МАЙчето на топло под юргана чака пролетта със мама! (41)

  • 33 469
  • 747
# 645
Доброооо утрооооо

ДНЕС МОЯТА МАЙЧИЦА ИМА РОЖДЕН ДЕН И ТЯ Е МАЙСКО ЧЕДО  Grinning

ПОЧЕРПЕТЕ СЕ ,МОЛЯ




Мейз,Честит празник миличка  Hug
Това е най-прекрасния ден за всяка жена,а за теб 2 пъти повече.

Нека Наталка все така да е усмихната,да е здравичка,много да те радва
Мейз......хващай се на хорото с бремелинките,

ПОЖЕЛАВАМ НА НАТАЛКА ДА СТАНЕ КАКА  Heart Eyes





Честит рожден ден на Божката!!!
Мило дете бъди здрав,щастлив,усмихнат и най-добрия батко през 2011г  Wink

Виж целия пост
# 646
Благодаря ви за милите пожелания!  Hug

Мейз, честито на теб и на Наталка! Много щастие и усмивки ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 647
Мейз  Hug
Виж целия пост
# 648
Злати, честит рожден ден на Нати!!! Да расте здрава, умна, усмихната и все такава очарователна госпожица  Heart Eyes!!! За теб един специален   bouquet!!!

Онче, честит рожден ден на твоята мама!!! Да бъде здрава и да се радва дъъъълго на внуци и правнуци!!!
Виж целия пост
# 649
Честит Рожден Ден на Божката!
Честит Рожден Ден и на Нати!
Желая им много усмивки и весели игри!
Онче, честит празник и на майчето ти!Много здраве, щастие и всичко най-най!
Вики, честита работа!Много се радвам за теб!
Николаева, дано по-скоро всичко се нареди при вас.Успех!
Виж целия пост
# 650
Божка, честит рожден ден на патерици. 
Яна, честит празник и на теб  Hug.
Виж целия пост
# 651
Честит рожден ден на всички пораснали дечица-Бояна Божидар и Наталия!!Бъдете живи и здрави и много усмихнати мили дечица!!!На майките и таковците голямо наздраве!!!!  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug
Онче Честит празник и на теб!Да е жива и здрава майчицата ти!!!
Вики честита ти нова работа!!
Виж целия пост
# 652
Мейз, честит празник. Да имаш най-лъчезарното, хубаво, умно и щастливо момиченце. Много здрава, смела, добричка и упорита да бъде  bouquet
Онче, честит празник и на майка ти - жива и здрава да ти е
Виж целия пост
# 653
Вики, нещо бях пропуснала  Embarassed. Честита нова работа!!! Дано да ти върви много!!! Когато искаш и имаш време, сподели, моля  Hug!!!

какадака, успех и на теб в работата!!!  Praynig Наистина няма да ти е лесно, трябва да си внасяш осигуровки, но пък дано и при теб да е за добро  Hug!!!

Gugalinka, как са момчетата?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 654
Благодаря  ви за пожеланията за майка ми.  Heart Eyes


Онче, честит рожден ден на твоята мама!!! Да бъде здрава и да се радва дъъъълго на внуци и правнуци!!!

А моя мъж й пожела да ОТГЛЕДА,(не да се радва,ами да отгледа) пра внуците на Ивет  Joy hahaha

И майка ми  Crazy ........... -А кога ще мра ,че да си почина? Как зет ми иска да си живурка,а аз и неговите внуци и пра внуци да гледам  ooooh!

мъжа ми :
-Нееее,аз исках да кажа,само да си дълго време здрава... Rolling Eyes

Голям смях беше
Виж целия пост
# 655
 здравейте мацки,
влизам набързо да се от4етем за свършената работа с памперсите...
Първо искам да 4еститя на вси4ки които са имали повод да празнуват роден или имен ден!
И така...
то4но 7 дни от на4алото на нашите премеждия с пампите.
Имахме много напикавания,много нааквания,но вървим напред.
Ве4е 4 ден не иска памперса.Става сутрин,сваля долни4ката на нощницата и маха пампито.2 пъти се изака на килима,та прахме и килим ама и това минава.
Със всеки изминал ден се напикаваме все по рядко и сядаме на гърнето все на време.
Имам то4но  пет памперса,който ще слагам ве4ер и пове4е няма да купувам защото тя не ги иска!Ще сложим найлон под 4аршафите.
Айде мили4ки аз ви оставям 4е  работата ме зове.Другия понеделник ако не забравя ще пиша пак за да ви кажа до къде сме Simple Smile)
Виж целия пост
# 656
Благодаря за милите поздрави!
И аз така като Миссрут, сега сама дори и да е с памперс си казва когато има пиш! Само с Акото не знам как ще стане! Радвам се че не си давах зор през зимата!
Живи и здрави до следващата ни среща пак ще пиша!
Виж целия пост
# 657
И пак на дъщеря ми

От всяко свое пътуване
Все ти носех по нещо — да те зарадвам,
да усетиш дъха на далечините.
Как обичах завръщането,
прегръдката ни по летища и гари,
разговорите до среднощ...
 
Този път,
от най-далечното свое пътуване
няма нищичко да ти донеса.
Само — болка и сиротство,
само — заглъхващ спомен за лицето ми,
за гласа, за облака от любов,
с който те обгръщах...
Никога
няма да узнаеш
за най-странното мое пътуване.
Но ти си мисли,
че някъде все пак ме има,
че те виждам,
че в страшен за тебе час
ще се сгъстя в плазма,
в силово поле,
в светлина —
и ти ще се усетиш несломима.
И не сама.



Станка Пенчева
Виж целия пост
# 658
mu6muro4e така ме разчувства  Cry,страхотно стихотворение.
Ние днес ходихме до личната лекарка на Ели ,за да подготвим документите за яслата,голямо висене беше,чакахме 2ч. Исках днес да се оправим,но и утре ще ходя да нося урината и излседването за глисти.Направо това ходене по болници ме разболява,много мразя да чакам тука и там,но тук явно не са чували за записване с час.
Виж целия пост
# 659
Ох, Вики, разплака ме...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия