Лакове за нокти-3-та част

  • 87 448
  • 710
# 105
Лу, да разбирам, че щом имаш и ползваш лакове на Ив роше, значи са добри, трайни и покривни   Hug
Виж целия пост
# 106
Shu6omiga Ив Роше като цвят и консистенция ми харесва, но има какво да се желае относно трайността. Този, който съм показала е от по-висшият им клас лакове. Имат едни малки, които за нищшо не стават.

А днес колежките ми ме зарадваха с този подарък  Heart Eyes

Виж целия пост
# 107
Да ти завиди човек за колежките  smile3501
Виж целия пост
# 108
Благодарение на Лени от Плевен се сдобих с Mad As A Hatter от пролетната колекция на OPI - Alice In Wonderland. Днес ми го донесоха и нямах търпение да го пробвам (и покажа) извинявайте за това, че е само на малкото пръстче и че го показвам на такива къси нокти, но вчера ни пуснаха от родилния дом и ... знаете как е Simple Smile



И сега съм луднала на тема брокатени лакове, иска ми се да си поръчам някой лакове от China Glaze 'Specialty Collection' glitters: Atlantis, Cosmic или Meteor shower.

Да ми препоръчате къде мога да си поръчам през нета China Glaze, някой доставчик, който е изпитан и не бави много поръчките.
Виж целия пост
# 109
Pampita, да ти е живо и здраво бебчето и мноооого да ви радва  Hug

Аз от ебей поръчвам само Опи и не мога да ти помогна. Внимавай като поръчваш, да ти ги изпращат First class, защото Priority отиват директно на митница.

Виж целия пост
# 110
Pampita, да е жив и здрав сина ти!  bouquet
Аз сега си поръчах от английския ибей Mad As A Hatter. Отдавна го харесвам и ми писна да го чакам да дойде в магазините.
Виж целия пост
# 111
Pampita,много се радвам за теб...да ти е живо и здраво бебчето....
Виж целия пост
# 112
Pampita, да ти е живо и здраво синчето   bouquet

Аз вчера си взех този, 027 от дизайнерската серия

И това на Мавала, че някой път се омацвам
Виж целия пост
# 113
 Алиента, супер е лакът. И аз съм му хвърлила око.
Виж целия пост
# 114
Аз вчера си взех този, 027 от дизайнерската серия

Това е DS Reserve, нали? Аз имам DS Opulence 028, той е малко по-лилав, показвала съм го преди. Много са хубави тези лакове от Дизайнерската серия, аз съм очарована.

Благодаря на всички за хубавите пожелания.  bowuu
Виж целия пост
# 115
Pampita, да. Аз имам от дизайнерската и DS Reflektion 030. Денси беше с него като се видяхме на една парфюма среща и аз си го взех Grinning  Хубави са много.
Стаси, не му се чуди много, взимай го  Peace
Виж целия пост
# 116
За мен тези лакове са просто невероятни. Бих ги купила може би всичките. Heart Eyes Crazy
С  красивата АлиенТа сме на една вълна за лакове, защото точно онзи ден го гледах да го купя този. Hug Прекрасен е.
Виж целия пост
# 117
Pampita, честит син! Нека има щастлив живот! Hug
DS Reserve ми хвана окото, Pink of hearts - също... Crazy
Виж целия пост
# 118
Shu6omiga

А днес колежките ми ме зарадваха с този подарък  Heart Eyes



Лу, лакът на "Шанел" как е като трайност?
Виж целия пост
# 119
stasi8510 още не съм го пробвала, в края на седмицата ще се намацам с него и ще дам отзиви  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия