да не се окаже, че сме и една зодия
) ха аха ина мен не ми пука вече, защото идва пролетта а след нея и лятото и слъчневото настроение ...
да не се окаже, че сме и една зодия
) ха аха ина мен не ми пука вече, защото идва пролетта а след нея и лятото и слъчневото настроение ...
Виждам,че Делта вече ти е подарила терличките и както казва тя:"Сядай при нас на миндерчето".
а така си падам по пържолки. Вземам пример от ДЕЛТА и с кучо на разходка ,а на вас усмихнат ден



Тези сайтове много пъти не показват къде са корабите на нашите момчета. 
е дошло във нашата Моряшка дружинкаааааа
Хайде скачай във пантофките. Аз съм Пантофената фея
сигурно си разбрала 

Сядай на миндерчИтУ край нас и разказвай 

Пантофената фея много модерни напоследък ги раздаваш
какво стана с плетените терлички, а?
а сайтове за следене на ''моряци'' и аз искам








Мъжът ми се отказа дори да излезе, че има работа навънка а и да свърши и една моя такава. Ама се ската на лап топа и ще чака ако премине. Препоръчани теми