Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 33 470
  • 724
# 450
яяяя Делти и аз, имам рожден ден пролетта  Peace да не се окаже, че сме и една зодия Simple Smile) ха аха  ина мен не ми пука вече, защото идва пролетта а след нея и лятото  и слъчневото настроение ... Mr. Green
Виж целия пост
# 451
Здравейте на всички! GALI,страхотно кафенце.Аз малко късно ще го пия,че от сутринта не ми е останало време.
Марка,добре,че  с детето си се оправила.
yohaved,добре дошла!  bouquetВиждам,че Делта вече ти е подарила терличките и както казва тя:"Сядай при нас на миндерчето".

Заповядайте нещо за обяд! Който е на диета,само да гледа.
И да не се чудите къде съм събота и неделя - няма да имам компютър под ръка.Нашият е на ремонт.
И моят рожден ден е през пролетта - чак през април - Телец съм.
Виж целия пост
# 452
Здравейте на всички ,МАМЕ и аз сам с късно кафенце ще типравя компания ама бивали такива мръвки пост е пак и килца свалям  smile3518 а така си падам по пържолки. Вземам пример от ДЕЛТА и с кучо на разходка ,а на вас усмихнат ден  smile3503
Виж целия пост
# 453
Здравейте, аз съм от София и реших да се присъединя към вас. Вие сте чудесни ,усмихнати и много позитивни .  friendship 
Виж целия пост
# 454
 Момичета,благодаря за топлото посрещане!Делта много хубави пантофки:спортни  Wink
 Тук заваля сняг,но наистина пролетта чука на вратата вече и няма да допуснем да се отчайваме я   newsm03
 Бихте ли ми обяснили с две думи как мога да следя местонахождението на кораб,неможах да се оправя със сайтовете,които сте дали,трябва ли да се регистрирам?
Виж целия пост
# 455
yohaved Hug
Душе, ако не ти харесват спортни пантофки, веднагически ги сменям. Само кажи и почвам да ти избирам други. Не се срамувай ами кажи на кака си ДелтЪтЪ smile3503 Тези сайтове много пъти не показват къде са корабите на нашите момчета. Sad
Я да видим какво МИШЕНЦЕ wavey е дошло във нашата Моряшка дружинкаааааа smile3521 Хайде скачай във пантофките. Аз съм Пантофената фея Joyсигурно си разбрала Joy
Сядай на миндерчИтУ край нас и разказвай Hug
Хайде на следобедното каЙвенцИ Wink
Виж целия пост
# 456
МИШЕНЦЕ добре си ни дошла welcome Пантофената фея много модерни напоследък ги раздаваш Joy какво стана с плетените терлички, а?  newsm78 а сайтове за следене на ''моряци'' и аз искам  Laughing
Виж целия пост
# 457
Добре дошли на новите момичета! welcome
Виж целия пост
# 458
Уф, днес цял ден се опитвам да ви прочета и все не ми отваря и не ми отваря страницата, до сега...
Много съжалявам, че съм пропуснала да поздравя толкова празници и хубави моменти. Честито на всички ви с пожелание за здраве, любов, късмет и скоро всяка от нас да прегърне своето момче!
Natai_Nat добре дошла и в тази темичка, леко бременеенеи здраво и красиво бебче на финала Simple Smile  welcome
yohaved, mi6ence75 добре дошли и на вас  welcome
helinci гледам че си писла за осигуровките, аз доколкото съм запозната от 2010 г. колкото и да закъснееш няма да се плащат лихви на здравните осигуровки, те и затова толкова много ги увеличиха тази година...
desdemona радвам се че сте ги разгадали тези скайп разговори, трябва и аз да поговоря с моя мъж да видим дали да се пробваме и ние по този начин. Сложна ми се струва, но пък като съм тъпо и упорито все ще се оправя Wink
mamaR ще чакаме да ни черпиш с прясно приготвен хляб топъл, топъл.. мммм..
marka_74 зяпнах като четях поста ти, много не ми стана ясно ама щом до съд се е стигнало... дано всичко е наред при вас и дано нямаш повече случки от този род!
Този сайт съм гледала местонахождението на моето момче, дано да ви свърши работа..
http://www.marinetraffic.com/ (той си го има на първата страничка..)
 Hug


Ей момичета имам един проблем, купих си едно пластмасово корито, ама както на всички работи отгоре има лепнати етикети, как да махна етикета, накисвах във вода ама пак стои от лепилото, със спирт ли с какво да пробвам Sad
Виж целия пост
# 459
mi6ence75, welcome
mamaR, изядох я с очи тая пържолка Crazy
Виж целия пост
# 460
Добро утро на вси4ки.Добре дошли на новите моми4ета.Едно кафенце за събуждане и лек ден.                                                                                                                                                                                                                           
Виж целия пост
# 461
ДобрЮутрУУУУУУУУуу Hug
ГАЛИ-ГАЛИ Hug
Благодаря за любимото ми каЙвенци. Аз де ви изпляскам закуската. Които са на диета да не гледат ами да жюмят биля Joy
Виж целия пост
# 462
Delti, днес 2h глася закуска,  2h  мисля как да не я ям/ оставих децата да закусват сами/ и ти сега ме довърши.Но поне от твойта ще си взема.При нас се мъ4и да изгрее слънце и може и да стане за разходка.
Виж целия пост
# 463
При нас сега е ужасна виелица. Сняг и дъжд. #Cussing out Мъжът ми се отказа дори да излезе, че има работа навънка а и да свърши и една моя такава. Ама се ската на лап топа и ще чака ако премине.
Виж целия пост
# 464
Тази зима в Русе времето е по-благосклонно,а и ние сме по-свикнали на студени и горещи аномалии.Аз винаги съм давала за пример 4е Варна  е все едно друга България.В Русе когато са виелици,при вас грее глънце.Тук сутринта валя сняг.но сега става за разходка.Отиваме на тържество за 8март,а и да купим цветя за празника
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия