Бургас - скован от студ, но не и от емоции

  • 32 214
  • 740
# 195
Момичета някоя от вас чувала ли е за клон на кардиологичната ямболска болница в Бургас,разбрах че бил във Възраждане,а ми трябва кардиолог newsm78
Виж целия пост
# 196
ооооо Мегич как си -аз работя -мнооого
да те взема при мен  Wink
Виж целия пост
# 197
ооооо Мегич как си -аз работя -мнооого
да те взема при мен  Wink
Вземи мен,аз съм навита  Mr. Green
Виж целия пост
# 198
Здравейте мами,
извинявам се,че така нахлувам в темата.
искам само да попитам,къде в Бургас мога да намеря луксозен химикал?
по-принцип харесвам "Паркър" и съм купувала от "Хеликон",но не държа да е непременно такъв.Искам да направя хубав подарък,а не знам къде да търся.
Благодаря предварително на всички,които ще ми пишат!
  bouquet
Виж целия пост
# 199
Момичета някоя от вас чувала ли е за клон на кардиологичната ямболска болница в Бургас,разбрах че бил във Възраждане,а ми трябва кардиолог newsm78

намира се на мястото на Аптечната лига, адреса е Мария Луиза 25 (  под блока е, на ъгъла на Сливница и Мария Луиза)
Виж целия пост
# 200
Здравейте мами,
извинявам се,че така нахлувам в темата.
искам само да попитам,къде в Бургас мога да намеря луксозен химикал?
по-принцип харесвам "Паркър" и съм купувала от "Хеликон",но не държа да е непременно такъв.Искам да направя хубав подарък,а не знам къде да търся.
Благодаря предварително на всички,които ще ми пишат!
  bouquet

Този магазин - Пиргос на центъра на първия етаж няма ли да продават такива химикали?

Леле от това висене в къщи съм забравила вече имената на магазините!
А за безработните барзо да си намерят работа и да не скучаят в къщи!
Виж целия пост
# 201
bella_,също като Имамама,смятам,че е в ПИРГОС може да намериш.Виждала съм и в Office1.Не се сещам,но може и в МОЛ-а да има такъв магазин. Peace
Момичета някоя от вас чувала ли е за клон на кардиологичната ямболска болница в Бургас,разбрах че бил във Възраждане,а ми трябва кардиолог newsm78

намира се на мястото на Аптечната лига, адреса е Мария Луиза 25 (  под блока е, на ъгъла на Сливница и Мария Луиза)

Скоро минах оттам и се чудех какво е. Thinking
Виж целия пост
# 202
Днес ми е много труден ден-от сутринта само каръщина-ама голяма Confused,
добре поне,че като се прибрах установих,че преди време съм се сдобила с необходими за този момент документи-спомен нямам кога,
за снега няма да коментирам-хронична тема ми стана,казаха ми,че времето ще е такова до май месец Crazy......само това остана..... Crazy
Виж целия пост
# 203
мацки от Банево и Ветрен... знаете ли да трябва винетка за Банево? newsm78
Виж целия пост
# 204
мацки от Банево и Ветрен... знаете ли да трябва винетка за Банево? newsm78

Не съм мацка от Ветрен или Банево, но ще ти кажа - не ти трябва винетка.  Peace

Мими (маимп) Hug

Иве, върнА ли се?
Виж целия пост
# 205
Имамама,deyzi , много благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 206
 Оох, и на мен ми е труден ден, снощи бях на родителска среща и после с няколко мами  Drunk.
Виж целия пост
# 207
Оох, и на мен ми е труден ден, снощи бях на родителска среща и после с няколко мами  Drunk.


 ... поляхте родителската среща  Laughing /ще мина днес по някое време да те проверя колко точно сте я поливали  Mr. Green

  Радост, тук съм  bowuu Ама те в ония край никакъв сняг не са видяли, тук се е изсипал всичкия  Crossing Arms
Виж целия пост
# 208
Мини, ама мен може да ме няма вече. Mr. Green
Виж целия пост
# 209
 kaffeetrmker_2
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия