ЕКО БРЕМЕННИ - 9 месеца в хармония с природата

  • 64 585
  • 753
# 405
Виж тук:
http://www.biohomeshop.com/index.php?option=com_virtuemart&p … =21&Itemid=41
Виж целия пост
# 406
Привет еко-мами,
Малко извън темата, но може би имате впечатления от подобен уред Shocked, аз самата го видях и чух за първи път, и честно казано съм малко резервирана. Ще съм ви признателна, ако споделите мнения HugСтава дума за апарат за пречистване с озон, или т.нар. озонатор Rolling Eyes Подариха ми го, а не съм сигурна в качествата му Confused
Прилича на този Един път го ползвах да го пробвам за стаята и въздухът вътре замириса както мирише след употреба на кварцова лампа (ако се сещате, не мога да намеря друго сравнение) Shocked Чудя се, дали е добре да го ползвам както е описано - за вода, за храна.........
Благодаря предварително Hug
Поздрави Hug
Виж целия пост
# 407
Здравейте,

това е първият ми пост в бг-мама

реших да се включа тук, защото намирам съмишленички относно природният начин на  живот, хранене, бременеене, козметика и т.н.

Първи пост, но не и първа бременност, имам първокласник, който мноооого полека свиква с корема, щото сега получава цялото внимание, а му е ясно, че тове ще се промени...
Първото раждане, кърмене, захранване без гледането бяха по "старата" школа, която напълно ясно за мен беше погрешна и аз модифицирах на своя глава, но ....  кърмене през 4 часа, водички, сокче на 30 .тия ден !!!!!!!! /тука вече убедих мъжът ми, че са луди и останахме само на кърма...Simple Smile/

Прегледах цялата тема и си запаметих сума линкове, поръчах книжката за пренаталното възпитание и утре съм в Янтра на курс.

Това бе и причината да пиша и търся на ърво място - техники и подходи за пренатално общуване с мъника, защото специално при мен нервите са ми малко зле - примерно имах два дни страшен стрес със всички екстри и след това ми е лошо от нерви, глава , корем .... и не ми е първи път тази бременност...

и реших веднага да се взема в ръце, та за това още повече да благодаря на Кабив за тази безценна тема, както и на всички които са прибавяли полезни неща.  bouquet
Виж целия пост
# 408
Лека бременност, Клара! Тук наистина има много ценна информация и момичета с опит, които (специално на мен) ми помогнаха изключително. Вярвам, че и при теб ще е така Peace
Виж целия пост
# 409
Здравейте, аз да се похваля, вече имам един малък юнак.
Малък малък, Времето минава бързо, скоро ще направим един месец.
Раждането ми беше страхотно, като за болнично раждане 6+
Ако някой се интересува, мога да пиша подробно на лични.

Относно въпроса за озонатора, мен също живо ме интересуват тези уреди за пречистване и йонизиране на въздуха, ако някой ползва, нека опише по-подробно Simple Smile

Виж целия пост
# 410
Честито! Напиши тук, де, сигурна съм, че на всички ще им е интересно  Simple Smile.
Виж целия пост
# 411
artexa, честит ти малък мъж! Heart Eyes
Относно йонизирането на въздуха мога да ти препоръчам лампите от хималайска сол. Хем естествено, хем красиво. Нашата е аромалампа, така че освен да пречиства въздуха може да се използва и за аромотерапия. Купена е от йога студио Янтра, но виждам че се продават и в нета.
Виж целия пост
# 412
artexa, честит ти малък мъж! Heart Eyes
Относно йонизирането на въздуха мога да ти препоръчам лампите от хималайска сол. Хем естествено, хем красиво. Нашата е аромалампа, така че освен да пречиства въздуха може да се използва и за аромотерапия. Купена е от йога студио Янтра, но виждам че се продават и в нета.

И мен ме заинтригуваха тези лампи, можеш ли да ми дадеш линк от къде мога да си закупя онлайн? Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 413
И мен ме заинтригуваха тези лампи, можеш ли да ми дадеш линк от къде мога да си закупя онлайн? Мерси Simple Smile
тоже Peace може ли линкче?
Виж целия пост
# 414
И мен ме заинтригуваха тези лампи, можеш ли да ми дадеш линк от къде мога да си закупя онлайн? Мерси Simple Smile
тоже Peace може ли линкче?

Аз открих ето този сайт http://www.himalayansaltbg.com/index.php?page=3&swe=8 , също така ги има в Ebay и Amazon, но ми се струва, че са по-скъпи там ....
Виж целия пост
# 415
Ами аз имам такава лампа, но честно казано не мисля, че имат истински ефект, иначе наистина са много красиви Simple Smile
Виж целия пост
# 416
Kabiv, ето ти още два линка с лампи - http://www.jyotirgriha.com/products/lampihttp://www.byalataorlitsa.com/produkti/lampi/content. Във втория даже има и като моята ароматерапевтична. А от ефекта им се убедих още във йога студиото, където постоянно имаше запалени такива лампи и наистина атмосферата беше различна.
Иначе наистина са много красиви, светлината е мека и топла, създават усещане за релаксация и спокойствие. Така че дори и само като нощна бебешка лампа пак си заслужава да се купи. 
Виж целия пост
# 417
Artexa, честита ти радост и нов член на семейството! ДА ви е жив и здрав и да расте щастлив и достоен човек  bouquet
И аз да се похваля, нашето момченце се роди в неделя на обед у дома. Тежеше 3100, а дължината още не сме я мерили.
Кърмим се успешно и спинкаме заедно.Имаше за два дни съвсем бледа жълтеничка по лицето, която отшумя.Много чистичък и красив се роди, розов, няма никакви обриви .
Желая успех на следващите Еко мами!
Виж целия пост
# 418
Честити бебчета на Артекса и Дора!
И аз да кажа, че на 13 октомври се роди малкият ни мъж, в болница, но успях без епидурална поне, макар и с малко система. Mr. Green
Виж целия пост
# 419
Лурдес, честито и на вас  bouquet Успешно кърмене и приятно гушкане!
Много мъжлета се родили бе Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия