Всички сладичко си спите.
С дядо Стефчо бяхме на Трифонзарезански празник от обяд, та се прибрахме в 20.00 ч., за новините по Канал 1!

Не ни се тръгваше изобщо! Кораборемонтчиците знаят как да се веселят, имаше "жива свирка", акордеон, китара, цигулка,певица.....
Като дойдоха изтупани, нали взимат тавана на пенсиите, с костюми, с хубави фланели, парфюмирани.....като ни канят на танци с едни реверанси......Даже ми се случиха две случки, нали играя само право хоро и танго, защото друго не мога, като засвириха валс Стефан покани сестра си, и един дето ми стига до брадата, като ме видял "свободна" идва и ме кани, обяснявам му, че не играя валс, че като ми падна на колене.....ха върви отказвай, я ми се случи друг път мъж да ми коленичи, я не! Мъчи се да ме завърти човека, ама трудно! Нали съм спъната в краката, както и да е, изкарахме танца! Избраха ни с дядо Стефчо за най-влюбената танцуваща двойка, докато се въртяхме под звуците на тангото, говорех му и понеже той не чува и с двете уши, та съвсем на ухо му казвах нещо, и неволно спечелихме наградата - две сухи пасти! Сеир?
Важното е да има настроение, нали е празник!
Вие отдавна спите, но да ви пожелая ЛЕКА НОЩ!



, ще видим.
Ето ги

