СЕПТЕМВРИйчето обича пролетта, тя му носи мартенички и великденски яйца

  • 32 272
  • 739
# 615
E Мечи ,недей да таиш всичко в себе си..споделяй тук
Моите съболезнования   Cry
Виж целия пост
# 616
МечоHug  Cry
Гадна болест, ти съвсем скоро ни каза, че сте разбрали. Sad
Виж целия пост
# 617
Мечо, приеми и мойте съболезнования Hug. Много съжалявам за загубата ти Cry
Виж целия пост
# 618
Благодаря ви момичета  Hug  Не съм споделила, защото не исках да натоварвам темата с негативизъм. Предпочитам да се радваме на хубавите новини около бебчетата и порасналите деца    Hug     bouquet
Виж целия пост
# 619
Мечо, много съжалявам за майка ти, много Cry Приеми моите най-искрени съболезнования   bouquet
Виж целия пост
# 620
Ех, Мечи, много, много съжалявам за майка ти!  Hug Много прегръдки!
Виж целия пост
# 621
Мечи, изтръпнах, знам какво е чувството ...  Cry Cry Cry Моите съболезнования  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 622
 Мечи, скъпа съжалявам! Голяма преградка за теб  HugМир на праха на твоята майчица Cry
Виж целия пост
# 623
Мечи съжалявам за загубата ви   Cry Светлина по пътя и!   bouquet
Виж целия пост
# 624
Мечи, съболезнования и от мен!  Sad
Виж целия пост
# 625
Благодаря ви    Hug      bouquet
Виж целия пост
# 626
              Мечи, моля приеми моите съболезнования!
                  Да почива в мир милата ти майчица!

Виж целия пост
# 627
Мечи.......
Не знам какво да кажа, не знам как да те успокоя, не знам как да ти покажа....
Моите искренни съболезнования!

Нужда от нещо имаш ли?Ама честно!
Виж целия пост
# 628
Ооох сега да кажа за мен...
Не писах защото.....отново страхове за болести и сие. Кървях от дупето, ужасно болки в стомаха, болезнено огромно подуване на стомаха/някои от Вас, знаят за какво иде реч - виждали са ме/, ходене до WC нон стоп и...Отново се съмняваха за Болест на Крон, за разкъсване на матката/това още от раждането Shocked/ и нейното разпространение по други органи в тялото ми, раздразнено дебело черво, камъни в бъбреците, анемия и....
Абе отидох уж само заради стомаха и то се еб... ма...
Сега съм много анемична, с камъни и в бъбрека и в уретера...
От нормалното за жена желязо 10,7 до 23,4, аз съм с 2,52. Sad
Вчера ми правиха едно изследване - колоноскопия.....много тежко и неприятно изследване през задния двор Sick...но мина  Simple Smile
Трябваше да пия едни лекарства, които не ме караха да се чувствам добре, вчера пък ме приспиваха заради изследването и си поседях в болницата. Не можеха да ми намерят вени и бая м набоцкаха - има няма на 4ри места, и сега съм не синя, а морава Confused
Днес съм по-добре.
Важното е до колкото може да се каже, че няма нищо, ама нищо тревожно!
Казвам ако може, защото думите на лекаря бяха " От мен всичко е наред. Сега нататък ще търсите проблема."

taigi Пу, пу като кукли са!
Виж целия пост
# 629
Съни- добре съм, не се притеснявай  Hug

А ти.....закъсала си го нещо  Confused  Колоноскопията е неприятно, но много ефикасно изследване, стига да го направят както трябва. Значи според лекаря не е нито една от тези болести, които си изредила, така ли?  Thinking  Възможно ли е да са някакви вътрешни хемороиди примерно. Ако се съмняват за нещо в стомаха, за съжаление се прави и друго неприятно изследване- гастроскопия.  Може да е гастрит, някаква язва, знам ли......При всички положения трябва да откриеш какво е и да се лекува. Hug За вените също ти съчувствам, мен така ме "украсиха" като раждах, и двете ми ръце бяха морави целите, беше ме срам да изляза по къс ръкав навън( А все пак беше Август месец Crazy)

п.п. Виждам, че си добавила информация..... ного ниско желязо, много. Според мен е възможно да има общо с другите симптоми, разрови се в нета за странични ефекти от такъв недостиг на желязо.
Пожелавам ти бързо да се оправяш     bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия