Кажи, ако с нещо можем да ти помогнем! Ужасно е

Апамче, моите съболезнования, мила. Желая ти много сили и кураж да отгледаш прекрасната ви дъщеричка. Нямам думи, защо се случват такива неща
Трудно ми е да напиша нещо, защото почти всичко ми звучи неуместно, а и Кетито вече много добре се е изразила. Надявам се да намериш верния път за себе си, а ако имаш нужда от нещо ние сме тук.
Ти си много силна, но си позволи да страдаш сега, така болката ще се понася малко по-леко!
Дръж се, желая ти голяма сила и кураж да преодолееш огромната загуба!!!!
приеми и моите съболезнования за тази огромна загуба!
Нямам думи и треперя цялата. . . Живота е много несправедлив, но утеха има. И тя сега е малкото съкровище, което е до теб. Препоръчани теми