Съпруги, чиито мъже пътуват 13

  • 33 468
  • 724
# 480
Gali-Gali много внимавай какви торти слагаш да не стане някоя беля-изтекоха ми лигите.
Днеска и тука е слънчево, ама е кучи студ. Излизах за малко  и ми стана бая хладно. Имам и битови ядове, като се е запушил канала в кухнята не ти е работа. Сипвах тубофло ама не иска да отпецне гадината-мъкаааа.
Лека вечер
П.П.- Приемам съвети всякакви за канала
Виж целия пост
# 481
МиМ Hug
Първо отидохме на Турския ресторант. Изкарахме си страОтнУ и след това малка разходка до у дома, че ние не живеем много надалече от ресторанта. МногУ студено бейййййййй #Crazy
shanika Hug
Пробва ли да отвиеш от долната страна на мивката, сифона? Аз ако имам такъв проблем ако със препарат не стане, веднаха отвинтвам сифона и почиствам, защото там се събира кал и мръсотия. Ако не стане и там, трябва да играе проволка.
Виж целия пост
# 482
Сифона е почистен, някъде в тръбата ще е а тя е дългааа та може да ми отвори яка беля.
Какво е проволка-да не е стоманена тел
Виж целия пост
# 483
Да точно, стоманена тел. Така действам със нея като стане някой по гаден сакътлък Simple Smile
Но отдавна не съм имала такива проблеми със мивките. Почнах профилактично да им слагам препарати и нямам проблеми. Виж наскоро канала за водата на пералнята ми направи номер. Че даже и мъжът ми не можа да се справи, та викахме майстори. Случихме на свестни момчета. Те и до нас имат офис, а и не ни караха да чакаме дълго. Дойдоха на следващия ден рано сутринта.
Виж целия пост
# 484
 Хихи, така ви харесвам,оправни момичета.Цветя за госпожите още не съм купувала,дано успея утре.
 Моето момче  утре има рожден ден, така че ще почерпя предварително.
Виж целия пост
# 485
Лошото при нас е че мифката е на усвоен балкон, а канала се точи през стаята та чак до банята. Ум не ми побира как ще трябва да се действа, че има и чупки тая пущина тръбата и нямам представа как ще се завре тела.
Виж целия пост
# 486
shsnika Hug
При това положение, трябва да викаш майстори ми се чини newsm78Щом има толкова кривки натам отива работата. ooooh!
Виж целия пост
# 487
Shsanika,   съ4уствам ти за проблема.И при нас ставаше 4есто и само с тел или разглобяване се оправяше,4е се наслагва мръсотия по тръбите.И все става когато съм сама.Пробвай, ако можеш да видиш къде е свързана тръбата,да я дръпнеш и да я из4истиш.Ако не виждаш връзката викай майстор и го помоли да направи връзката на видимо място,4е то все ще се повтори.И аз като Делти ве4е слагам профилакти4но препарат.Стискам палци да се оправи бързо,лесно и евтино                                                                                                                                                                                                                              Yohaved,  поздравленията утре,4е още не сте пораснали.Весело изкарване на празника,4е за теб е двоен.Тортата е разкошна
Виж целия пост
# 488
То по закона на Мърфи винаги ще стане когато съм сама-за сега криво ляво мога да си измия чинийте та ще се помъчим още малко-дано не става по-лошо, че тогава ще видя зор Shocked
Виж целия пост
# 489
yohaved честит рожден ден предварително на твоето момче с пожелание са сбъдване на всичките ви желания  newsm59
Прекрасна торта!
shanika - успех!
Виж целия пост
# 490
Ако не успея ribolov
Виж целия пост
# 491
4ЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИ4ЕТА!!!!!!!!!!!!   ДА СТЕ НАЙ-ЩАСТЛИВИТЕ,НАЙ-ОБИ4АНИТЕ и НАЙ-ГЛЕЗЕНИТЕ ЖЕНИ НА СВЕТА!!!!!!!                                                                  ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА 8 март. !!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Yohaved;    4естит рожден ден на мом4ето ти!!!!!!!!.    Да ти носи само радост!!!!
Виж целия пост
# 492
Аз закривам,аз откривам.Хайде на кафенцето Днес е празник!!!!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
Виж целия пост
# 493
честит 8 март!Бьдете винаги обичани и желани жени  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 494
кликни в-у снимката
Честит празник, силни момичета!
На пук на снежното време да сложим по една слънчева усмивка!
 newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия