Наш'те ДЕКЕМВРИйчета са вече малки ученичета 2!

  • 35 075
  • 747
# 675
Аз ще поканя Ladybird с Дани, а се сещам и за Веролинка и Клеми, но не знам други техни координати освен форума.
За тортата каквато и да е, децата ще я харесат, за нас нямам никакви изисквания, едно кафе и съм екстра, за подаръците- нека всеки избере по книжка предварително Peace
Виж целия пост
# 676
Честит рожден ден на Влади на Ка_тя, Дани на Violina и Никола на Jabuci!
Виж целия пост
# 677
Привет и от нас Hug

Само да сме здрави и сме на линияSimple Smile
И аз съм съгласна с macko, за децата да е торта, която да изберем другата седмица, а за нас кой каквото си поръча на място, пък и ние може да хапнем от тортатаWink Peace
Мисля, че ще е излишно да поръчваме и сандвичи или пици при положение, че ще са закусвали вкъщи преди това. На място може да поръчаме и сокчета с тортата  Peace
За подаръците - книжка от вкъщи Peace
И аз ще поканя едно декемврийче, майчето не пише тук, но ще се радва да дойде с насSimple Smile
Виж целия пост
# 678
Благодаря на всички, които ни поздравиха за рождения ден! Декември е пълен с празници за нашето семейство - Стефчо и баща му имат рожден ден, след това Коледа, след това имаме имен ден и след това е Нова година!  Gift  Gift  Gift Така че, при нас е един месец яли, пили и се веселили Laughing Hug
   Щастливо детство на всички, които вече станаха на 4 годинки! Колко бързо се става голям Heart Eyes
Виж целия пост
# 679
Честит рожден ден на Влади на Ка_тя, Дани на Violina и Никола на Jabuci!Честито на Всички бивши, настоящи и бъдещи студенти!  bigdance2
И не на последно място-ЧРД на днешните рожденици!
Ето малко снимков материал от камерното семейно парти:
http://iv4ok.snimka.bg/children/nikola-2010.468733.21689733
Виж целия пост
# 680
Честит рожден ден на Ники на ивчок, Елия на майче, Кари на гери_бери и Зори на вмиткова!

Виж целия пост
# 681
Шеметче , благодаря за пожеланията, не сте ме забравили. Не можах да мина да почерпя, но много вълнения този декември месец, покрай РД на баткото, в къщи ангажименти, последни приготовления за бебо. Ужас направо, на 13 в понеделник влизам в болницата да видим кога ще ме режат и да се срешна най сетне очи в очи с бебо - много ми е притеснено и напрегнато - кълбо от нерви съм изкарвам си всичко на мъжо, а той милия само ме гледа и мига на парцали.
Айде оставям ви , пак ще пиша.
Виж целия пост
# 682
(wind), стискам палци раждането да мине леко и щастливи да се гушкате с бебчо! Peace
Виж целия пост
# 683
Честит  рожден ден на Ема на Vidri4ka, Томас на Fifi и Ванеса на hristina_.
Виж целия пост
# 684
        Честит Рожден Ден на Венетка на Бети!
Много весели игри и хиляди усмивки на малката кукла!

Виж целия пост
# 685
Честит рожден ден на Венетка и всички рожденичета декемврийчета  nbirthday

Да са здрави и много усмихнати малчуганите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 686


Благодаря, момичета!  Hug
Почерпете се за наше здраве!
Честит празник и на Михаел!
Виж целия пост
# 687
Да е жива и здрава Венета, да радва мама, татко и батко! Честито и на всички други рожденичета!   bouquet
Виж целия пост
# 688
Честит Рожден Ден на Венетка. Бети да ти расте здраво, умно и щастливо детенцето. Мерси за почерпката - да ви е сладък празника.

Виж целия пост
# 689
Честит Рожден Ден на всички декемврийчета,които вече навършиха 4!!!
Да са живи и здрави, много усмихнати!


Ние пак кашляме, аз поработвам и няма време за нищооооооооо....

И едно процедурно питане по общия РД на 19-ти. Освен, че сме длъжнички на Понтес, ще поръчаме ли на децата някакво тематично парти, или само ще играят? Само наем на залата сме предвидили, нали? Те  много няма да усетят, че празнуват РД май, ако няма нещичко организирано... Вие как мислите? Торта ще има ли, каква? Аз ли нещо съм пропуснала, малко съм в неведение..  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия