СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 195
Здрасти,
аз съм си вече у дома в прекрасно настроение  Hug
Изкарахме чудесно, смяхме се много, чухме чудесни новини, абе беше страхотно  Hug
И разбира се, това всичко благодарение на главозамайващата Съни   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 196
Здравейте мацки аз уж най близко живея а се върнах след Поли,ама тя е с кола а със кракомобила.Направих 18 снимки има ги във фб и в снимка бг.Чух хубава новина ама ще си трая.Макар и в камерен състав видях някой личностието и снимките
http://jori.snimka.bg/baby/razni.478073
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=163819&id=100000258991991&fbid=106235206061779
ето народе
Виж целия пост
# 197
Ееей направо Ви УбиХ - защо не дойдохте?!

Ама пукнете се - имахме си хубав салон, нахилихме се, мартенички си имаме, накараха ми се, дърдорихме, еле па я Mr. Green
Maris Предател си ти!...шегата на страна - много се радвам, много!

Момичета, дано наистина ви е харесало там в Яфата. Hug
И един плюч за мен - Яни гледа детско от 7.30. bowuu Laughing

Хайде напускам Ви. Отиваме в планина.
Хубави почивни дни! Hug
Виж целия пост
# 198
Запис да не ме забравяте  Wink
Благодаря за прекрасните пожелания Hug
И аз ще чакам снимки от срещичката ви Grinning
Виж целия пост
# 199
 smile3507 morning newsm46  food010 Добро утро
Тони ИМа снимки виж ми поста над сънката.Оставям ви че до 3 часа продължихме лаф моабета с мойта приятелка пих още едно винце и мибата я пратих да си ляга белкимднес роди.)Оставям ви че едва едва гледам
Виж целия пост
# 200
Еха, Роси, благодаря ти за снимките! Денят ми започна с усмивка, много ви се радвам !
Тайги, ти си чудесно кръгла, продължавай в същия  дух !
Виж целия пост
# 201
И мен ме заредиха,  Laughing даже още от през нощта. Laughing Много сте хубави, момичета. Тайги е прекрасна бременна жена.
Аз това вече го казах във фейса, да не се повтарям. Laughing
И на мен ми предстоеше събиране тази вечер, ех, как се бях настроила, че и клуб след това. Да, ама не. Лазе е с температура, та ще я видим тази работа днес, какво ли ще излезе.
Разправях на половинката как преди дни, докато Лазар се обуваше в градината, влезе друга майка с дъщеря си. И майката обяснява невинно на госпожата, как детето и кихнало три пъти тази сутрин. И в същото време малката започва да кашля, ама не се спира. А, госпожата се видя в чудо, какво да каже на подобна измишльотина. И в крайна сметка не каза нищо. Та, си знаех, де, че скоро ще изгърмим. ooooh!
Виж целия пост
# 202
Ей, хубавици, тия цигари направо развалят снимките  Naughty  Mr. Green Сори, много заклет противопушач съм  Embarassed
Значи хубавата новина няма да я споделите с недошлите   Thinking Wink

taigi, ама ти вЕрно си бременна  Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Леле и аз какъв слон-балон съм  ooooh!
Виж целия пост
# 203
Много хубави снимки  Grinning
Съни- ти от кога пушиш?  newsm78  Или аз нещо се бъркам, че си непушач... Thinking

Казвайте каква е хубавата новина, имам нужда да чувам хубави новини   Praynig
Виж целия пост
# 204
Според мен от Марис чакаме хубава вест - толкова е замечтана на всички снимки  Hug
Виж целия пост
# 205
Здравейте,момичета  Hug

Съни,благодаря ти за организацията и че ми се обади   bouquet.Страхотно се чувствах след това ,заредена с енергия. Ресторанта е супер.
Хубаво се посмяхме и побъбрихме.Беше ми приятно ,че се видях с вас.Дано следващият път да сме повечко.

Ни иначе горе -долу сме добре.Боби кара една кашлица от по-миналата седмица.Уж се беше пооправил ,върна се една седмица и половина на градина и пак се разкашля.Но сега ни зарази и нас с мъжа ми ,та всички си пригласяме . Simple Smile

НА бременните майки пожелавам лека бременност и всичко да е наред.
Тайги много добре изглеждаш.  bouquet

Ние днес трябваше да сме на Рд на детето на кумовете,но май ще се разминем-с тая кашлица-ужасно е.
Приятен ден,момичета и до  скоро.  bouquet
Виж целия пост
# 206
Ей, нищо не може да се скрие от вас  Joy

Малко съм бременна била. Още е раничко, но се надявам всичко да е наред Simple Smile

Съни, мерси много за организацията  Hug Много ми беше драго, просто много!
Виж целия пост
# 207
Знаех си, знаех сиииии    Grinning  Много се радвам, Марис, и пожелавам всичко да е наред до края  Hug 
Виж целия пост
# 208
Знаех си, знаех сиииии    Grinning  Много се радвам, Марис, и пожелавам всичко да е наред до края  Hug 

Мерси, Мечи и да ти се връща!
Виж целия пост
# 209
Марис, честито! С пожелания за лека бременност!  Hug Ех, че хубаво - всички сте бременни  Heart Eyes

Ние сме с планове догодина по това време да започнем с бебеправенето. До тогава само на тренировки, че да не забравим как става  Mr. Green

Мечи, много съжалявам за проблемите, които са ти се струпали  Confused

Лек ден от мен   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия