
Честит Национален празник на всички БЪЛГАРИ и дано ни чакат по-добри дни!

Добре дошла сред нас на Natai Nat!
Надявам се,че ще ти бъде добре сред нас.Леко бременеене и безпроблемно раждане!


Надявам се,че ще ти бъде добре сред нас.
) Natai Nat! добре дошла при нас
пожелавам ти едно здраво бебче и леко и безпроблемно бременеене:2bg2:, при нас няма да скучаеш
и милички ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК
..хубав ден на всички ви
) 



и леко бременеене!
Извинявай, но към коя фирма плава мъжът ти с такъв график 2/2.
НАТАИ добре дошла мила и леко бременеене
тук щте ти хареса русалките са супер
Лек ден на всички и много слънчево настроение



БЛАГОДАРЯ! Оправихте ми настроението , а потреичките не са проблем на мен все така ми честитят или на 1.03 или на 3.03
ИЛИЕВА как е детенце , дано не е сериозно .
Препоръчани теми