Моите съболезнования

. Много съжалявам за загубата ти
Не съм споделила, защото не исках да натоварвам темата с негативизъм. Предпочитам да се радваме на хубавите новини около бебчетата и порасналите деца
Приеми моите най-искрени съболезнования
Много прегръдки!
Моите съболезнования
Мир на праха на твоята майчица

...но мина 

Възможно ли е да са някакви вътрешни хемороиди примерно. Ако се съмняват за нещо в стомаха, за съжаление се прави и друго неприятно изследване- гастроскопия. Може да е гастрит, някаква язва, знам ли......При всички положения трябва да откриеш какво е и да се лекува.
За вените също ти съчувствам, мен така ме "украсиха" като раждах, и двете ми ръце бяха морави целите, беше ме срам да изляза по къс ръкав навън( А все пак беше Август месец
)
Препоръчани теми