече, че нито ме боли, нито нищо. Не съм супер сексуална, но напоследък едни еротични сънища ме спохождаха и...почнах дамрънкам, че вчера той пак се жертва. Иначе е доста сексуален, но май е стресиран горкия.
Да ви кажа, снощи си опипвах коремчето имисля, че напипах бебчо, и сутринта катос е събудих и казах на мъжа ми и той вика "искам и аз да пипна!", но не можах да гонамеря. Може да е спинкало или снощи да съм напипала нещо друго. Беше от пъпчето ми леко в дясно и надолу. Беше по-твърдо от другата част на корема и леко мърдаше, така че съм почти 100% сигурна, че беше бебо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Добро утро на всички и добре дошли на новодошлите Simple Smile
svetlana79,не го приемай толкова вътрешни че си и се скарала-моята всяка сътрин се мотае,почти няма ден дето да не и се скарам,иначе до обед ще се бута.
Моя корем е кат на преяла ам моя мъж много ми се радва- била съм станала много "изпъната" Crazy.Мойте еротични сънища ме бяха превзели през първите 2-3 месеца-направо ме беше страх да заспя вече Embarassed.Чак се притеснявах да не издавам звуци насън  Laughing,но сега минаха вече.
Виж целия пост
# 468
Светланка79,и на мен едва ми издържат нервите с бъдещата кака.Всяка сутрин е едно гонене из къщи,едни молби да се облича,че заксъняваме.Направо пощурявам с нея.Вечер преди лягане е същото.Аз пък викам без да имам угризения,но и това не помага.Свикнала ми е на викането и изобщо не го взема насериозно. #Crazy Прави си каквото си е наумила. ooooh!
Да не казвам,че едва се сдьржам да не я тупна по дупето,въпреки че и това се е случвало. Thinking С това вече не се гордея и после ми е съвестно,но...
Виж целия пост
# 469
Ех,колкото повече растат по-големи келеши стават май,ама да са ни живи и здрави...
Виж целия пост
# 470
cvetulka, това баш ни било бебето - аз по-рано питах какво е туй дето ми се втвърдява и момичетата тук съ-форумки обясниха, че не са контракции, както мислехме, ми бебе . А вчера на амниото ми показаха - под пъпа - лекичко притискаш и я усешташ, та мъжа ми сега само ме наобикаля да види кога може да зарита, та и той да усети. Аз пре нощта на няколко пъти я усетих беба, като се въртя и тя започва да се намесвтва явно и се бутаме двете. Гръбчето и главичката се усещат с натиск, зависи как се е наместило бебето. Много акробатски номера от малки владеят и ще видим като се родят какви ще са буби Wink
Виж целия пост
# 471
Ех,колкото повече растат по-големи келеши стават май,ама да са ни живи и здрави...
Така е да,но да са здрави децата,че без тях сме за никъде.  Hug
Най-смислените ми години са тези 4.Откакто забременях с нея и си я имам.Другите години май така между пръстите ми се изнизаха без някакъв кой знае какъв голям смисъл. Blush
Виж целия пост
# 472
Просто чувството да си майк е неописуемо Heart Eyes
Виж целия пост
# 473
Здрасти на всички!!!

Количк и на мен ми се допи тези дни,а а з по-принцип изобщо не обичам.Пийнах си една чашка вчера и после ми възвря стомаха ooooh!

За по-големите деца-ние сега сме в някакво затишие,макар че вечерите са едвам издържащи се.Аз не я дадох на ясла,поне бременноста да си изкарам без болестии и цялата и  енергия е у дома.Сутрин със ставането започва да говори,да разхвърля,към 11 ч вече всико е "Не" CrazyЗа обличането за на вън,не ми говорете-гоним се из цялата къща,иска сама,съответно се замотава,абе..........Вечер пък не излизаме,защото обикновенно става в 17 1 и до 22 ч вече е изтрещяла,а аз тотално полудяла.Изнервя се,скучно и е.....
Абе хората са си казали-възрастта от 2 до 3 год е  Crazy
Аз иначе все още успявам да не крещя,никога не съм я удряла и ако някога се случи да повиша тон,тя ме гледа така стреснато. Laughing
Гледам да я възпитавам на принципа-даваш за да получиш.Подрежда си играчките,за да излезем,взима си приборите за храна и си ги слага на масата,за да седне да се храни и т.н
Обаче имаме др.проблем-5 сек не стои на едно място.Това да я храня ми е ужас.То е едно премятане на стола,постоянно се върти,а ако я оставя да се храни сама-2 лъжици в устата и край.Няма никакво търпение за нищо.

За еротичните сънища,не ми говорете-секса може да ни е кът,ама сънищата са ми на лице.И миналият път бях така.Лошото е,че в по-големите месеци,стават и контракции,като се събудиш след някой нощен оргазъм Thinking

И аз искам да се стопли вече.Само като си помисля,че трябва да се обличаме за 1 час на вън и ми се повдига.Друго си е през лятото-скачаш в чехлите и роклята и айде Peace
Виж целия пост
# 474
Ади,как се удържаш да не и креснеш-направо ти се възхищавам-аз търпя,търпя и накрая изригвам smile3511
Виж целия пост
# 475
Тази зима е наистина много тежка и тягостна. #Crazy Просто и аз не издържам вече.Мечтая за пролетта,топличкото,да се разхождам по чехли или сандалки,да ближа сладолед,да ухаят дърветата на цвят,да ме пече слънчицето. Heart Eyes Ох,пак се размечтах. Party
Виж целия пост
# 476
Ами не знам,аз мразя да викам.Говоря тихо и с покойно и обаяснявам по милион пъти.До скоро като видеше някоя майка да крещи по детето си на вън и се гушваше в мен Laughing.Ако много ме ядоса,започвам да мълча и да не и отговарям.Тя съответно усеща,че е сгафила и започва да ми задава куп безмислени въпроси Laughing
И да и се развикам,според мен ефект няма да има.Тя просто си маркира до къде може да ми лази по нервите.Знае,че ако прекали,няма да има дъвка например в продължение на няколко дни и така.

Лястовичка,ти нали знаеш,че пред бременни не се говорят неща,дето не можеш да им ги дадеш,че акто им се прииска................. цъфнало дърво например:love: Heart Eyes Heart EyesИ аз искам Пролетта,обожавам я Hug
Виж целия пост
# 477
Светланка79,и на мен едва ми издържат нервите с бъдещата кака.Всяка сутрин е едно гонене из къщи,едни молби да се облича,че заксъняваме.Направо пощурявам с нея.Вечер преди лягане е същото.Аз пък викам без да имам угризения,но и това не помага.Свикнала ми е на викането и изобщо не го взема насериозно. #Crazy Прави си каквото си е наумила. ooooh!
Да не казвам,че едва се сдьржам да не я тупна по дупето,въпреки че и това се е случвало. Thinking

 newsm10 newsm10 newsm10

Лястовичке, това все едно аз съм го писала. А какво ли ще е като се роди бебето - ще трябва сама да се оправя и не знам къде ще му излезне края. Сигурно цял ден ще ходи по пижама, не по-скоро по гащи, че нали ще е лято.

Да осведомя решилите се за Тина Киркова или Св. София, не знам как му викате. Първият път се занесох там и сега понеже вече знам обстановка и доктори предпочитам поне да ми е познато. Раждането също мина добре и то БЕЗ да съм избирала екип. Този път също няма да избирам ако Годпод ми позволи да родя нормално изобщо. Само една акушерка, от която съм много доволна и която ми изроди първото бебе - да е жива и здрава! Дано все още работи там. Те иначе десет ми бяха на главата, но тя беше в главната роля през цялото време.

Преди време там правеха безплатен курс за бременни - в рамките на няколко часа. С предварително записване. Обесняват най-общо за раждането, упойките, кое как протича, шиенето, кърменето и т.н. И те разхождат из болницата да ти представят обстановката - родилно, предродилно, ВИП. Така че ако ви е интересно може да отидете. Пък аз ще попитам док дали още ги провеждат тея курсове.

Иначе и аз съм с абонамент при Павлинка Арабаджикова. Всичко ми покрива - прегледи, ехографи, лечение на гъби и денонощен тормоз, от който все още не съм се възползвала smile3521 и дано не се наложи, де...


ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, само докато се разпиша и "Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора."
Виж целия пост
# 478


Лястовичка,ти нали знаеш,че пред бременни не се говорят неща,дето не можеш да им ги дадеш,че акто им се прииска................. цъфнало дърво например:love: Heart Eyes Heart Eyes
newsm62
Виж целия пост
# 479
Ади, на това ващо му се вика детски пубертет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия