Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 33 470
  • 724
# 405
Добро утро! Колко е хубаво сутрин да те посрещат с кафенце.GALI  bouquet
Честит Национален празник на всички БЪЛГАРИ и дано ни чакат по-добри дни! bg
Добре дошла сред нас на Natai Nat! welcome Надявам се,че ще ти бъде добре сред нас.
Леко бременеене и безпроблемно раждане! preggo  ylinfant
Виж целия пост
# 406
здравейте от мен на всички Simple Smile) Natai Nat! добре дошла при нас   smile3525 пожелавам ти едно здраво бебче  и леко и безпроблемно бременеене:2bg2:, при нас няма да скучаеш newsm44 1stroller  и милички ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК
Аз, днес почистих у дома  и сега излизам на разходчица с мама  Hug
Гали , мерсаж за кафенце  Peace..хубав ден на всички ви Simple Smile)
Виж целия пост
# 407
Благодаря за топлото посрещане момичета:)Хвьрлих един поглед назад но нямам много време довечера ще дочитам има едно момиче от другата темичка в която сьм се записала с други майки ,които ще раждаме през месец юни flowrer 84.Иначе сьм на зьболекар от 10.30 тези мои проклети зьби пак се обаждат и после разходка с малкия че от тази зима ми омрьзна направо.Ние сме в момента сами с малкия а нашия тати ще се прибира на 22 април 2 на 2 е не седим по много време сами но на мен коремчето много ми затежава освен,че сьм наддала и 16 кг до момента:(Ама все ще издьржим някак после ще се свалят;)Хубав ден от мен с много усмивки:)
Виж целия пост
# 408
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА И МОМЧЕ!!! bg
НАТ wavey
Хайде феята на пантофките дойде и сега ще ти предложи едни пантофки. Скачай във тях да не ходиш боса по асфалта. smile3503
 И заповядай почерпи се за Добре дошла
Незнам как може да се чувстваш самотна при положение, че си със вече едно детенце. Я горе главата!!! А килата със тия двете дечица   за нула време си ги свалила Laughing
Виж целия пост
# 409
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!

Natai_Nat, welcome и леко бременеене! Hug Hug Hug Извинявай, но към коя фирма плава мъжът ти с такъв график 2/2.
Виж целия пост
# 410
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА ! ГАЛИ благодаря за пожеланията ИЛИЕВА и на теб също и весело да си изкарате днес с майчето  newsm44 НАТАИ добре дошла мила и леко бременеене  welcome тук щте ти хареса русалките са супер newsm10 Лек ден на всички и много слънчево настроение dance
Виж целия пост
# 411
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!

Моля ме извините, но малко се поизгубих от хоризонта покрай тази моя работа, но днес вече ми остана свободно време и наминах да ви видя, защото и ми домъчня!!!!!

helinci , мила, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН /малко на патерици Embarassed/ Желая ти здраве преди всичко, щастие, късмет и много, много любов!!!!!!!!!!Това е специално за теб!
 

Natai_Nat, ДОБРЕ ДОШЛА В РЕДИЦИТЕ НИ! Надявам се да се чувстваш комфортно при нас! Леко бременеене и голямо и здраво бебче на финала!  Hug

Илиева, надявам се с малчуганът всичко да е наред!!!! Ти си МАМА ГЕРОЙ!  bouquet

ПРИятен следобед, момичета!
 Hug
Виж целия пост
# 412
 helinci, със закъснение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
  ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!!!
Виж целия пост
# 413
helinci, Честит рожден ден на патеричка!
Добре дошла на Natai_Nat  Hug
Честит национален празник! bg
Виж целия пост
# 414
Natai_Nat , ДОБРЕ ДОШЛА надявам се тук да се чувстваш добре
Виж целия пост
# 415
ИЛИЕВЧЕ Hug
Какво става със младежа???
Виж целия пост
# 416
КЕЛСОН , ТРИНИ , ИВА  newsm51 БЛАГОДАРЯ! Оправихте ми настроението , а потреичките не са проблем на мен все така ми честитят или на 1.03 или на 3.03 Joy Joy Joy ИЛИЕВА как е детенце , дано не е сериозно .
Виж целия пост
# 417
Честит празник и от мен! На новодошлите на добър час, на Хели, честит рожден ден на патерици!
  bouquet
Виж целия пост
# 418
helinci , това е повод та празнуваш  точно три дена рожденния си ден!  Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Привет моми4ета.Днес беше много дълъг ден-разходката се оказа 7 4аса.Но имам 4увство 4е целият град Русе беше излязъл в центъра да посрещне пролетта.При нас на обяд беше направо студено,но следобяд изгря слънце.                                                         Илиев4е,как е мом4ето.Дано да не е нещо сериозно.                                                                                                                                      И една консултация.Съпруга на колега на мъжът ми е питала в НАП Бургас и са и казали 4е мъжът и се води морски специалист,при положение 4е работодателя му е австриец.Но нали в закона се казва,само български работодател и флаг на страни от ЕС. А ги карат да се регистрира като самоосигурявящ морски специалист.Но аз мисля 4е за него не важат преференцийте. и ще си плаща вси4ко на общо основание или като българин работещ в 4ужбина.Ако някои може да помогне.                                                                                                                                                                                                                                                                   А сега стига сериозни неща,все пак    е празник                                                                                                                                                                                                                         
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия