Бледа втора линия на тест за бременност ???????

  • 271 583
  • 977
# 75
Според мен си бременна.
Виж целия пост
# 76
Според мен си бременна.
Не си прочела всичко май  Wink
Виж целия пост
# 77
Здравейте..Аз съм съвсем нова тук, но изчетох толкова много неща и въпреки това не успях да намеря отговорите който търся.Ако можете да ми дадете някакви надежди....ще съм ви благодарна...Проблема ми  е, че явно ми закъснява...с около 3-4 дни..но цикъла ми е много къс- 22-23 дни....направих си около 20 теста....всичките отрицателни...едва последните два сякаш има мноооого бледа втора черта...но наистина имам чуството, че с голямо въображение я виждам....От всичко изчетено за признаци на ранна бременост, почти се потвърждава, единственото, че освен болезнените гърди, нямам никакъв апетит и не се подувам така както преди цикъл.....?!?!? Объркана съм .....Бременна ли съм?! Или чертите са просто грешка?!?! Помогнете... Sad
Виж целия пост
# 78
Здравейте..Аз съм съвсем нова тук, но изчетох толкова много неща и въпреки това не успях да намеря отговорите който търся.Ако можете да ми дадете някакви надежди....ще съм ви благодарна...Проблема ми  е, че явно ми закъснява...с около 3-4 дни..но цикъла ми е много къс- 22-23 дни....направих си около 20 теста....всичките отрицателни...едва последните два сякаш има мноооого бледа втора черта...но наистина имам чуството, че с голямо въображение я виждам....От всичко изчетено за признаци на ранна бременост, почти се потвърждава, единственото, че освен болезнените гърди, нямам никакъв апетит и не се подувам така както преди цикъл.....?!?!? Объркана съм .....Бременна ли съм?! Или чертите са просто грешка?!?! Помогнете... Sad
щом си чела,тогава знаеш за кръвния тест!По-скъпо и по-достоверно.Другия вариянт е да изчакаш още 2-3 дни
Виж целия пост
# 79
Можеш да си направиш кръвен тест или да изчакаш към 2 дена и пак да си направиш тест с първата урина.
Пожелавам ти късмет. Praynig
Виж целия пост
# 80
Благодаря!....И разбира се знам за кръвния тест...но толкова ме е страх да не е отрицателен, че само чакам ден след ден да не ми дойде....но май това чакане ме побърква....мдаааа...май ще се дава кръв Confused
Виж целия пост
# 81
При мен също имаше бледа втора линия.Лекар потвърди бременността ми,но след време се оказа,че вместо да расте оплодената яйцеклетка намалява.След няколко дни тялото ми само изхвърли яйцето,кървенето не беше много,но имаше съсиреци .Добре че стана така,защото ако нещо не е наред по добре навреме да се прекъсне бременността.
Виж целия пост
# 82
За съжаление и при мен стана така......((((( При установен ембрион....на 10 ден от закъснението ми дойде с такава сила.......)))) "80 процента от бременностите не се развивали".....е това можеше да ми го спести......((((
Виж целия пост
# 83
Krissia, много същелявам за случилото се! Пожелавам ти успех!!!
Отностно прокървяването - винаги трябва да с евземе сериозно в предвид и да се вземат мерки. Зацапването в началото при захващането на сакчето се случва твърде рано, тогава когато още няма ка да установиш,ч е си бременна, освен с кръвен тест - преди седмица от зачеването. Ако греша някъде, поправете ме.

В началото с първата бременност (сега ангелчето  ни е на 1,8г) имах леко зацапване към 6г.с. и силни болки ниско долу. Предписаха ми доста удърно лечение - прогестерон на инжекции и н помня още какво - всеки ден по 3 пъти - всичко беше за задържане. Тогава ми се струваше прекалено - но явно е имало нужда. Благодарна съм на лекарката за предпазните мерки, защото успях да запазя плода.

Отностно бледите чертички - до колкото знам, ако чертичката се появи след 3тата минута си е бременност - ако е доста по-късно след около 30мин(или си пише на всеки тест колко е това време) вече не трябва да се счита за реален резултат и трябва да се повтори теста. Аз съм такъв случай - с бледа втора чертичка, лекарката ми потвърди косвени белези за бременност - сега очакваме да видим плоднто сакче.
Виж целия пост
# 84
За кървенето нищо не мога да ти кажа, освен да се косултираш с лекар, но за бледата черта - честито!
Виж целия пост
# 85
Бледите чертички по принцип не са за подценяване. Аз също имах такава. Най-важното е да се повтори теста след 2-3 дена и ако чертичката отново е бледа - бегом на лекар. Основна причина за недостатъчното ниво на хорма е, че бременността не се развива и по всяка вероятност плодът ще се изхвърли сам (както стана и в моя случай). Но друга възможна причина за бледа чертичка е извънматочната бременност.
Успех с последващите опити!
Виж целия пост
# 86
Да ти кажа моята чертичка на теста също беше бледа, първият път когато го направих. Макар и рано, / седмица преди закъснението/ направен от нетърпение и емоция мога да ти споделя, че след няколко дни /4/ вече беше доста наситена.  Peace Ако решиш можеш да си пуснеш кръвен тест или да повториш теста след няколко дни. Другата ти опция е да посетиш лекаря си. Но за мен ......това е повод за хубави новини Честито!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 87
Да ти кажа моята чертичка на теста също беше бледа, първият път когато го направих. Макар и рано, / седмица преди закъснението/ направен от нетърпение и емоция мога да ти споделя, че след няколко дни /4/ вече беше доста наситена.  Peace Ако решиш можеш да си пуснеш кръвен тест или да повториш теста след няколко дни. Другата ти опция е да посетиш лекаря си. Но за мен ......това е повод за хубави новини Честито!  Hug  bouquet


И при мен в началото на бременността едната линийка беше доста бледа.
Виж целия пост
# 88
Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 89
Ами аз до последно не вярвах, че съм бременна. След 2 теста, които изобщо нямаше заченка нещо да се вижда като втора линия, правени през 7-8 дни. И така успокоих се и чаках да ми дойде, но уви. Гърдите ми бяха вече болезнено пораснали, но нищо. И така след още 10 дни мъжът ми купи 3-ти тест и вечерта на 8-ми декември, след почерпка, ми казва, хайде прави го, пише, че алкохола не влияе на резултата и се появи 2-ра кърваво червена линия. Е оказа се, че съм бременна в 6 седмица., Значи в 4 седмица, теста изобщо не е разбрал Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия