115 САЩ Сред Св. Валентински милувки ще връзваме панделки и джувки. Давай Вики!

  • 39 024
  • 735
# 615
Майка ми и баща ми сега са купили билети за насам и ЛОТ все още продават билетите с 2 багажа на човек, но всички други са намалени на 1 багаж.

Сега гледам киселото мляко на Whole Foods, което купуваме - техния си brand 365. Съдържа: Organic Grade A Pasteurized Nonfat Milk, Organic Nonfat milk, Pectin, contains live active cultures: S. Termophilus, L. Bulgaricus, L. Acidophilus, B. Bifidum, B. Infantis, L. Casel....

Мимето, да не би да имаш предвид convertible - който да може да е обратно и в посока на трафика?
Виж целия пост
# 616

Мимето, да не би да имаш предвид convertible - който да може да е обратно и в посока на трафика?

дам и да не е скъпа, гледам в БГ има за по 80-100лв а тук което видях най-ефтиното беше към 350 долара, е нормално ли е? newsm78
Виж целия пост
# 617
Аз сложих този в списъка си за бейби шаура, имаше хубави ревюта, даже са ми го купили.
Обаче и аз събирам мнения, ако има нещо по-добро на изгодна цена, ще го сменя.
Виж целия пост
# 618
Вики, и аз да кажа зависи за коя държава на Карибите, за пове4ето трябва виза.

Мимето, този карсийт, който аз съм показала($200), е ревърсъбл, но не сме го използвали в реър позиция, тъй като бебешкия ни беше до 32 паунда. За нас е удобен и най-важното компактен,постоянно го премятаме от кола на кола. Лесно се слага и маха, лесно се и сваля калъфа за пране.

Преди време гледах едно предаване и казваха, 4е берита, мляко, яйца и меса е по-добре да се купуват органик. Плодове и зелен4уци с дебели кори, не е задължително, а полуфабрикати и от типа на веджи брот няма смисъл, тъй като са процесд фууд.  

Сега ще погледна статията Peace

Не ме притеснява за куфарите, никога не сме носели по два куфара на 4овек.
Виж целия пост
# 619
УлтраХуничка а количка избра ли си? Препоръчвам ти да е конвертибъл, ще ти е много по удобно, моята е на Чико, хубава лека и много маневрена, но не е удобна за малко бебе  Blush
Бенс благодаря Peace и нашия бебешки е до 30 паунда, не че ние ги достигаме ама аз да потърся по-отрано че крачетата вече стърчат от него
Виж целия пост
# 620
Хиър, много ти благодаря - точно това ми трябваше.   bouquet
Благодаря и на останалите включили се по моя органичен въпрос. Явно ще трябва да си търся несупермаркет; лошото е, че при нас Пъбликс е като Уолмарта популярен, но като Хоул Фуудс скъп (пример холанд доматите са $4.09 паунд - такава скъпотия и в Манхатън не съм виждала  Crossing Arms) и е задушил всякаква конкуренция.

Бенс, вярно, че 5 точковия изглежда по-сейф  newsm78, явно разликите стават въпрос по-скоро за нормативите за краш-тестс, не толкова за самия кар сийт (3 вс 5 точков колан)  Thinking

Вики, и аз да кажа, че зависи от държавата, но повечето са без.

Миме, ние имаме като на Бенс и сме доволни и сме го ползвали в посока обратна на движението без проблем. Ние го взехме за $200 и ни излезе безплатно, защото Бритиш ни бяха забавили багажа с дни и се наложи да си го купим на тяхна сметка  Mr. Green

Пикси, Ноли пътува на 17месеца до БГ и бяхме на онези 'детските' места в самолета най-отпред, като той спа в едно шейзлонгче, нещо като реклайнър. Искам да кажа, че не се е налагало да го държим в скута си. Това беше с Бритиш, не знам другите какви алтернативи предлагат. Понеже пътуваме често, за да спестя някои хиляден долар съм готова и сега да го държа в скута си, ама не даваааат  Whistling
Виж целия пост
# 621

ами напълно допускам, че съпружието може и да е объркал цифрата, случвало му се е няколко пъти, но твърди, че онзи ден на майка ми klm е поискал $150 за втория багаж при чекиране на летището за полет до европа. отстъпили са накрая при положение, че билетът е купен преди да е въведено правилото, но 150 ми се видя малко ексесив...

Съпруга ти не е разбрал точно сумата. Ето извадка от сайта на KLM:

If you depart from Canada or the United States, you can only arrange for your excess baggage at the airport. For a second piece of check-in luggage you pay USD 50, or CAD 50 when leaving Canada.

Тези имат едно от най-евтините карга и се учудих на цените им, та затова влязох да ги проверя.
Виж целия пост
# 622
Лени, търси кооп магазини, аз от тях най-доволна съм оставала за плодове и зеленчуци. Обикновено са от местни ферми, което допринася за вкуса. Лошото е, че това означава доста по-малък избор, особено в климати като нашия, но при теб не би трябвало да е проблем.
Виж целия пост
# 623
Mimeto, да, количката скоро ще пътува към мен. Поръчана е. Взех на Teutonia - става от новородено до 50 паунда, съвместима е с бебешкия car seat на Graco (имам го). Взех тази с цел това да е единствената количка, която някога поръчвам. евентуално и за втория наследник също да се ползва[/size]
Виж целия пост
# 624
Кристиан пътува до България като беше на 3 месеца. Най-лесното ми пътуване с него. Спа си в кошчето. Последният път като пътувахме (на 2г) много се радвах, че имаше самостоятелно място, иначе щеше да е много трудно. При нас и полетът е един от най-дългите.
Виж целия пост
# 625
Титина ...мерси ,много полезен сайт,точно и ясно е дадено.

Еххх мислех за Доминикана или Ямайка но явно трябват визи...кой ги знае как се вадят.Ще гледам за Бахама тогава !  Peace
Виж целия пост
# 626
Гледай за Пуерто Рико или Вържин Айлънд, те са американски територии.
Виж целия пост
# 627
Вики, за БГ граждани визите до Ямайка ги дават и на границата - ето ти станицата на консулството в Ямайка
http://www.congenjamaica-ny.org/visas/
Виж целия пост
# 628
victoria ако ще ходите в Ямайка гледай за Негрил, само там имат що годе свясна плажна ивица.
Виж целия пост
# 629
Лени ,Титина ....мерси ,и аз гугъл-нах   и ми излезна че БГ граждани плащат $20 на гранцата и толкоз.  Simple Smile
Титина ..ние с половинката сме ходили вече 2 пъти до там и все на Очо Риос. Ще погледна за Негрил . Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия