КАРТИ ТАРО- VIII ТЕМА

  • 57 359
  • 783
# 465
А по повод Жреца -често срещам ,че може да означава и трети чоавек във връзката ,когато се пита за взаимоотношения и съм склонна да го приема. Вие каво мислите?

Абсурд! Ако е обърнат и има други карти около него, които показват намеса на трети човек и въпроса е свързан с това, да, но иначе Жреца като самостоятелна карта според мен няма как да значи точно това.

Виж целия пост
# 466
Здравейте на всички Simple Smile
Имам един много прост въпрос, моля да ми отговорите. Като започна да гледам на Таро, задавам въпроса, разбърквам картите и след това ги цепя и въпроса ми е? Картите ги взимам една по една отгоре или произволно ги вадя от колодата? Извинявам се за тъпия въпрос, но точно това не ми е ясно
Виж целия пост
# 467
Здравейте на всички Simple Smile
Имам един много прост въпрос, моля да ми отговорите. Като започна да гледам на Таро, задавам въпроса, разбърквам картите и след това ги цепя и въпроса ми е? Картите ги взимам една по една отгоре или произволно ги вадя от колодата? Извинявам се за тъпия въпрос, но точно това не ми е ясно

Аз вземам една по една най-отгоре които са,но избора мисля че е твой,както го чувстваш Peace
Виж целия пост
# 468
Здравейте!
Открих случайно в къщи карти Таро с книжка, които имам  много отдавна като притурка към списание. Когато си купих списанието се пробвах да редя карти. Но нещо не разбирах значенията и се отказах и така останаха дълго време неизползвани. Сега ги открих и реших да се пробвам пак. Пробвах с "Четири сезона", като спазих всичко в указанията и това е наредбата
    4
3  1  5
    2

паднаха ми се:
 1-силата
2-шутът
3-умереността
4- колелото на съдбата
5- справедливостта

Предполагам, че има значение, но няма обърнати карти. Ще се радвам, ако някой ми помогне с тълкуването на картите. Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 469
Какви са позициите на тези карти?
Какъв въпрос си задала?
И защо гледаш само с големи аркани?  newsm78
Виж целия пост
# 470
Какви са позициите на тези карти?
Какъв въпрос си задала?
И защо гледаш само с големи аркани?  newsm78

и аз имам колода само от големите,и там както стана вече дума са - ПАПЕСА и ПАПА-
Цитат
Интересен факт е, че една от картите Таро се казва „Папесата“. Образът на Папесата се появява за първи път сред картите Таро през Средните векове.
,Можеби и тези са така.моите съм ги купувала преди много години,но не като притурка към списание. понякога ги ползвам тях,но са доста дълги е неудобни за работа.
Виж целия пост
# 471
нямам никакво понятие от Таро. Embarassed Картите, които имам са  двадесет.
Наредбата по-горе показва как трябва да се наредят. Преписвам какво пише в книжката за значението на местоположението на картите:
 1- олицетворява същността на проблема и вашето състояние или състоянието, в което се намирате
2-изразява скритото в ситуацията, което трябва да бъде разкрито
3-онова, от което трябва да се освободите
4-онова,което трябва да преследвате като цел
5-какво ще постигнете в резултат на всички ваши евентуални действия.
предприела съм едно начинание, в което не вярвам да имам успех, но ги наредих с цел да видя как ще завърши за мен
Виж целия пост
# 472
до olimoli като поглеждам първите три карти по схемата,много силни карти ,за теб. това си ти-силна,но плаха,слаба-слабостта идва като нещо в повече от твоята равносметка,
 можеби твоя грешна преценка на ситуацията,и това все да мислиш и мислиш,така или не,един вид колебание.
 ти трябва да продължиш,не се отказвай,имаш таланта да си гъвкава натура когато това се иска от теб,май трябва някой само да те побутне...
 смятам че положените усилия,ще се възнаградят.
Виж целия пост
# 473
Меги, благодаря ти за помощта!  bouquet
Виж целия пост
# 474
Първо искам да благодаря на хората, отговаряли на питанията ми в тази тема - оценявам го, гледните ви точки помогнаха реално   bouquet
Второто - срещнах затруднение с тази комбинация. Някаква идея как да я дешифрирам?
Двама души са във връзка. Питаме за чувствата на мъжа към жената за по-дълъг период от време, просто три карти, не минало настояще бъдеще.
Обърнат рицар мечове обърнато асо пентакли асо мечове.
Виж целия пост
# 475
 на тази връзка май не й е писано да бъде
 но мъжът е изгодаджия и човек, който н еможе да остава сам- той се е затлачил енергийно и от доста време трябва да вземе решение и седи без такова
Виж целия пост
# 476
Първо искам да благодаря на хората, отговаряли на питанията ми в тази тема - оценявам го, гледните ви точки помогнаха реално   bouquet
Второто - срещнах затруднение с тази комбинация. Някаква идея как да я дешифрирам?
Двама души са във връзка. Питаме за чувствата на мъжа към жената за по-дълъг период от време, просто три карти, не минало настояще бъдеще.
Обърнат рицар мечове обърнато асо пентакли асо мечове.

Той е доста агресивен като че ли. Асото пентакли ,като че да защитава твойта приятелка ,мисля ,че кавото й да й се случи ще бъде за нейно добро.
Виж целия пост
# 477
Момичета, вчер редих Келтски кръст  за взаимоотношения с 11 позиции . на позиция -Как вТой възприема ситуацията в момента картите са - 9 пентакли+Страшен съд+ Умереност.
на позиция Съвет към мене за в момента: Рицар жезли+Жрец+4 жезли
Дългосрочен план ,нещо което ще се случи ,за което и не предполагам:5 меча ,Рицар мечове , Справедливост Последният ред ми е ясна като комбинация ,но не мога да ги разбреа ,защото ситуацията в момента е таква ,а аз ясно зададох въпроса за в бъдеще ,дори и да се повтори ,нчма да бъде нещо което ще ми бъде непознато. а кто цяло останалите позиции бяха много точни.Благодяря ви за времето.
Виж целия пост
# 478
Момичета, вчер редих Келтски кръст  за взаимоотношения с 11 позиции . на позиция -Как вТой възприема ситуацията в момента картите са - 9 пентакли+Страшен съд+ Умереност.
на позиция Съвет към мене за в момента: Рицар жезли+Жрец+4 жезли
Дългосрочен план ,нещо което ще се случи ,за което и не предполагам:5 меча ,Рицар мечове , Справедливост Последният ред ми е ясна като комбинация ,но не мога да ги разбреа ,защото ситуацията в момента е таква ,а аз ясно зададох въпроса за в бъдеще ,дори и да се повтори ,нчма да бъде нещо което ще ми бъде непознато. а кто цяло останалите позиции бяха много точни.Благодяря ви за времето.
9 пентакли+Страшен съд+ Умереност-бурята вече е отминала и е настъпило време за промени,нарастват му отговорностите,затова премерва нещата с точност,предпочита да не залита наляво или на дясно и да не изпада в крайности,приспособява се и се въздържа
Рицар жезли+Жрец+4 жезли-да вземеш някакво спонтанно решение да простиш,да бъдеш снисходителна,да отвориш вратите за едно приятелство изпълнено с хармония,умиротвореност и спокойствие,за да настъпи за теб период без затруднения и грижи,да се повеселиш на воля
5 меча ,Рицар мечове , Справедливост-ясно е че отново ще има много гняв,конфликти,ще се чувстваш предадена,ще има охлаждане на чувствата,живота ти като че ли е отровен от някаква подлост,затова и ще си арогантна и груба и всичко това ще стане факт,проблемът ще бъде разрешен накрая
Виж целия пост
# 479
zlatna30 , Балгодаря ти,по първата точка  ,подобни разсъждения имам и аз. По втората ,само малка поправка -моя надежда е ,че нещо като нов подтик,ново предложение ще имам,което би било добре да го прегърна и довря, а по 3-та точка -това и аз го видях ,но не е нещо токова непознато...нито изненадващо., а аз так съм задала въпроса..мерси за отделеното време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия